Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Samsoe Samsoe
5.0

Košile Samsoe Samsoe INEZ zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, F23400011

-50%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2339 Kč
Běžná cena: 4699 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč -50%
Barva: zelená
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Košile Samsoe Samsoe INEZ

Košile z kolekce Samsoe Samsoe vyrobená ze vzorované látky. Model vyrobený z mimořádně příjemného bavlněného materiálu.
- Volný střih s pokleslou linií ramen.
- Zapínání na knoflíky.
- Manžety na knoflíky.
- Model s límcem.
- Tenká, neelastická tkanina.
- Délka rukávu: 61 cm.
- Délka: 77 cm.
- Šířka v podpaží: 58 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Typ límce
klasický
Údaje o výrobku
Kód výrobce
F23400011
Barva
zelená
Značka
Samsoe Samsoe
Výrobce

Samsøe Samsøe Holding A/S
Ryesgade 19C, 2200 København, Denmark
customercare@samsoe.com
 

ID produktu
PPYH-KDD018_77X
Složení
100 % Bavlna
Střih
Rukáv:
dlouhý
Typ rukávu:
padající
Střih:
Relaxed fit
Rozměry
Modelka na fotografii je 175 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SAUMA dámská, zelená barva, slim, F24100107
Košile Samsoe Samsoe SAUMA
Aktuální cena:
1289 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe ALFRIDA dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, F23300055
Košile Samsoe Samsoe ALFRIDA
Aktuální cena:
1939 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-70%
Košile Samsoe Samsoe dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
2339 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
American Vintage košile dámská zelená hladká YSO06C
American Vintage košile dámská
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein košile dámská z viskózy zelená rostlinná LV044F107G
Calvin Klein košile dámská z viskózy
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Tommy Hilfiger dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, WW0WW45129
Košile Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Mos Mosh dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem, 144070
Košile Mos Mosh
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná zelená 211B21507
Polo Ralph Lauren oxfordská košile dámská bavlněná
4699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren zelená barva, regular, s klasickým límcem, 211971514
Košile s příměsí lnu Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Tommy Jeans dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, DW0DW21453
Bavlněná košile Tommy Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Košile Day Birger et Mikkelsen Charlie dámská, zelená barva, relaxed, se stojáčkem
Košile Day Birger et Mikkelsen Charlie
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1649 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Superdry zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Bavlněná košile Superdry
Aktuální cena:
2339 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Answear.LAB dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-30%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB košile dámská s lyocellem zelená hladká
Answear.LAB košile dámská s lyocellem
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 53TEDQ0E3
United Colors of Benetton košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Never Fully Dressed dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem, NFDTO1920
Košile Never Fully Dressed
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Kenzo košile dámská vlněná zelená hladká FG62CH2989TV
Kenzo košile dámská vlněná
11990 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Gaudi dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem, 611BD45020
Košile Gaudi
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Marc Aurel košile dámská z viskózy zelená 5311A11090
Marc Aurel košile dámská z viskózy
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mos Mosh košile dámská lněná Artina zelená hladká 178000.
Mos Mosh košile dámská lněná Artina
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Medicine košile dámská lněná zelená
Medicine košile dámská lněná
1099 Kč
-30%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná zelená pruhovaná 211910743
Polo Ralph Lauren košile dámská bavlněná
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Mos Mosh zelená barva, regular, s klasickým límcem, 170220
Bavlněná košile Mos Mosh
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Twinset dámská, zelená barva, regular, s vázaným výstřihem, 252TT2361
Košile Twinset
Aktuální cena:
2639 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Picture Milou dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem, WTS0591
Košile Picture Milou
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile DIANE VON FURSTENBERG zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, DVFBL4S003
Bavlněná košile DIANE VON FURSTENBERG
Aktuální cena:
5099 Kč
Běžná cena: 10399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger košile dámská lněná zelená WW0WW44679
Tommy Hilfiger košile dámská lněná
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Pedro del Hierro košile dámská s viskózou zelená hladká 7653715
Pedro del Hierro košile dámská s viskózou
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Objevte produkty Samsoe Samsoe
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SAUMA dámská, zelená barva, slim, F24100107
Košile Samsoe Samsoe SAUMA
Aktuální cena:
1289 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
2339 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe ALFRIDA dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem, F23300055
Košile Samsoe Samsoe ALFRIDA
Aktuální cena:
1939 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
-70%
Košile Samsoe Samsoe dámská, zelená barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SALOVA růžová barva, relaxed, s klasickým límcem, F24300064
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SALOVA
Aktuální cena:
1549 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SANOT dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, F25200058
Košile Samsoe Samsoe SANOT
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe dámská, průhledná barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SALOVAS růžová barva, relaxed, s klasickým límcem, F24100170
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SALOVAS
Aktuální cena:
2089 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SAATRANI dámská, bílá barva, regular, s klasickým límcem, F25200082
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SAATRANI
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-38%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe Sathistle dámská, béžová barva, relaxed, s klasickým límcem, F25100022
Košile Samsoe Samsoe Sathistle
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-45%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe Sathistle dámská, tmavomodrá barva, relaxed, s klasickým límcem, F25100022
Košile Samsoe Samsoe Sathistle
Aktuální cena:
1919 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe MAJAN dámská, modrá barva, regular, s klasickým límcem, F19123672
Košile Samsoe Samsoe MAJAN
Aktuální cena:
1139 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SACATAN dámská, modrá barva, relaxed, s klasickým límcem, F25200085
Košile Samsoe Samsoe SACATAN
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe ESMEL dámská, béžová barva, regular, s klasickým límcem, F23300164
Košile Samsoe Samsoe ESMEL
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe dámská, zelená barva, regular, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe GIRA dámská, šedá barva, relaxed, s klasickým límcem, F23400007
Košile Samsoe Samsoe GIRA
Aktuální cena:
2239 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SAKAJA dámská, bílá barva, regular, s klasickým límcem, F25200036
Košile Samsoe Samsoe SAKAJA
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrová košile Samsoe Samsoe dámská, průhledná barva, regular, s klasickým límcem
Manšestrová košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-45%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe dámská, bílá barva, relaxed, s klasickým límcem
Košile Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
2089 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe SACALA dámská, regular, s klasickým límcem, F24200109
Košile Samsoe Samsoe SACALA
Aktuální cena:
1889 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SAMARIKA dámská, bílá barva, relaxed, s klasickým límcem, F25200084
Bavlněná košile Samsoe Samsoe SAMARIKA
Aktuální cena:
1989 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe MAJAN dámská, fialová barva, regular, s klasickým límcem, F19123672
Košile Samsoe Samsoe MAJAN
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košile Samsoe Samsoe MAJAN dámská, modrá barva, regular, s klasickým límcem, F19123672
Košile Samsoe Samsoe MAJAN
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-38%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná halenka Samsoe Samsoe Satoma dámská, černá barva, hladká, F25100007
Bavlněná halenka Samsoe Samsoe Satoma
Aktuální cena:
1859 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Košilka Samsoe Samsoe vzorovaná
Košilka Samsoe Samsoe
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Halenka Samsoe Samsoe SAALBERO dámská, béžová barva, hladká, F25200101
Halenka Samsoe Samsoe SAALBERO
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top s příměsí lnu Samsoe Samsoe SARHEO dámský, béžová barva, F25200157
Top s příměsí lnu Samsoe Samsoe SARHEO
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Top s příměsí vlny Samsoe Samsoe SAELLEN šedá barva, F24400131
Top s příměsí vlny Samsoe Samsoe SAELLEN
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-38%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná halenka Samsoe Samsoe Satoma dámská, bílá barva, hladká, F25100007
Bavlněná halenka Samsoe Samsoe Satoma
Aktuální cena:
1859 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Halenka Samsoe Samsoe SAMALLY dámská, zelená barva, s aplikací, F24200140
Halenka Samsoe Samsoe SAMALLY
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč