Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Karl Lagerfeld
5.0

Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s aplikací, 500900.705710

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
2459 Kč
Běžná cena: 3949 Kč -37%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč -5%
Barva: černá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Mikina Karl Lagerfeld

Mikina z kolekce Karl Lagerfeld. Model vyroben z elastické tkaniny. Model ze vzdušného materiálu s vysokým podílem bavlny.
Dostupné velikosti jsou převedeny z italské tabulky velikostí od výrobce na standardní evropskou tabulku velikostí. Objednaná velikost se může lišit od té, která je uvedena na štítku (IT 38/XXS = EU XS). Pro jistotu se prosím seznamte s tabulkou velikostí.

- Modely řady Karl Cares jsou vyrobeny z materiálů vyrobených udržitelným a ekologickým způsobem.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Kulatý, žebrovaný výstřih.
- Dlouhý rukáv.
- Rukávy a spodní okraj zakončené lemy pro ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami.
- Model s nášivkou na hrudi.
- Délka rukávu: 68 cm.
- Délka: 72 cm.
- Šířka v podpaží: 58 cm.
- Rozměry pro velikost: M.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Kapuce
Žádná kapuce
Údaje o výrobku
Kód výrobce
500900.705710
Barva výrobce
990
Barva
černá
Značka
Karl Lagerfeld
Výrobce

Karl Lagerfeld International B.V.
Herengracht 182, 1016 BR Amsterdam
care@karllagerfeld.com

ID produktu
99KK-BLM1H0_99X
Složení
87 % Bavlna, 13 % Polyester
Střih
Výstřih:
kulatý
Střih:
Regular fit
Podobné produkty
-50%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s aplikací, A3M44001
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 4349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4349 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s bílým potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, 500900.705711
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, hladká, 561910.705024
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 554917.705402
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná černá 561917.705781
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, hladká, 561952.705075
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná černá 561917.705781
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 561951.705072
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, se stříbrným potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 562900.705011
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná černá 500917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná černá 500917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 554917.705404
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská s bavlnou černá 563900.705018
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská s bavlnou
4449 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská s bavlnou černá 563900.705011
Karl Lagerfeld mikina pánská s bavlnou
3599 Kč
Bavlněná mikina No Problemo Sidd pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, NP2001904
Bavlněná mikina No Problemo Sidd
3899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Mikina Puma pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 681699
Mikina Puma
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Reebok pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 100205188
Mikina Reebok
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Gant pánská, černá barva, s kapucí, hladká
Mikina Gant
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld Jeans pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, B1M20053
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
Bavlněná mikina Aries Aged Ancient Column Sweat pánská, černá barva, s potiskem, SUAR20033X
Bavlněná mikina Aries Aged Ancient Column Sweat
8299 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tréninková mikina adidas Performance černá barva, s kapucí, s potiskem, IR9527
Tréninková mikina adidas Performance
Aktuální cena:
909 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Hummel pánská, černá barva, hladká, 229310
Mikina Hummel
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-25 % s kódem: LST
Guess Jeans mikina pánská bavlněná černá M6YQ04 K3988
Guess Jeans mikina pánská bavlněná
1749 Kč
-17%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina AllSaints UNDERGROUND pánská, černá barva, vzorovaná, M042NB
Bavlněná mikina AllSaints UNDERGROUND
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina G-Star pánská, černá barva, s potiskem, D25100-D257
Mikina G-Star
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
Objevte produkty Karl Lagerfeld
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, hladká, 561910.705024
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská s bavlnou černá 563900.705011
Karl Lagerfeld mikina pánská s bavlnou
3599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, se stříbrným potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 554909.705116
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2619 Kč
Běžná cena: 5249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5249 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld oversize mikina pánská bavlněná černá 563906.705104
Karl Lagerfeld oversize mikina pánská bavlněná
4449 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná černá 500917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 561951.705072
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 562900.705011
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, hladká, 561952.705075
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s bílým potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s aplikací, A3M44001
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2169 Kč
Běžná cena: 4349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4349 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná černá 561917.705781
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, s aplikací, 500900.705711
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná černá 561917.705781
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská s bavlnou černá 563900.705018
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská s bavlnou
4449 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, s potiskem, 554917.705404
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s potiskem, 554917.705402
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná černá 500917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, tyrkysová barva, s kapucí, s aplikací, 551900.705711
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2569 Kč
Běžná cena: 5149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5149 Kč
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná námořnická modrá 563917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
*-25 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná modrá 563917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná bílá 563917.705780
Karl Lagerfeld mikina pánská bavlněná
2549 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná tyrkysová 561917.705781
Karl Lagerfeld mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld pánská mikina s kapucí béžová 562900.705114
Karl Lagerfeld pánská mikina s kapucí
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld pánská, bílá barva, s potiskem, 561917.705780
Bavlněná mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-15 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld rozepínací mikina pánská černá 563902.705023
Karl Lagerfeld rozepínací mikina pánská
5549 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld rozepínací mikina pánská s viskózou černá 562901.705015
Karl Lagerfeld rozepínací mikina pánská s viskózou
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5849 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Mikina Karl Lagerfeld pánská, černá barva, s kapucí, hladká, 561902.705007
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 6499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
Mikina Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč