Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Dětské tenisky Tommy Hilfiger hnědá barva, T1X9-34103

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1799 Kč -40%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč -2%
Barva: hnědá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Dětské tenisky Tommy Hilfiger

Dětské tenisky z kolekce Tommy Hilfiger. Model vyroben z imitace semiše. Model s textilní vložkou, která je příjemná pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Tento model je částečně vyroben z recyklovaného polyesteru.
- Vyjímatelná, snadno čistitelná textilní vložka.
- Lehce zesílená pata.
- Kulatá, měkká špička.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Suchý zip usnadňuje obouvání a vyzouvání.
- Délka stélky pro velikost je: 18.5 cm.
- Rozměry pro velikost: 29.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
na suchý zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
T1X9.34103.20.29
Barva
hnědá
Značka
Tommy Hilfiger
Výrobce

Elisabet srl
Viale I Maggio, 35 /  63813 Monte Urano, Italy
info@elisabet.it 

ID produktu
9BYA-OBK0MT_88X
Složení
Svršek: Umělá hmota
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské hnědé T3A9-35086
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Dětské semišové tenisky adidas VL COURT 3.0 hnědá barva, KJ1801
Dětské semišové tenisky adidas VL COURT 3.0
Aktuální cena:
1079 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Tenisky New Balance 9060 hnědá barva, GC9060EX
Tenisky New Balance 9060
4099 Kč
*-15 % s kódem: LST
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL hnědá barva, JI0453
Semišové tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
1899 Kč
adidas Originals SUPERSTAR II sneakers boty dětské hnědé KK2115
adidas Originals SUPERSTAR II sneakers boty dětské
1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Polo Ralph Lauren ROWLAND hnědá barva, RL03373201
Dětské tenisky Polo Ralph Lauren ROWLAND
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Calvin Klein Jeans hnědá barva, V3X9-83311
Tenisky Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Dětské tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL hnědá barva, KI3943
Dětské tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL
1599 Kč
-12%
Dětské semišové tenisky adidas VL COURT BOLD hnědá barva, KK4502
Dětské semišové tenisky adidas VL COURT BOLD
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas VL COURT 3.0 sneakers boty dětské semišové hnědé LA1816
adidas VL COURT 3.0 sneakers boty dětské semišové
1199 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals SAMBA OG sneakers boty dětské semišové hnědé KK4979
adidas Originals SAMBA OG sneakers boty dětské semišové
2199 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové hnědé LA1380
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové
1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Biomecanics boty dětské hnědé 261242
Biomecanics boty dětské
1699 Kč
*-15 % s kódem: LST
Calvin Klein sneakers boty dětské hnědé V3X9-83455
Calvin Klein sneakers boty dětské
1899 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals SUPERSTAR sneakers boty dětské hnědé KJ9688
adidas Originals SUPERSTAR sneakers boty dětské
2399 Kč
Veja Small Volley sneakers boty dětské semišové hnědé SY0322313
Veja Small Volley sneakers boty dětské semišové
2499 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové hnědé LA4008
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové
1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas BREAKNET SLEEK dětské sneakers boty hnědé LA6368
adidas BREAKNET SLEEK dětské sneakers boty
1099 Kč
-17%
*-5 % s kódem: LST
UGG LOWMEL sneakers boty dětské hnědé 1152410K
UGG LOWMEL sneakers boty dětské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské semišové tenisky Veja Small Esplar Winter hnědá barva, SF0320983
Dětské semišové tenisky Veja Small Esplar Winter
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové hnědé KH9434
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské semišové
2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Polo Ralph Lauren HERITAGE COURT III T-TOE EZ hnědá barva, RL03358201
Dětské tenisky Polo Ralph Lauren HERITAGE COURT III T-TOE EZ
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-15 % s kódem: LST
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské hnědé LA1381
adidas Originals HANDBALL SPEZIAL sneakers boty dětské
1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky adidas Originals SUPERSTAR II hnědá barva, KJ4545
Dětské tenisky adidas Originals SUPERSTAR II
Aktuální cena:
1879 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky adidas Originals CAMPUS 00s černá barva, JP9566
Tenisky adidas Originals CAMPUS 00s
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: LST
adidas Originals SAMBA XLG sneakers boty dětské semišové hnědé JP9521
adidas Originals SAMBA XLG sneakers boty dětské semišové
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské semišové tenisky adidas Originals SAMBA XLG hnědá barva, JQ8934
Dětské semišové tenisky adidas Originals SAMBA XLG
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-15 % s kódem: LST
Dětské tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL CF EL hnědá barva, KI3944
Dětské tenisky adidas Originals HANDBALL SPEZIAL CF EL
1499 Kč
adidas Originals SUPERSTAR II sneakers boty dětské hnědé KK2103
adidas Originals SUPERSTAR II sneakers boty dětské
2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky adidas GRAND COURT 3.0 černá barva, KJ4371
Dětské tenisky adidas GRAND COURT 3.0
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské hnědé T3A9-35086
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1899 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské bílé T1X9-35260
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1699 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské námořnické modré T1X9-35226
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, T1X9-34369
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské námořnické modré T1X9-35216
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1399 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské béžové T1A9-35062
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, T3X9-34376
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské námořnické modré T3X9-35233
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1699 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské bílé T1X9-35219
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1699 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské béžové T1A9-35064
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské bílé T1XH-34335
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské bílé T1A9-35063
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T1X9-34342
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger více barev, T1A9-34261
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34364
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34094
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, T3X9-34355
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-15 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské béžové T3A9-35074
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1899 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34070
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34358
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger béžová barva, T3X9-34096
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T1X9-34338
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34350
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T1X9-34347
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské námořnické modré T3X9-35268
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Dětské tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3X9-34375
Dětské tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tenisky Tommy Hilfiger bílá barva, T3A9-34246
Tenisky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské bílé T3X9-34372
Tommy Hilfiger sneakers boty dětské
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč