Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Kalhoty Answear.LABdámské, černá barva, jednoduché, high waist

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 1599 Kč -66%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč -5%
Barva: černá
Kalhoty Answear.LAB dámské, fialová barva, jednoduché, high waist
Kalhoty Answear.LAB dámské, tmavomodrá barva, jednoduché, high waist
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, jednoduché, high waist
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kalhoty Answear.LAB

Kalhoty z kolekce Answear.LAB. Model vyroben ze vzorované látky. Kolekce dostupná pouze na Answear.cz.
- Zapínání na zip a háčky.
- Na přední straně dvě kapsy.
- Cargo kapsy poskytují další úložný prostor pro drobnosti.
- Šířka v pase: 37 cm.
- Šířka v bocích: 56 cm.
- Výška sedu: 33 cm.
- Spodní šířka nohavice: 30 cm.
- Šířka nohavice: 37 cm.
- Vnější délka nohavic: 110 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na zip
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
W24W.LF.031228.tos
Barva
černá
Značka
Answear.LAB
Výrobce

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BMYH-SPD02A_99X
Složení
64 % Polyester, 34 % Viskóza, 2 % Elastan
Střih
Pas (výška):
vysoký
Typ nohavic:
rovné
Střih:
Regular fit, rovný
Rozměry
Modelka na fotografii je 178 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Lněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Velurové kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Velurové kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské s viskózou černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské s viskózou
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1139 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
Answear.LAB capri kalhoty dámské černé regular waist
Answear.LAB capri kalhoty dámské
2399 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB kalhoty culottes dámské s lyocellem černé high waist
Answear.LAB kalhoty culottes dámské s lyocellem
2999 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, jednoduché, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy
1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Bavlněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Bavlněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB paperbag kalhoty dámské s viskózou černé high waist
Answear.LAB paperbag kalhoty dámské s viskózou
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, jednoduché, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
Výběr Mirky Dobiš
Dámské kožené kalhoty Answear.LAB MADELINE z kolekce Unscripted černé high waist
Dámské kožené kalhoty Answear.LAB MADELINE z kolekce Unscripted
4899 Kč
-35%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Bavlněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské se lnem černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské se lnem
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tepláky Answear.LAB dámské, černá barva
Tepláky Answear.LAB
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
Objevte produkty Answear.LAB
Kožené kalhoty Answear.LAB NATTIE dámské, černá barva, high waist
Kožené kalhoty Answear.LAB NATTIE
4099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, jednoduché, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
-22%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB z kolekce Unscripted černé high waist
Kalhoty Answear.LAB z kolekce Unscripted
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Bavlněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Answear.LAB capri kalhoty dámské černé regular waist
Answear.LAB capri kalhoty dámské
2399 Kč
Kožené kalhoty Answear.LAB NATALIE dámské, černá barva, high waist
Kožené kalhoty Answear.LAB NATALIE
4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Lněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské z viskózy
1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Oblekové kalhoty s rovnými nohavicemi Answear.LAB černá barva, střih cigarette, high waist
Oblekové kalhoty s rovnými nohavicemi Answear.LAB
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1139 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské s viskózou černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské s viskózou
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
-27%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty z kolekce Unscripted černé high waist
Kalhoty z kolekce Unscripted
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty s příměsí lnu Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty s příměsí lnu Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské černá high waist
Answear.LAB kalhoty dámské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Výběr Mirky Dobiš
Dámské kožené kalhoty Answear.LAB MADELINE z kolekce Unscripted černé high waist
Dámské kožené kalhoty Answear.LAB MADELINE z kolekce Unscripted
4899 Kč
-25%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB kalhoty dámské lněné černé high waist
Answear.LAB kalhoty dámské lněné
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Lněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, high waist
Bavlněné kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Answear.LAB dámské, černá barva, široké, high waist
Kalhoty Answear.LAB
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč