Přejít na obsah

Answear Club

Teplákové soupravy Dívčí Kenzo Kids

Počet vybraných produktů: 2
Kenzo Kids

Kenzo Kids je jedinečná značka vytvořená pro děti, které chtějí vystoupit z davu. V nabídce pro dospělé i v dětských kolekcích Kenzo najdeme množství barev a grafických vzorů. Odvolávají se na asijskou kulturu a některé z nich se již staly kultovním symbolem značky Kenzo.

značka Kenzo Kids
Zobrazit více filtrů
-10 % s kódem: STYL
Kenzo Kids Tepláková souprava Kenzo Kids růžová barva, K61335
Kenzo Kids
Tepláková souprava Kenzo Kids
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-31%
-10 % s kódem: STYL
Kenzo Kids Kojenecká sada Kenzo Kids béžová barva, K60460
Kenzo Kids
Kojenecká sada Kenzo Kids
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 4109 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2049 Kč
Zobrazit také: