Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
5.0

Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné oranžové LV04LC326G

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2490 Kč -43%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč -6%
Barva: oranžová
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné béžové LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné oranžové LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné oranžové LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné modré LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné zelené LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné zelené LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné černé LV04LC326G
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. A další slevy v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Oranžové polo Calvin Klein – pohodlí a styl v casualovém provedení

Polo Calvin Klein, které kombinuje klasický design s bezkonkurenčním pohodlím při nošení. Vyrobené z čisté bavlny, zajišťuje volnost pohybu a umožňuje prodyšnost, což z něj činí ideální volbu pro tvorbu ležérních, ale elegantních outfitů. Tento model je vynikající základ pro mnoho outfitů, od těch více relaxačních až po ty s nádechem sportovní elegance.

Čím se vyznačuje pánské bavlněné polo Calvin Klein – klíčové vlastnosti

  • Regular fit střih zajišťuje pohodlí a volnost, neomezuje v pohybu během aktivity
  • 100% bavlna – jemná pletenina umožňuje pokožce dýchat a zajišťuje příjemný pocit na pokožce
  • Pružný materiál – podporuje přizpůsobení se postavě, neomezuje v pohybu, čímž zvyšuje pohodlí
  • Klasický střih polo – s límečkem a knoflíčky dodává eleganci každému outfitu
  • Hladký vzor s logem – decentní logo značky podtrhuje minimalistický charakter a vysokou kvalitu
  • Tenký materiál – zajišťuje lehkost a prodyšnost, což je ideální pro teplejší dny
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
LV04LC326G
Barva
oranžová
Značka
Calvin Klein
Výrobce

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produktu
9BYA-POM00W_24X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
S límečkem, na zapínání
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Rozměry
Míry uvedené pro velikost:
M
Délka:
70,5 cm
Šířka podpaží:
55 cm
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné oranžové LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné oranžové LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-11%
Calvin Klein polo pánské bavlněné oranžová LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-50%
Bavlněné polo tričko Levi's oranžová barva
Bavlněné polo tričko Levi's
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Calvin Klein Jeans polo pánské bavlněné oranžové LV040EM269
Calvin Klein Jeans polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton pánské, oranžová barva, 3089J3179
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
United Colors of Benetton polo pánské bavlněné s elastanem oranžové 3WG9U301Z
United Colors of Benetton polo pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
Polo Ralph Lauren - Polo tričko
Polo Ralph Lauren - Polo tričko
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
BOSS Orange polo pánské bavlněné s elastanem Passenger oranžové 50507803
BOSS Orange polo pánské bavlněné s elastanem Passenger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné s elastanem oranžové MW0MW17770
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné s elastanem
1999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné oranžové MW0MW42770
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: LST
United Colors of Benetton svetrové polo pánské bavlněné oranžové 1MQPU301W
United Colors of Benetton svetrové polo pánské bavlněné
1799 Kč
-11%
Polo tričko HUGO oranžová barva
Polo tričko HUGO
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
BOSS polo pánské bavlněné Pallas oranžové 50553564
BOSS polo pánské bavlněné Pallas
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
Pepe Jeans polo pánské bavlněné NEW OLIVER GD oranžové PM542099
Pepe Jeans polo pánské bavlněné NEW OLIVER GD
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné s elastanem oranžové MW0MW39045
Tommy Hilfiger polo pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
Lacoste polo pánské oranžové DH9992
Lacoste polo pánské
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Polo Ralph Lauren polo pánské bavlněné oranžové 710680784
Polo Ralph Lauren polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánské, oranžová barva, 710A12491
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger polo bavlněné s elastanem oranžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger polo pánské oranžové MW0MW17771
Tommy Hilfiger polo pánské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
-50%
*-15 % s kódem: LST
Plátěné polo tričko Les Deux Emmanuel pánské, oranžová barva, 1000033
Plátěné polo tričko Les Deux Emmanuel
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-26%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans polo pánské bavlněné oranžové DM0DM20676
Tommy Jeans polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Polo tričko Polo Ralph Lauren pánské, oranžová barva, 710A12484
Polo tričko Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton růžová barva, 3089J3179
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton pánské, oranžová barva, 3089U302D
Bavlněné polo tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Lacoste polo pánské bavlněné s elastanem oranžové PH8184
Lacoste polo pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Bavlněné polo tričko Lacoste oranžová barva, s potiskem, PH0349
Bavlněné polo tričko Lacoste
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Objevte produkty Calvin Klein
Calvin Klein polo pánské s bavlnou oranžové LV04LF200G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné oranžové LV04LC326G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné oranžové LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-11%
Calvin Klein polo pánské bavlněné oranžová LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné béžové LV04LG313G
Calvin Klein svetrové polo pánské bavlněné
2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné zelené LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské s bavlnou modré LV04LG209G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
2289 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské s bavlnou modré LV04LC254G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
1799 Kč
-15%
Calvin Klein polo pánské bavlněné modré LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Bavlněné polo tričko Calvin Klein K10K111657
Bavlněné polo tričko Calvin Klein
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské s bavlnou zelené LV04LC254G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné růžové LV04LH204G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
1999 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein svetrové polo pánské z viskózou černé LV04LG304G
Calvin Klein svetrové polo pánské z viskózou
2989 Kč
-11%
Calvin Klein polo pánské bavlněné fialové LV04LE255G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné černé LV04LH204G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
1999 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné béžové LV04LH204G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
1999 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné černé LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-11%
Calvin Klein polo pánské bavlněné černé LV04LE255G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
Polo tričko Calvin Klein pánské, tmavomodrá barva, LV04LC323G
Polo tričko Calvin Klein
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné modré LV04LC239G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné tyrkysové LV04LF214G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné béžové LV04LF214G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské bavlněné tyrkysové LV04LE255G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
2489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské s bavlnou černé LV04LF200G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein polo pánské s bavlnou žluté LV04LF200G
Calvin Klein polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-25 % s kódem: LST
Calvin Klein svetrové polo pánské s příměsí lnu hnědé LV04LF313G
Calvin Klein svetrové polo pánské s příměsí lnu
2789 Kč
Calvin Klein svetrové polo pánské s příměsí lnu béžové LV04LF313G
Calvin Klein svetrové polo pánské s příměsí lnu
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné tyrkysové LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Calvin Klein polo pánské bavlněné fialové LV04LB276G
Calvin Klein polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
Bavlněné polo tričko Calvin Klein béžová barva, K10K112754
Bavlněné polo tričko Calvin Klein
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč