Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

HerschelPenál Minecraft Settlement námořnická modř 30172-07615

629 Kč
Barva: námořnická modř
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Námořnicky modrý penál Herschel z kolekce Minecraft Settlement – stylový organizér na potřeby

Námořnicky modrý penál Herschel Minecraft Settlement je praktický doplněk, který pomáhá udržovat pořádek mezi školními či kancelářskými potřebami. Tento model, vyznačující se univerzálním designem a geometrickým vzorem, se dokonale hodí pro každodenní potřeby žáků a studentů, nabízí funkčnost v kompaktní formě.

Čím se vyznačuje penál Herschel z kolekce Minecraft Settlement?

  • Praktický penál – ideální pro ukládání per, tužek a dalších drobných doplňků
  • Provedení z textilního materiálu – zajišťuje odolnost a snadnou údržbu
  • Zapínání na zip – umožňuje bezpečné uložení obsahu a rychlý přístup
  • Měkká konstrukce – lehká forma, která usnadňuje balení a přizpůsobení se prostoru
  • Geometrický vzor z kolekce Minecraft Settlement – dodává moderní charakter a zvýrazňuje styl
  • Kompaktní rozměry – 6 x 7 x 19 cm, usnadňují snadné přenášení v batohu či tašce
Vlastnosti výrobku
Podšívka
bez podšívky
Typ zapínání
na zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
30172.07615
Barva výrobce
Enderman
Barva
námořnická modř
Značka
Herschel
ID produktu
9BY2-AKUZSB_59X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyester
Rozměry
Měření:
6 x 7 x 19 cm
Podobné produkty
-20%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Pouzdro na telefon z imitace kůže iPhone 16 námořnická modř GUHCP16SGF4GGR
Guess
Pouzdro na telefon z imitace kůže iPhone 16
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-30%
*-5 % s kódem: BTS
Lacoste Pouzdro na telefon iPhone 15 Pro námořnická modř LCHMP15LUCRV
Lacoste
Pouzdro na telefon iPhone 15 Pro
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
-31%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Pouzdro na telefon z imitace kůže iPhone 16 Pro Max námořnická modř GUHCP16XGF4GGR
Guess
Pouzdro na telefon z imitace kůže iPhone 16 Pro Max
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-15 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon IP 17 air námořnické modré LE322127
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon IP 17 air
759 Kč
Jansport
Penál Jansport
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
-30%
*-5 % s kódem: BTS
Lacoste Pouzdro na telefon iPhone 15 / 14 / 13 námořnická modř LCHMP15SUCRV
Lacoste
Pouzdro na telefon iPhone 15 / 14 / 13
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
*-20 % s kódem: BTS
Guess Pouzdro na telefon iPhone 17 Pro námořnická modř GUHCP17L5HC4MLSB
Guess
Pouzdro na telefon iPhone 17 Pro
969 Kč
Secrid Pouzdro na karty Secrid HAMMERSTONE tmavomodrá barva
Secrid
Pouzdro na karty Secrid HAMMERSTONE
969 Kč
*-20 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon IP 16 pro námořnické LE317550
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon IP 16 pro
759 Kč
*-20 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon IP 16 pm námořnické LE317557
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon IP 16 pm
759 Kč
-10%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Obal na telefon Guess iPhone 16 Pro 6.3" tmavomodrá barva, GUHMP16LH4STK
Guess
Obal na telefon Guess iPhone 16 Pro 6.3"
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
-20%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Pouzdro na telefon džínové iPhone 16 námořnická modř GUHMP16SRJFWTLB
Guess
Pouzdro na telefon džínové iPhone 16
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 849 Kč
*-10 % s kódem: BTS
Eastpak Penál ROUND námořnická modř EK000702L831
Eastpak
Penál ROUND
289 Kč
*-15 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon IP 16 e námořnické LE319494
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon IP 16 e
759 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Levi's Obal na notebook Levi's tmavomodrá barva, 0020C-0000
Levi's
Obal na notebook Levi's
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-10 % s kódem: BTS
Eastpak Penál BENCHMARK SINGLE námořnická modř EK000372C0W1
Eastpak
Penál BENCHMARK SINGLE
339 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Lacoste Obal na telefon Lacoste iPhone 15 Pro Max 6.7 tmavomodrá barva, LCHMP15XSBIV
Lacoste
Obal na telefon Lacoste iPhone 15 Pro Max 6.7
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
-31%
*-5 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Řetízek k telefonu LaCoqueFrançaise Damaris 120 cm
LaCoqueFrançaise
Řetízek k telefonu LaCoqueFrançaise Damaris 120 cm
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Lacoste Obal na telefon Lacoste iPhone 15 Pro 6.1 tmavomodrá barva, LCHMP15LSBIV
Lacoste
Obal na telefon Lacoste iPhone 15 Pro 6.1
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 909 Kč
*-10 % s kódem: BTS
Eastpak Penál Eastpak tmavomodrá barva
Eastpak
Penál Eastpak
339 Kč
-10%
*-5 % s kódem: BTS
DKNY Obal na telefon Dkny iPhone 15 Pro 6.1 tmavomodrá barva, DKHMP15LHRHSEB
DKNY
Obal na telefon Dkny iPhone 15 Pro 6.1
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 499 Kč
-31%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Pouzdro na telefon iPhone 16 Pro námořnická modř GUHCP16LHC4SEK
Guess
Pouzdro na telefon iPhone 16 Pro
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-20 % s kódem: BTS
Lacoste Obal na telefon Lacoste iPhone 16 Pro 6.3 tmavomodrá barva, LCHMP16LUCRV
Lacoste
Obal na telefon Lacoste iPhone 16 Pro 6.3
1499 Kč
-30%
*-5 % s kódem: BTS
Lacoste Pouzdro na telefon iPhone 16 námořnická modř LCHMP16SPVCV
Lacoste
Pouzdro na telefon iPhone 16
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
*-15 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon Ip 17 tmavě modré LE322103
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon Ip 17
759 Kč
*-20 % s kódem: BTS
LaCoqueFrançaise Pouzdro na telefon IP 16 námořnické modré LE317543
LaCoqueFrançaise
Pouzdro na telefon IP 16
759 Kč
*-10 % s kódem: BTS
Jansport Penál Jansport tmavomodrá barva
Jansport
Penál Jansport
289 Kč
*-20 % s kódem: BTS
Guess Obal na telefon iPhone 17 Pro Max námořnická modř GUHCP17X5HC4MLSB
Guess
Obal na telefon iPhone 17 Pro Max
969 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Fjallraven Kryt na láhev Fjallraven Kanken Bottle Pocket tmavomodrá barva, F23793
Fjallraven
Kryt na láhev Fjallraven Kanken Bottle Pocket
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
Objevte produkty Herschel
Herschel Penál Settlement černý 30073-07495
Herschel
Penál Settlement
629 Kč
Herschel Penál LEGO® Settlement modrý 30140-07463
Herschel
Penál LEGO® Settlement
859 Kč
Herschel Penál Settlement černý 30073-07720
Herschel
Penál Settlement
629 Kč
Herschel Penál Minecraft Settlement zelený 30172-07614
Herschel
Penál Minecraft Settlement
629 Kč
Herschel Penál Settlement černý 30073-00332
Herschel
Penál Settlement
629 Kč
Herschel Penál Minecraft Settlement růžový 30172-07616
Herschel
Penál Minecraft Settlement
629 Kč