Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Naked Wolfe
4.5

Bavlněné tričko Naked Wolfe zelená barva, s potiskem, classic.tee

-12%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3799 Kč -28%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč -12%
Barva: zelená
Bavlněné tričko Naked Wolfe bílá barva, s potiskem, classic.tee
Bavlněné tričko Naked Wolfe zelená barva, s potiskem, classic.tee
Bavlněné tričko Naked Wolfe šedá barva, s potiskem, classic.tee
Bavlněné tričko Naked Wolfe černá barva, s potiskem, classic.tee
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Bavlněné tričko Naked Wolfe

Tričko z kolekce Naked Wolfe. Model vyroben z tenké, lehce elastické látky. Model ze vzdušného, ​​bavlněného materiálu.
- Výrobek obsahuje materiály vyrobené z recyklovaných vláken.
- Volný střih pro plnou svobodu pohybu.
- Krátký rukáv.
- Střih rukávů se sníženou linií ramen neomezuje pohyblivost.
- Klasický, kulatý výstřih.
- Model s potiskem.
- Délka: 72 cm.
- Šířka v podpaží: 56 cm.
- Rozměry pro velikost: M.
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
classic.tee
Barva
zelená
Značka
Naked Wolfe
Výrobce

Golden Wolfe Footwear
26th Floor, Beautiful Group Tower, 77 Connauight Road, Central, Hong Kong
will@goldenwolfe.com.hk

ID produktu
99KK-TSM2AP_77X
Složení
100 % Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Střih:
Relaxed fit
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Polo Ralph Lauren pánské, zelená barva, 710956828
Bavlněné tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Guess PIMA pánské, černá barva, M4GI70 KC9X0
Tričko Guess PIMA
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Jeans tričko pánské bavlněné zelené DM0DM21780
Tommy Jeans tričko pánské bavlněné
749 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Sportovní tričko Salewa Eagle 3cime pánské, zelená barva, s potiskem, 00.0000029102
Sportovní tričko Salewa Eagle 3cime
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Lindbergh pánské, zelená barva, 30.400146
Bavlněné tričko Lindbergh
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger zelená barva, s potiskem, MW0MW39149
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné zelené 5000014264
Marc O'Polo tričko pánské bavlněné
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Guess tričko pánské bavlněné PIMA zelené M6GI29 K3258
Guess tričko pánské bavlněné PIMA
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix pánské, s potiskem, 50554368
Bavlněné tričko Hugo Blue Noctornix
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko The North Face GRAPHIC pánské, zelená barva, s potiskem, NF0A8GUW21L1
Bavlněné tričko The North Face GRAPHIC
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO tričko pánské bavlněné Dulivio zelené 50467556
HUGO tričko pánské bavlněné Dulivio
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Polo Ralph Lauren pánské, zelená barva, s aplikací, 710P07349
Bavlněné tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lindbergh tričko pánské bavlněné zelené 30.400299
Lindbergh tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
385 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 409 Kč
-44%
Summer Sale až -50 %!
Bavlněné tričko Medicine zelená barva, s potiskem
Bavlněné tričko Medicine
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
G-Star tričko pánské bavlněné Base-s zelené D16411-336
G-Star tričko pánské bavlněné Base-s
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO tričko pánské bavlněné Dero222 zelené 50466158
HUGO tričko pánské bavlněné Dero222
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
BOSS tričko pánské s bavlnou Tiburt 240 zelené 50452680
BOSS tričko pánské s bavlnou Tiburt 240
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Pepe Jeans ALDRIDGE zelená barva, s potiskem, PM509628
Bavlněné tričko Pepe Jeans ALDRIDGE
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Lindbergh tričko pánské bavlněné zelené 30.400120
Lindbergh tričko pánské bavlněné
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein tričko pánské bavlněné zelené LV04RF853G
Calvin Klein tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
BOSS loungwear tričko pánské bavlněné s elastanem Unique T-Shirt zelené 50545930
BOSS loungwear tričko pánské bavlněné s elastanem Unique T-Shirt
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Guess tričko pánské bavlněné AMBROGIO zelené Z6GI06 K2847
Guess tričko pánské bavlněné AMBROGIO
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO basic tričko pánské bavlněné Diragolino212 zelené 50447978
HUGO basic tričko pánské bavlněné Diragolino212
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Lacoste zelená barva, s potiskem, TH8916
Tričko Lacoste
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Guess tričko pánské bavlněné zelené M6YI49 K4235
Guess tričko pánské bavlněné
989 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Levi's basic tričko pánské bavlněné RELAXED FIT TEE zelené 16143
Levi's basic tričko pánské bavlněné RELAXED FIT TEE
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 879 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Les Deux zelená barva, s potiskem, LDM101182
Bavlněné tričko Les Deux
Aktuální cena:
389 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tričko The North Face Terry Relaxed pánské, zelená barva, s aplikací, NF0A8C28PIB1
Tričko The North Face Terry Relaxed
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Karl Lagerfeld Jeans černá barva, s potiskem
Bavlněné tričko Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
Karl Lagerfeld Jeans tričko pánské bavlněné zelené A1M17003
Karl Lagerfeld Jeans tričko pánské bavlněné
1349 Kč