Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

Guess Jeans Sukně džínová námořnická modř W6BD0Q D1804

1989 Kč
Barva: námořnická modř

Tmavě modrá minisukně Guess Jeans – klasický džínový střih

Džínová sukně Guess Jeans je kousek z dámské kolekce, který spojuje výrazný charakter denimu s jednoduchým tvarem. Byla navržena pro milovnice městského stylu a skvěle se hodí na setkání s přáteli nebo na prázdninové výlety. Tenký materiál bez podšívky dodává lehkost a vytváří univerzální základ pro ležérní outfity.

Jednoduchá sukně Guess Jeans s pravidelnou výškou pasu

  • Džínový střih – klasická džínovina rovného střihu tvoří univerzální základ outfitů
  • Ležérní styl – model se skvěle hodí na vycházky s přáteli nebo na letní procházky
  • Mini délka – délka sukně zvýrazňuje nohy a usnadňuje výběr obuvi
  • Neelastická tkanina – materiál si dlouho udržuje svůj původní tvar
  • Rovný střih – střih volně kopíruje postavu a podporuje svobodu pohybu
  • Pravidelná výška pasu – střední výška sedu umožňuje stabilní usazení v pase
  • Bez podšívky – jednovrstvá konstrukce dodává celému modelu lehkost
  • Zapínání na knoflík a zip – tradiční řešení usnadňuje oblékání
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na knoflík, na zipy
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Délka střihu
Mini
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
W6BD0Q.D1804
Barva výrobce
GJSU
Barva
námořnická modř
Značka
Guess Jeans
Materiál
Celý produkt:
99% Bavlna, 1% Elastan
Střih
Pas (výška):
pravidelný
Střih modelu:
rovný
Rozměry
Míry uvedené pro velikost:
27
Délka:
39 cm
Šířka v pase:
37 cm
Modelka na fotografii je 172 cm vysoká a má na sobě velikost 27
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-25 % s kódem: BDAY
Guess Jeans Sukně s rozparkem džínová námořnická modrá hladká W6BD52 D1806
Guess Jeans
Sukně s rozparkem džínová
2249 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně Guess Jeans tmavomodrá barva, mini, áčková, W6RD38 D6551
Guess Jeans
Džínová sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 969 Kč
-16%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně Guess Jeans tmavomodrá barva, mini, W5YD0Q D5M4C
Guess Jeans
Džínová sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Tommy Hilfiger Sukně s viskózou modrá WW0WW49673
Tommy Hilfiger
Sukně s viskózou
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3790 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-13%
Tommy Hilfiger Sukně džínová námořnická modř WW0WW50008
Tommy Hilfiger
Sukně džínová
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2539 Kč
-10%
Polo Ralph Lauren Džínová sukně Polo Ralph Lauren tmavomodrá barva, midi, 211A95501
Polo Ralph Lauren
Džínová sukně Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 7599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4899 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Jack Wolfskin Sportovní sukně Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO tmavomodrá barva, mini, A65184
Jack Wolfskin
Sportovní sukně Jack Wolfskin ROUTEBURN PRO
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-25 % s kódem: BDAY
EA7 Emporio Armani Sportovní sukně EA7 Emporio Armani tmavomodrá barva, mini, TJ04Z.6DTN51
EA7 Emporio Armani
Sportovní sukně EA7 Emporio Armani
2899 Kč
*-20 % s kódem: BDAY
Medicine Sukně bavlněná námořnická modř rostlinná
Medicine
Sukně bavlněná
1099 Kč
Polo Ralph Lauren Šortková sukně Wimbledon námořnická modrá 211B16030
Polo Ralph Lauren
Šortková sukně Wimbledon
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-11%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Marc O'Polo Džínová sukně Marc O'Polo tmavomodrá barva, midi, 5000007883
Marc O'Polo
Džínová sukně Marc O'Polo
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-10%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Tommy Hilfiger Sukně lněná námořnická modrá
Tommy Hilfiger
Sukně lněná
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3290 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
Calvin Klein Jeans Džínová sukně Calvin Klein Jeans tmavomodrá barva, mini, áčková, LV047C717G
Calvin Klein Jeans
Džínová sukně Calvin Klein Jeans
2999 Kč
*-15 % s kódem: BDAY
Lacoste Plisovaná sukně bavlněná s elastanem námořnická modrá hladká JF8319
Lacoste
Plisovaná sukně bavlněná s elastanem
3799 Kč
-10%
MSGM Vlněná sukně MSGM tmavomodrá barva, midi, 3841MDD17.257127
MSGM
Vlněná sukně MSGM
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 8899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
Abercrombie & Fitch Sukně Abercrombie & Fitch tmavomodrá barva, mini, áčková, KI143-4338
Abercrombie & Fitch
Sukně Abercrombie & Fitch
1399 Kč
-54%
Medicine Plisovaná sukně námořnická modř hladká
