Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
EA7 Emporio Armani
5.0

EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka černá AF12625.7W000231

Final Sale %!
1399 Kč
Barva: černá
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka bílá AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka oranžová AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka zelená AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka černá AF12625.7W000231
Zvolte velikost
FINAL SALE %

Výprodej a další slevy v aplikaci při nákupu za min. 2 200 Kč.

FINAL SALE %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani – model bez vyztužení se střední oporou

Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani je funkční model se střední úrovní opory, vytvořený pro aktivní ženy. Vyrobena z elastické pleteniny, bez vyztužení, zajišťuje volnost pohybu a pohodlí během tréninku. Její hladká konstrukce s plochými švy minimalizuje riziko odřenin, což z ní činí vhodnou volbu pro ženy, které ocení pohodlí a minimalistický design při jakékoli fyzické aktivitě.

Charakteristické vlastnosti sportovní podprsenky z pleteniny EA7 Emporio Armani bez vyztužení

  • Sportovní model, navlékací, umožňuje rychlé oblékání a svlékání
  • Střední úroveň opory poprsí, vhodná pro různorodé tréninkové aktivity
  • Elastický materiál s plochými švy zajišťuje pohodlné přizpůsobení postavě
  • Konstrukce bez vyztužení košíčků podporuje přirozený tvar poprsí
  • Široká ramínka bez regulace zajišťují stabilní oporu poprsí
  • Hladký design a jednotná textura přispívají k univerzálnosti a snadnému kombinování outfitů
  • Určeno pro trénink a různorodé fyzické aktivity
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
AF12625.7W000231
Barva výrobce
UC001
Barva
černá
Značka
EA7 Emporio Armani
Výrobce

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
PPYA-BID0JI_99A
Materiál
Hlavní materiál:
77% Polyamid, 23% Elastan
Podšívka:
85% Polyester, 15% Elastan
Dokončení:
89% Polyamid, 11% Elastan
Střih
Typ ramínek:
široké, žádná regulace
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Technické údaje
Zpevnění košíčků:
bez zpevnění
Úroveň podpory:
Střední
Podobné produkty
*-25 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, AF12625.7W000230
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, TJVXZ.6DTH55
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, hladká, AF15721.7W000987
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Calvin Klein Performance černá barva, hladká, LVGWF5K124
Sportovní podprsenka Calvin Klein Performance
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Deha černá barva, vzorovaná
Sportovní podprsenka Deha
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka adidas Originals Linear černá barva, hladká, JD2735
Sportovní podprsenka adidas Originals Linear
Aktuální cena:
629 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
New Balance sportovní podprsenka Train Bra černá WB61Q0QKBK
New Balance sportovní podprsenka Train Bra
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1269 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka LaBellaMafia Psycle Wave černá barva
Sportovní podprsenka LaBellaMafia Psycle Wave
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Puma černá barva
Sportovní podprsenka Puma
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 919 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Puma Move zelená barva, hladká, 526860
Sportovní podprsenka Puma Move
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Fila šedá barva
Sportovní podprsenka Fila
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 569 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 349 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka P.E Nation černá barva, hladká
Sportovní podprsenka P.E Nation
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka adidas Performance Formotion Sculpt H64683 černá barva, hladký
Sportovní podprsenka adidas Performance Formotion Sculpt H64683
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Fila Revere černá barva
Sportovní podprsenka Fila Revere
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka G-Star Bralette černá barva, D23776-D516
Podprsenka G-Star Bralette
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Puma Strong černá barva
Sportovní podprsenka Puma Strong
Aktuální cena:
389 Kč
Běžná cena: 789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka PLEIN SPORT černá barva, AADC WJK0173 SXV018N
Podprsenka PLEIN SPORT
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Sweaty Betty podprsenka na jógu Studio černá SB10460
Sweaty Betty podprsenka na jógu Studio
Aktuální cena:
989 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
On sportovní podprsenka černá 1WF30330553
On sportovní podprsenka
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
The North Face sportovní podprsenka JAIDA černá NF0A8GY4JK31
The North Face sportovní podprsenka JAIDA
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka adidas Performance Optime černá barva, hladká, KB4383
Sportovní podprsenka adidas Performance Optime
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
Sportovní podprsenka Puma T7 černá barva, 624213
Sportovní podprsenka Puma T7
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Under Armour Infinity černá barva, 1388502
Sportovní podprsenka Under Armour Infinity
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Podprsenka Karl Lagerfeld černá barva
Podprsenka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
P.E Nation sportovní podprsenka Dynamic černá 261C053
P.E Nation sportovní podprsenka Dynamic
Aktuální cena:
1359 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1439 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Reebok Identity Training černá barva, 100075421
Sportovní podprsenka Reebok Identity Training
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
-17%
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka Juicy Couture Wendy černá barva
Sportovní podprsenka Juicy Couture Wendy
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka P.E Nation Oasis černá barva
Sportovní podprsenka P.E Nation Oasis
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sweaty Betty podprsenka na jógu Studio Voop černá SB10037
Sweaty Betty podprsenka na jógu Studio Voop
Aktuální cena:
969 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
Objevte produkty EA7 Emporio Armani
*-25 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, AF12625.7W000230
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, TJVXZ.6DTH55
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva, hladká, AF15721.7W000987
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani černá barva
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-15 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka bílá AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka
1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani Sportovní podprsenka hnědá AF21585.7W000921
EA7 Emporio Armani Sportovní podprsenka
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani modrá barva, TJVXZ.6DTH55
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1439 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani Ventus7 Lab
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani Ventus7 Lab
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1789 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani bílá barva, 8NTH55.TJGBZ
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
-14%
*-5 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka zelená AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka
Aktuální cena:
759 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani béžová barva, vzorovaná, AF15565.7W000563
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani tmavomodrá barva, 8NTH55.TJGBZ
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka oranžová AF12625.7W000231
EA7 Emporio Armani sportovní podprsenka
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani zelená barva, AF15721.7W000576
Sportovní podprsenka EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč