Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
5.0

Bunda Calvin Klein šedá barva, zimní, LV044D543G

*-10 % s kódem: LST
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 6989 Kč -49%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč -2%
Barva: šedá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-10 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -15 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Bunda Calvin Klein

Bunda z kolekce Calvin Klein. Zateplený model, vyroben z hladké tkaniny. Prošívaný model se syntetickou izolací, která poskytne dodatečné pohodlí v chladnějších teplotách.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Zvýšený límec a odepínací kapuce poskytují dodatečnou ochranu před chladem.
- Pohodlné zapínání na zip usnadňuje oblékání a svlékání.
- Vnější kapsy se zapínáním.
- Prošívaný model zateplený syntetickou výplní.
- Připevněný textilní pásek.
- Délka rukávu: 62 cm.
- Délka: 98 cm.
- Šířka v podpaží: 47 cm.
- Šířka v ramenou: 35 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Výplň
syntetická
Kapuce
Odnímatelná
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Údaje o výrobku
Kód výrobce
LV044D543G
Barva
šedá
Značka
Calvin Klein
Výrobce

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produktu
9BYA-KUD13G_09X
Složení
Hlavní materiál: 100 % Polyamid
Podšívka: 100 % Polyester
Výplň: 100 % Polyester
Střih
Střih:
Vypasovaný
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-12%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný kabát Answear.LAB hnědá barva, dvouřadový
Vlněný kabát Answear.LAB
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Kabát Silvian Heach ALCEDO šedá barva, GPA25012CP
Kabát Silvian Heach ALCEDO
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát Answear.LAB dámský, béžová barva, přechodný, oversize
Kabát Answear.LAB
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Bunda MICHAEL Michael Kors dámská, tmavomodrá barva, zimní, 77B6597M42
Bunda MICHAEL Michael Kors
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 10199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10199 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny BOSS Capady šedá barva, 50548338
Kabát s příměsí vlny BOSS Capady
Aktuální cena:
8899 Kč
Běžná cena: 18399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9990 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Gaudi šedá barva, 521FD35010
Kabát s příměsí vlny Gaudi
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 8199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Bunda Mos Mosh Ollie šedá barva, zimní, oversize, 170810
Bunda Mos Mosh Ollie
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 5999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát Answear.LAB šedá barva
Kabát Answear.LAB
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s vlnou Fracomina šedá barva, FS25WC1011W819K3
Kabát s vlnou Fracomina
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 7799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kabát 2NDDAY 2ND Toretto - Classic Tailori dámský, šedá barva, přechodný, 2244110169
Kabát 2NDDAY 2ND Toretto - Classic Tailori
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s vlnou Tommy Hilfiger šedá barva, WW0WW47286
Kabát s vlnou Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 9989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9989 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Pinko šedá barva, 106099 A2ZU
Kabát s příměsí vlny Pinko
Aktuální cena:
5799 Kč
Běžná cena: 11649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11649 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Patrizia Pepe šedá barva, 2O0212 A512
Kabát s příměsí vlny Patrizia Pepe
Aktuální cena:
10999 Kč
Běžná cena: 22990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11990 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Patrizia Pepe šedá barva, 2O0215 A670
Kabát s příměsí vlny Patrizia Pepe
Aktuální cena:
8899 Kč
Běžná cena: 17399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9990 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Tommy Hilfiger šedá barva, WW0WW47759
Kabát s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
4999 Kč
Běžná cena: 8789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-10 % s kódem: LST
Save The Duck prošívaný kabát dámský LYSA šedý D40279W.IRIS21
Save The Duck prošívaný kabát dámský LYSA
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 7199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Péřová bunda The North Face Hydrenalite City šedá barva, zimní, NF0A8D3N0UZ1
Péřová bunda The North Face Hydrenalite City
Aktuální cena:
6599 Kč
Běžná cena: 10389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7399 Kč
-12%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný kabát Answear.LAB černá barva, dvouřadový
Vlněný kabát Answear.LAB
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný kabát MACKAGE šedá barva, přechodný, oversize, MAI-CN
Vlněný kabát MACKAGE
Aktuální cena:
11399 Kč
Běžná cena: 22990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 22990 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Marc O'Polo šedá barva, 600024370013
Kabát s příměsí vlny Marc O'Polo
Aktuální cena:
5499 Kč
Běžná cena: 9599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny BOSS Orange C_Calesara2 šedá barva, 50548660
Kabát s příměsí vlny BOSS Orange C_Calesara2
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 7299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Bunda Jack Wolfskin dámská, šedá barva, zimní
Bunda Jack Wolfskin
Aktuální cena:
3599 Kč
Běžná cena: 7099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-19%
*-5 % s kódem: LST
Kabát Silvian Heach LEMOS šedá barva, GPA25490PL
Kabát Silvian Heach LEMOS
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 6599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný kabát Luisa Spagnoli šedá barva, 542325
Vlněný kabát Luisa Spagnoli
Aktuální cena:
9799 Kč
Běžná cena: 17990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10990 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Tommy Hilfiger šedá barva, WW0WW47372
Kabát s příměsí vlny Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 9989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s vlnou IRO šedá barva, WP137MEALIA
Kabát s vlnou IRO
Aktuální cena:
8899 Kč
Běžná cena: 16990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9999 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Vlněný kabát Morgan GLAM šedá barva, přechodný, GLAM
Vlněný kabát Morgan GLAM
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2839 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tiffi - Bunda Nacy
Tiffi - Bunda Nacy
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2089 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Morgan šedá barva, GBROCHE
Kabát s příměsí vlny Morgan
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Objevte produkty Calvin Klein
-10%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s vlnou Calvin Klein béžová barva, LV044D557G
Kabát s vlnou Calvin Klein
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 8789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
*-10 % s kódem: LST
Péřová bunda Calvin Klein černá barva, zimní, LV044D545G
Péřová bunda Calvin Klein
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 7489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát Calvin Klein dámský, béžová barva, přechodný, K20K208379
Kabát Calvin Klein
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Trench kabát Calvin Klein béžová barva, LV044C501G
Trench kabát Calvin Klein
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
Calvin Klein kabát dámský s vlnou hnědý LV044G509G
Calvin Klein kabát dámský s vlnou
9989 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Calvin Klein béžová barva, LV040WL571
Kabát s příměsí vlny Calvin Klein
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 9989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9989 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Bunda Calvin Klein hnědá barva, zimní, oversize, LV044D541G
Bunda Calvin Klein
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bunda Calvin Klein černá barva, zimní, oversize, LV044D541G
Bunda Calvin Klein
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 7489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s příměsí vlny Calvin Klein fialová barva, LV044E537G
Kabát s příměsí vlny Calvin Klein
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6099 Kč
*-10 % s kódem: LST
Kabát s vlnou Calvin Klein černá barva, LV044D557G
Kabát s vlnou Calvin Klein
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 8789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč