Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

Ferm Living 205 x 85 cmrůžová 1104273188

1899 Kč
Barva: růžová
ONE SIZE
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Bavlněný závěs Ferm Living

Závěs Settle Door Curtain je jedinečný dětský doplněk, který podporuje rozvoj fantazie a kreativity batolete. Design Ferm Living, vyrobený z bavlny, umožňuje dítěti vytvořit si vlastní magický prostor na hraní. Jeho minimalistický design v růžovém odstínu se dokonale hodí do interiéru dětského pokoje a dodává mu kouzlo a funkčnost.

Čím se vyznačuje bavlněný závěs Ferm Living Settle Door Curtain?

  • Kreativní prostor na hraní, který povzbuzuje batole k rozvíjení fantazie a tvoření vlastních světů
  • Interaktivní prvky, jako jsou okénka, poštovní schránka a mini dvířka, stimulují dětskou fantazii
  • Vyroben z bavlny, což zajišťuje měkkost a bezpečnost při kontaktu s jemnou dětskou pokožkou
  • Jednoduchá montáž díky čtyřem očkům pro zavěšení, což usnadňuje rychlé a stabilní upevnění
  • Minimalistický design v růžové barvě, který harmonicky zapadá do estetiky dětského pokoje
  • Rozměry 205 x 85 cm, umožňující vytvoření útulného koutku na hraní v mnoha prostorech
Vlastnosti výrobku
Typ textilního materiálu
bavlna
Údaje o výrobku
Kód výrobce
1104273188
Barva
růžová
Značka
Ferm Living
Výrobce

FERM LIVING ApS
Kuglegaardsvej 1-5,
1434 Copenhagen K, Denmark
+45 7022 7523 / +45 2899 0510
dorthe@fermliving.com

ID produktu
99KK-ADU01Z_30X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Pokyny pro údržbu:
Prát při max. teplotě 30 °C.
Rozměry
Hmotnost:
0,5 kg
Měření:
205 x 85 cm
Podobné produkty
Objevte produkty Ferm Living
Ferm Living 194 x 80 cm růžová 1104273189
Ferm Living 194 x 80 cm
2699 Kč
Hračka vlček ferm LIVING Spin Tops 5-pack
Hračka vlček ferm LIVING Spin Tops 5-pack
879 Kč
Ferm Living 48 x 79 x 40,5 cm béžová 1104273037
Ferm Living 48 x 79 x 40,5 cm
10099 Kč
Ferm Living 205 x 85 cm béžová 1104273082
Ferm Living 205 x 85 cm
1899 Kč
*-10 % s kódem: AD
Baldachýn nad postel ferm LIVING Settle Bed Canopy
Baldachýn nad postel ferm LIVING Settle Bed Canopy
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-10 % s kódem: AD
Ozdobný stan ferm LIVING Ladybird Embroidery
Ozdobný stan ferm LIVING Ladybird Embroidery
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč