Přejít na obsah

Answear Club

  • On

Pánská trička Michael Kors | Strana 2

Počet vybraných produktů: 102
Michael Kors

Michael Kors - zbožňovaný ženami! Narodil v roce 1959 na Long Islandu jako Karl Anderson. Vyrůstal v Merricku v New Yorku a vzdělání získal v Bellmoru. Je zakladatelem luxusní značky, která odráží moderní životní styl. Jako pětiletý navrhl svatební šaty na matčinu druhou svatbu a po nevlastním otci převzal jména Kors. Už jako teenager prodával své výtvory, vycházející z „továrny“ zřízené ve sklepě. Jeho oblečení nosí zpěvačky jako Jennifer Lopez, Alicia Keys, herečka Catherine Zeta-Jones a dokonce i manželka prezidenta Spojených států Michelle Obama.

značka Michael Kors
Michael Kors Česká republika
Zobrazit více filtrů
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors pánské, šedá barva, CR660J3FE5
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors pánské, tmavomodrá barva, CR660J3FE5
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors pánské, černá barva, s potiskem, CF552PT1V2
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné polo tričko Michael Kors pánské, černá barva, CS550V85KS
Michael Kors
Bavlněné polo tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors pánské, bílá barva, CT552LFHSA
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors černá barva, s aplikací, CF4529H1V2
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Tričko pánské bavlněné bílé CR652YHFV4
Michael Kors
Tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 969 Kč
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors pánské, bílá barva, CR652T1FV4
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné polo tričko Michael Kors pánské, hnědá barva, CS550V85KS
Michael Kors
Bavlněné polo tričko Michael Kors
2499 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors pánské, černá barva, CT552LFHSA
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
2899 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors pánské, bílá barva, s aplikací, CT552LN1V2
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
1899 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors pánské, hnědá barva, CT552LFHSA
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
2899 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Tričko Michael Kors zelená barva, CR451V9HFK
Michael Kors
Tričko Michael Kors
1899 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors černá barva, s aplikací, CF4529H1V2
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
2199 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné polo tričko Michael Kors černá barva, CR552FRC93
Michael Kors
Bavlněné polo tričko Michael Kors
2899 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Tričko s dlouhým rukávem Michael Kors modrá barva, CR552FSC93
Michael Kors
Tričko s dlouhým rukávem Michael Kors
3099 Kč
-13%
-10 % s kódem: STYL
Michael Kors Tričko pánské bavlněné zelené CF15FJ2C93
Michael Kors
Tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné tričko Michael Kors béžová barva
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
2999 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Polo tričko Michael Kors tmavomodrá barva
Michael Kors
Polo tričko Michael Kors
2499 Kč
-30 % s kódem: STYL
Michael Kors Bavlněné polo tričko Michael Kors
Michael Kors
Bavlněné polo tričko Michael Kors
2499 Kč
Michael Kors
Bavlněné tričko Michael Kors
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Předchozí strana
Zobrazit také: