Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Elisabetta Franchi
5.0

Kožené tenisky Elisabetta Franchi dámské, béžová barva, SA39G61E2

10339 Kč
Barva: béžová
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kožené tenisky Elisabetta Franchi

Tenisky z kolekce Elisabetta Franchi. Model vyroben v kombinaci přírodní a semišové kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Kulatá, měkká špička.
- Měkká pata chrání patu před oděrem.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Poutko na zadní straně usnadňuje navlékání boty přes nohu a pomáhá při zouvání.
- Pružný svršek se snadno přizpůsobí noze.
- Model s koženým vnitřkem, který je pohodlný pro nohu a zabraňuje tření, oděrkám a vzniku nepříjemného zápachu.
- Vyjímatelná, snadno čistitelná kožená stélka.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Přiložený textilní sáček chrání výrobek před prachem.
- Délka stélky pro velikost je: 24 cm.
- Rozměry pro velikost: 38.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
SA39G61E2.193
Barva
béžová
Značka
Elisabetta Franchi
ID produktu
PPY2-OBD0KU_01X
Složení
Svršek: Přírodní kůže, Semišová kůže
Vnitřek: Přírodní kůže
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
Camper TWS sneakers boty dámské kožené béžové K201940-011
Camper TWS sneakers boty dámské kožené
3949 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Stack béžová barva, JQ7666
Semišové tenisky adidas Originals Gazelle Stack
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Buffalo Vectra Low béžová barva, 1636398-CGRN
Tenisky Buffalo Vectra Low
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sneakers boty New Balance 574 béžová barva, WL574BEM
Semišové sneakers boty New Balance 574
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-34%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans TJW RETRO RUNNER ARCHIVE sneakers boty dámské béžové EN0EN03013
Tommy Jeans TJW RETRO RUNNER ARCHIVE sneakers boty dámské
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Tommy Jeans TJW OUTDOOR RUNNER dámské, bílá barva, EN0EN02926
Tenisky Tommy Jeans TJW OUTDOOR RUNNER
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Puma Puma Club II béžová barva, 397447
Tenisky Puma Puma Club II
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty New Balance 574 béžová barva, WL574CGR
Sneakers boty New Balance 574
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-23%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové tenisky Liu Jo KYLIE 34 béžová barva, BA5005PX353S1803
Semišové tenisky Liu Jo KYLIE 34
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-23%
*-5 % s kódem: SUN
Camper Pelotas Soller sneakers boty dámské béžové K201775-001
Camper Pelotas Soller sneakers boty dámské
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 4209 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4209 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Skechers BOBS béžová barva, 117417
Tenisky Skechers BOBS
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Karl Lagerfeld Altia dámské, béžová barva, KL66125
Kožené tenisky Karl Lagerfeld Altia
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Aldo MAXIE dámské, béžová barva, 14195083
Tenisky Aldo MAXIE
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové tenisky Geox D ADDISSE dámské, béžová barva, D65AXA00021C5018
Semišové tenisky Geox D ADDISSE
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
MICHAEL Michael Kors Keaton Lace Up Espadrille sneakers boty dámské béžové 43S6KTFS1D.270
MICHAEL Michael Kors Keaton Lace Up Espadrille sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 91 dámské, béžová barva, BF5005PX52251308
Tenisky Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 91
Aktuální cena:
2189 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Teva Hurricane XLT3 CT sneakers boty dámské béžové 1173723
Teva Hurricane XLT3 CT sneakers boty dámské
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Gola TORPEDO LEATHER dámské, béžová barva, CLB622XB
Kožené tenisky Gola TORPEDO LEATHER
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Kaotiko DETROIT GOLD béžová barva, AP003-01-2700
Sneakers boty Kaotiko DETROIT GOLD
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Guess JRONE9 dámské, béžová barva, FLFJR9 ESU12
Tenisky Guess JRONE9
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger MODERN RUNNER SHINY LEATHER sneakers boty dámské béžové FW0FW09413
Tommy Hilfiger MODERN RUNNER SHINY LEATHER sneakers boty dámské
2989 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker béžová barva, 4396043069
Tenisky Kurt Geiger London Islington Sneaker
4899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Lacoste Aura béžová barva, 50SFA0161
Kožené tenisky Lacoste Aura
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové tenisky Gant Cuzmani dámské, béžová barva, 32533203
Semišové tenisky Gant Cuzmani
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Summer Sale až -50 %!
Semišové tenisky Puma Carina 3.0 dámské, béžová barva, 400721
Semišové tenisky Puma Carina 3.0
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Karl Lagerfeld Orion dámské, béžová barva, KL65521A
Tenisky Karl Lagerfeld Orion
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
Tenisky New Balance 471
Aktuální cena:
2249 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Guess FONZI dámské, béžová barva, FLTFON FAB12
Tenisky Guess FONZI
Aktuální cena:
2079 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Sorel KINETIC ARRAY dámské, béžová barva, 2154001191
Tenisky Sorel KINETIC ARRAY
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Objevte produkty Elisabetta Franchi
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Elisabetta Franchi zelená barva, SA48G51E2
Sneakers boty Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 9990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Elisabetta Franchi bílá barva, SA40G46E2
Kožené tenisky Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
5599 Kč
Běžná cena: 11219 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 11219 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Elisabetta Franchi žlutá barva, SA51G51E2
Kožené sneakers boty Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
4899 Kč
Běžná cena: 10039 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Elisabetta Franchi růžová barva, SA48G51E2
Kožené sneakers boty Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 10549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Elisabetta Franchi vínová barva, SA40G46E2
Kožené tenisky Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10990 Kč
Elisabetta Franchi sneakers boty dámské černé SA36G62E2
Elisabetta Franchi sneakers boty dámské
10829 Kč