Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Underwear
4.8

Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou růžová LV00QF8498

Final Sale %!
1029 Kč
Barva: růžová
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou růžová LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou modrá LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou modrá LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou Námořnická LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou černá LV00QF8498
Zvolte velikost
FINAL SALE %

Výprodej a další slevy v aplikaci při nákupu za min. 2 200 Kč.

FINAL SALE %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Růžová trojúhelníková podprsenka Calvin Klein Underwear s příměsí modalu a bavlny – pohodlí a subtilní styl

Růžová trojúhelníková podprsenka Calvin Klein Underwear je střih určený ženám, který decentně modeluje poprsí a zároveň nabízí výjimečnou měkkost a volnost pohybu. Tento model, vyrobený z elastické pleteniny s příměsí modalu a bavlny, zajišťuje pohodlné nošení a ideálně se hodí k outfitům vyžadujícím diskrétní podporu a přirozený vzhled.

Vlastnosti trojúhelníkové podprsenky s vyjímatelnými vložkami Calvin Klein Underwear – klíčové přednosti

  • Model s trojúhelníkovým střihem, který decentně zdůrazňuje přirozený tvar poprsí
  • Vyjímatelné vložky umožňují individuální modelování a přizpůsobení podle preferencí
  • Tenká, nastavitelná ramínka zajišťují stabilitu a pohodlí při nošení po celý den
  • Praktické zapínání na háčky umožňuje snadné a rychlé nastavení obvodu
  • Elastická pletenina s příměsí modalu a bavlny zajišťuje měkkost a pohodlí
  • Hladký vzor usnadňuje diskrétní nošení pod různými typy oblečení
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na háčky
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
LV00QF8498
Barva výrobce
MSD
Barva
růžová
Značka
Calvin Klein Underwear
ID produktu
9BYA-BID0M7_30X
Materiál
Celý produkt:
53% Bavlna, 35% Modal, 12% Elastan
Střih
Střih podprsenky:
Trojúhelníkový
Typ ramínek:
tenké, nastavitelné, neodnímatelné
Rozměry
Modelka na fotografii je 180 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Technické údaje
Zpevnění košíčků:
Vyjímatelné vložky
Podobné produkty
-23%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou růžová LV00QF8500
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva,
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8872
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva, 000QF6345E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Spodní prádlo růžové LV00QF8442
Calvin Klein Spodní prádlo
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou růžová LV00QF8503
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva, 000QF7340E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka růžová LV00QF8825
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-21%
Final Sale %!
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF7315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8443
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka women'secret růžová barva, hladká, 8430038.041.044
Podprsenka women'secret
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
BOSS podprsenka s viskózou UNDERWIRE BRA CI růžová 50502738
BOSS podprsenka s viskózou UNDERWIRE BRA CI
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
women'secret podprsenka béžová 4023374
women'secret podprsenka
879 Kč
-23%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Emporio Armani Underwear růžová barva
Podprsenka Emporio Armani Underwear
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Final Sale %!
Chantelle podprsenka růžová C16A10
Chantelle podprsenka
1199 Kč
Podprsenka Marc O'Polo růžová barva, hladká, 10225474
Podprsenka Marc O'Polo
1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW03820
Podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Chantelle šedá barva, vzorovaná, C11DQ2
Podprsenka Chantelle
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Guess podprsenka BELLE růžová O3RC18 KBBT0
Guess podprsenka BELLE
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Chantelle MUSE růžová barva, vzorovaná, C19YNR
Podprsenka Chantelle MUSE
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Guess SARA růžová barva, O5RC02 KCL40
Podprsenka Guess SARA
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 2189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka United Colors of Benetton růžová barva, hladká, 3OP81R01G
Podprsenka United Colors of Benetton
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 324 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka BOSS PUSH-UP WIRELESS BEA růžová barva, hladká, 50520415
Podprsenka BOSS PUSH-UP WIRELESS BEA
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-31%
Final Sale %!
Podprsenka Triumph Wild Peony Florale růžová barva, hladká, 10209627
Podprsenka Triumph Wild Peony Florale
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Chantelle MUSE růžová barva, hladká, C19YM0
Podprsenka Chantelle MUSE
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
women'secret podprsenka krajková růžová 4024237
women'secret podprsenka krajková
749 Kč
Final Sale %!
Podprsenka Karl Lagerfeld růžová barva
Podprsenka Karl Lagerfeld
1299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Guess BELLE růžová barva, O97C02 KBBT0
Podprsenka Guess BELLE
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
Objevte produkty Calvin Klein Underwear
-21%
Final Sale %!
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF7315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8443
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva, 000QF6345E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka růžová LV00QF8825
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva,
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou růžová LV00QF8503
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Spodní prádlo růžové LV00QF8442
Calvin Klein Spodní prádlo
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear růžová barva, 000QF7340E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou růžová LV00QF8500
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-23%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka růžová LV00QF8872
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka černá LV00QF8877
Calvin Klein Underwear braletka
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 639 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear černá barva, 000QF6345E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka černá LV00QF8312
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka tyrkysová LV000F3837
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou černá LV00QF8500
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou Námořnická LV00QF8498
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka s bavlnou
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
-16%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou černá LV00QF8504
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-25%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear bezešvá podprsenka černá LV00QF8413
Calvin Klein Underwear bezešvá podprsenka
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka fialová 000QF6016E
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou černá LV00QF8503
Calvin Klein Underwear braletka s bavlnou
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka béžová 000QF7578E
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 779 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear 000QF5613E
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka černá LV00QF8392
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka černá LV00QF8703
Calvin Klein Underwear trojúhelníková podprsenka
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka černá LV00QF8751
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Calvin Klein Underwear fialová barva, hladká, LV00QF8248
Podprsenka Calvin Klein Underwear
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 949 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka s bavlnou bílá LV00QF8865
Calvin Klein Underwear podprsenka s bavlnou
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka zelená LV00QF7315
Calvin Klein Underwear podprsenka
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein Underwear podprsenka s bavlnou černá LV00QF8493
Calvin Klein Underwear podprsenka s bavlnou
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč