Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou námořnická modř 7B000161 AF10368

1699 Kč
Barva: námořnická modř
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou námořnická modř 7B000161 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou černá 7B000161 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou černá 7B000161 AF10368
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Námořnicky modrá mikina EA7 Emporio Armani – pohodlný kousek dětského šatníku s logem

Námořnicky modrá mikina EA7 Emporio Armani je nerozepínací volbou pro chlapce, která se vyznačuje pružným materiálem a měkkou, česanou podšívkou. Tento model ve střihu regular fit, ozdobený logem značky, se skvěle hodí k ležérním, městským outfitům, nabízí pohodlí a módní vzhled.

Čím se vyznačuje chlapecká mikina EA7 Emporio Armani?

  • Casual a streetwear styl podporuje tvorbu ležérních outfitů pro různé příležitosti
  • Střih regular fit umožňuje volnost pohybu a pohodlí při nošení po celý den
  • Pružný materiál pomáhá přizpůsobit se postavě a neomezuje pohyby dítěte
  • Nerozepínací mikina bez kapuce je klasická forma, snadno se obléká a svléká
  • Pletenina s bavlnou je měkká na dotek a příjemná pro jemnou dětskou pokožku
  • Střední tloušťka materiálu přispívá k tepelnému pohodlí v proměnlivých podmínkách
  • Kulatý výstřih umožňuje snadné oblékání a pohodlné nošení po celý den
  • Česaná podšívka přispívá k měkkosti a dodatečnému pohodlí při kontaktu s pokožkou
  • Hladký vzor s logem značky dodává mikině rozpoznatelný, sportovní charakter
  • Spodní lem a manžety se stahováním pomáhají udržet střih a chrání před chladem
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Pružnost materiálu
elastický materiál
Kapuce
Žádná kapuce
Podšívka
česaná
Údaje o výrobku
Kód výrobce
7B000161.AF10368
Barva výrobce
UB102
Barva
námořnická modř
Značka
EA7 Emporio Armani
ID produktu
9BYA-BLB05S_59X
Materiál
Základní materiál:
88% Bavlna, 12% Polyester
Střih
Výstřih:
kulatý
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Rozměry
Délka:
51 cm
Šířka podpaží:
44 cm
Délka rukávu včetně ramene:
59 cm
Měření uvedené pro výšku:
130 cm
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani zelená barva, s potiskem, 7B000025 AF10380
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-48%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Emporio Armani tmavomodrá barva, hladká, EB000146 AF10126
Dětská mikina Emporio Armani
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Levi's ON THE ROAD BATWING HOODIE tmavomodrá barva, s kapucí, s potiskem, 8EP036
Dětská mikina Levi's ON THE ROAD BATWING HOODIE
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá barva, hladká, 323958157002
Dětská mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Levi's tmavomodrá barva, s potiskem
Dětská bavlněná mikina Levi's
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton tmavomodrá barva, s potiskem, 3J70G10LJ
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton
Aktuální cena:
379 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina dětská s bavlnou námořnická modř KB0KB10255
Tommy Hilfiger mikina dětská s bavlnou
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton x Looney Tunes tmavomodrá barva, s potiskem, 3J68G10GX
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton x Looney Tunes
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Guess tmavomodrá barva, s kapucí, s aplikací, L5RQ17 KAD74
Dětská bavlněná mikina Guess
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton tmavomodrá barva, s potiskem, 3J70G10JY
Dětská bavlněná mikina United Colors of Benetton
Aktuální cena:
259 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, s potiskem, KS0KS00665
Dětská mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná námořnická modř KS0KS00709
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná
2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá barva, s kapucí, s aplikací, 323749954500
Dětská mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, s potiskem, KB0KB09596
Dětská mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
899 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren - Dětská mikina 134-176 cm
Polo Ralph Lauren - Dětská mikina 134-176 cm
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná námořnická modrá KB0KB10404
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Guess tmavomodrá barva, s potiskem, L73Q09 KAUG0
Dětská bavlněná mikina Guess
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Guess tmavomodrá barva, s aplikací, L6GQ02 KA6R4
Dětská bavlněná mikina Guess
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Lego LWSAKU 703 tmavomodrá barva, 11010944
Bavlněná mikina Lego LWSAKU 703
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Lego LWSCOUT 612 tmavomodrá barva, s kapucí, s potiskem, 12011308
Dětská bavlněná mikina Lego LWSCOUT 612
Aktuální cena:
599 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí dětská s bavlnou námořnická modrá 323A12245001
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí dětská s bavlnou
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná námořnická modř KB0KB10506
Tommy Hilfiger mikina dětská bavlněná
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Lego LWSCOUT 708 tmavomodrá barva, s kapucí, s potiskem, 12011355
Dětská bavlněná mikina Lego LWSCOUT 708
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Polo Ralph Lauren tmavomodrá barva, s potiskem, 323A12429001
Dětská mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Tartine et Chocolat tmavomodrá barva, s potiskem, TZ15011
Dětská bavlněná mikina Tartine et Chocolat
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí dětská s bavlnou námořnická modrá 323A95762006
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí dětská s bavlnou
2799 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina dětská s bavlnou námořnická modrá KB0KB10258
Tommy Hilfiger mikina dětská s bavlnou
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina Guess tmavomodrá barva, s kapucí, vzorovaná, L5YQ05 KA6R4
Dětská bavlněná mikina Guess
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Puma ESS BLOCK Small Logo Hoodie FL B zelená barva, s kapucí, vzorovaná, 690784
Dětská mikina Puma ESS BLOCK Small Logo Hoodie FL B
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina Levi's tmavomodrá barva, s potiskem
Dětská mikina Levi's
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
Objevte produkty EA7 Emporio Armani
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani zelená barva, s potiskem, 7B000025 AF10380
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou černá 7B000161 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou
1699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani bílá barva, s potiskem, 7B000024 AF10380
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani bílá barva, s potiskem, 7B000024 AF10380
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou černá 7B000161 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina dětská s bavlnou
1699 Kč
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou námořnická modř 7B000162 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou
1899 Kč
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou černá 7B000162 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani černá barva, s kapucí, s potiskem, 7B000064 AF10380
Dětská bavlněná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
EA7 Emporio Armani rozepínací mikina s kapucí dětská černá 7B000326 AF20845
EA7 Emporio Armani rozepínací mikina s kapucí dětská
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou černá 7B000162 AF10368
EA7 Emporio Armani mikina s kapucí dětská s bavlnou
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětská mikina EA7 Emporio Armani černá barva, s kapucí, hladká, 7B000313 AF12660
Dětská mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč