Přejít na obsah

Answear Club

CAT Footwear boty dámské

Počet vybraných produktů: 17
CAT Footwear

CAT je značkou s dlouholetou tradicí – její příběh se začal psát před více než 100 lety! Obuv a doplňky jsou charakterizovány moderním designem a trvanlivostí. Výrobky této značky jsou známé pro svou spolehlivost, vynikající kvalitu, funkčnost a design, který je propojením outdoor s městským stylem.

značka CAT Footwear
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER GALOSH 2.0 MID WP černá barva, P111559
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER GALOSH 2.0 MID WP
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-25 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Semišové boty CAT Footwear COLORADO 2.0 hnědá barva, P110428
CAT Footwear
Semišové boty CAT Footwear COLORADO 2.0
3599 Kč
*-15 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER GALOSH 2.0 LOW WP černá barva, P111554
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER GALOSH 2.0 LOW WP
3599 Kč
-17%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear Cloudburst šedá barva, P724509
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear Cloudburst
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-13%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear Ventura černá barva, P110712
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear Ventura
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-12%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Boty CAT Footwear Intruder P723901
CAT Footwear
Boty CAT Footwear Intruder
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-10%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Boty CAT Footwear Intruder Oxford černá barva, P110463
CAT Footwear
Boty CAT Footwear Intruder Oxford
Aktuální cena:
2969 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear INTRUDER LIGHTNING WS 2000 sneakers boty dámské bílé P312441
CAT Footwear
INTRUDER LIGHTNING WS 2000 sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Boty CAT Footwear OMAHA ALT LACE x Nigel Cabourn černá barva, na plochém podpatku, lehce zateplené, P111317
CAT Footwear
Boty CAT Footwear OMAHA ALT LACE x Nigel Cabourn
4499 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MECHA černá barva, P111427
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MECHA
3999 Kč
-12%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MECHA černá barva, P111425
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MECHA
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
CAT Footwear Kožené sneakers boty CAT Footwear Intruder bílá barva, P723902
CAT Footwear
Kožené sneakers boty CAT Footwear Intruder
3399 Kč
*-25 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MAX černá barva, P111580
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER MAX
3999 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER LIGHTNING MESH černá barva, P111429
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER LIGHTNING MESH
3699 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER ESSENTIAL béžová barva, P312127
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER ESSENTIAL
2799 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
CAT Footwear Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER černá barva, P110592
CAT Footwear
Sneakers boty CAT Footwear INTRUDER
3299 Kč

Proč letos vsadit na CAT Footwear boty dámské?

Trendy CAT Footwear boty dámské se stanou ozdobou každého dámského šatníku. Pojďme se na ně podívat zblízka.

Vlastnosti obuvi CAT Footwear dámské

Dámské Boty CAT Footwear jsou velmi odolné a mají nadčasový design. Obuv CAT Footwear dámské se pyšní i dobře odpruženou podrážkou, která správně tlumí dopady chodidel při kontaktu se zemí. Předností obuvi CAT Footwear je i prodyšný svršek. Díky němu se vám v botách CAT Footwear nebudou potit chodidla. A to ani při zvýšené zátěži nebo při každodenním nošením. Boty CAT Footwear dámské na zimu jsou větruvzdorné a voděodolné. Ženy si boty cení i pro odolnost proti odírání.

Obuv CAT Footwear dámské a barvy

Co se týče barev, budou in přírodní a pastelové tóny barev. Krémové, béžové i zelené boty CAT Footwear dámské budou letos perfektní volbou. Vsadit můžete i na černou a bílou klasiku. Černé kotníkové boty catepillar jsou velmi elegantní a hodí se i do business outfitů. Zařadit pak můžete černé a bílé kousky i do tzv. kapsulových šatníků. Máte-li rádi extravagantní modely obuvi, určitě vám padnou do oka oranžové nebo svítivě žluté boty CAT Footwear.

Modely obuvi CAT Footwear

Dámské trekové boty ocení ženy v podhůří nebo v horách. Boty Na Platformě CAT Footwear pak ženy unosí do outfitů s legíny nebo s šaty a se sukněmi. Velmi oblíbeným modelem obuvi v kolekcích CAT Footwear jsou mladistvé sneakersy. In jsou především kousky na vyšší robustní platformě. Oblíbené jsou také dámské sandály.

Obuv CAT Footwear dámské a materiál

Boty CAT Footwear dámské jsou vyrobené z odolného materiálu. Nejčastěji vybírá značka CAT Footwear pro svou obuv přírodní kůži. Kožené boty mají mnoho výhod. Jsou nejen vysoce módní, ale také pohodlné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života chrání naši přírodu, určitě tak tento nákup stojí za zvážení. Výhodou obuvi z pravé kůže je i to, že se po krátkém čase dokonale přizpůsobí specifickému tvaru chodidla každého zákazníka. Pravá kůže má totiž tendenci k rozpínání. Na trhu jsou k mání boty CAT Footwear dámské v hladkém i v semišovém provedení. O oba kousky se však musíte rozdílně starat.

Boty CAT Footwear dámské a péče

Jak jsme výše zmínili, o boty CAT Footwear dámské se musí slečny a ženy i dobře starat. Do výbavy si k botám CAT Footwear obstarejte i kvalitní impregnaci a ochranný krém. Impregnace chrání kožené boty CAT Footwear dámské před deštěm a před sněhem. Ochranný krém zase využijete v tom případě, že se na obuvi CAT Footwear objeví oděrky. Jistě pak u obuvi CAT Footwear využijete také speciální čistící pěnu, pastu nebo gel. Na semišové kousky zase oceníte speciální gumu na broušenou kůži.