Medicine
Plisovaná sukně
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 1249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1249 Kč
-15%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Tommy Jeans Džínová sukně Tommy Jeans tmavomodrá barva, mini, pouzdrová, DW0DW21991
Tommy Jeans
Džínová sukně Tommy Jeans
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-20 % s kódem: BDAY
adidas Rozšířená sukně džínová Denim Pack námořnická modř KV0621
adidas
Rozšířená sukně džínová Denim Pack
1999 Kč
-20%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Morgan Sukně Morgan tmavomodrá barva, mini, JINCA
Morgan
Sukně Morgan
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
Marella Sukně Marella DANCING tmavomodrá barva, mini, 2513101044200
Marella
Sukně Marella DANCING
3499 Kč
-11%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
HUGO Blue Balonová sukně džínová Rabalon-1_B námořnická 50559133
HUGO Blue
Balonová sukně džínová Rabalon-1_B
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
Bruuns Bazaar Džínová sukně Bruuns Bazaar IxoraBBTanella skirt tmavomodrá barva, midi, BBW4120
Bruuns Bazaar
Džínová sukně Bruuns Bazaar IxoraBBTanella skirt
3499 Kč
*-25 % s kódem: BDAY
Pepe Jeans Džínová sukně Pepe Jeans MIDI SKIRT HW tmavomodrá barva, midi, PL901186AB2
Pepe Jeans
Džínová sukně Pepe Jeans MIDI SKIRT HW
2099 Kč
*-40 % s kódem: BDAY
Desigual Džínová sukně Desigual tmavomodrá barva, mini
Desigual
Džínová sukně Desigual
2199 Kč
Pinko Rozšířená sukně z imitace kůže námořnická modř
Pinko
Rozšířená sukně z imitace kůže
9399 Kč
-22%
Tommy Hilfiger Áčková sukně s viskózou námořnicky modrá hladká WW0WW51057
Tommy Hilfiger
Áčková sukně s viskózou
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 4789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4789 Kč
*-15 % s kódem: BDAY
Diesel Džínová sukně Diesel DE-RON GONNA tmavomodrá barva, mini, A04935.09I27
Diesel
Džínová sukně Diesel DE-RON GONNA
4399 Kč
*-15 % s kódem: BDAY
Morgan Sukně džínová námořnická modř hladká JENY
Morgan
Sukně džínová
1599 Kč
Objevte produkty Guess Jeans
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně Guess Jeans tmavomodrá barva, mini, áčková, W6RD38 D6551
Guess Jeans
Džínová sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 969 Kč
*-25 % s kódem: BDAY
Guess Jeans Sukně s rozparkem džínová námořnická modrá hladká W6BD52 D1806
Guess Jeans
Sukně s rozparkem džínová
2249 Kč
-14%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně bavlněná námořnická W6GD63 WO331
Guess Jeans
Sukně bavlněná
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-16%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně Guess Jeans tmavomodrá barva, mini, W5YD0Q D5M4C
Guess Jeans
Džínová sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-18%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně modrá W6RD38 D6552
Guess Jeans
Džínová sukně
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně džínová modrá hladká W6GD54 D7901
Guess Jeans
Sukně džínová
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
-14%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Šortková sukně šedá hladká W6RD81 W4882
Guess Jeans
Šortková sukně
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-14%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Balonová sukně bavlněná s elastanem zelená kostkovaná W6GD63 WFC01
Guess Jeans
Balonová sukně bavlněná s elastanem
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně Guess Jeans černá barva, mini, pouzdrová, W6RD85 K1092
Guess Jeans
Sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 1549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně bavlněná bílá W6GD63 WO331
Guess Jeans
Sukně bavlněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-14%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Šortková sukně béžová hladká W6RD81 W4882
Guess Jeans
Šortková sukně
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně džínová modrá s vybledlým efektem W6RD0Q D6532
Guess Jeans
Sukně džínová
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-14%
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně s rozparkem džínová bílá W6GD52 D5NW2
Guess Jeans
Sukně s rozparkem džínová
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Sukně džínová modrá hladká W6GD52 D7902
Guess Jeans
Sukně džínová
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*NAVÍC -10 % s kódem BDAY
Guess Jeans Džínová sukně Guess Jeans modrá barva, mini, pouzdrová, W5GD0Q D5M4A
Guess Jeans
Džínová sukně Guess Jeans
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
-28%
Guess Jeans Rozšířená sukně džínová modrá hladká W6YD01 D1205
Guess Jeans
Rozšířená sukně džínová
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2249 Kč