Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
5.0

Plavkové kalhotky Tommy Hilfigerrůžová barva, UW0UW05243

-50%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1099 Kč -50%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč -50%
Barva: růžová
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05243
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05243
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, UW0UW05243
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger

Plavkové kalhotky z kolekce Tommy Hilfiger. Model vyroben z jednobarevného materiálu.
- Výrobek obsahuje materiály vyrobené z recyklovaných vláken.
- Další vrstva materiálu ve formě podšívky.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
UW0UW05243
Barva
růžová
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPYH-BID0ZR_43X
Složení
Hlavní materiál: 80 % Polyamid, 20 % Elastan
Podšívka: 92 % Polyester, 8 % Elastan
Střih
Spodní střih:
Klasické figy
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05801
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05828
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05825
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-30%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER růžová UW0UW06543
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05805
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-32%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER růžové UW0UW06544
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05315
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05243
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05802
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER růžová UW0UW06444
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05244
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05947
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, měkký košík, UW0UW05803
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER růžové UW0UW06449
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské růžové UW0UW06402
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky United Colors of Benetton černá barva, 3P5H5S02X
Plavkové kalhotky United Colors of Benetton
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Liu Jo růžová barva, VA5015.J6448
Plavkové kalhotky Liu Jo
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dvoudílné plavky PARAMIDONNA růžová barva, měkký košík, CR26PCP
Dvoudílné plavky PARAMIDONNA
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Chantelle SWIM ONE černá barva, mírně vyztužený košík, C12VQA
Plavková podprsenka Chantelle SWIM ONE
Aktuální cena:
969 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Chantelle modrá barva, mírně vyztužený košík
Plavková podprsenka Chantelle
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 849 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Bond Eye JEAN růžová barva, měkký košík, BOUND467
Plavková podprsenka Bond Eye JEAN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1559 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka BOSS růžová barva, vyztužený košík, 50535148
Plavková podprsenka BOSS
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dvoudílné plavky PARAMIDONNA růžová barva, měkký košík, SS24IC
Dvoudílné plavky PARAMIDONNA
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Guess růžová barva, mírně vyztužený košík, E4GJ18 KC632
Plavková podprsenka Guess
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Diesel MIRIAM-D-CORE růžová barva, měkký košík, A18755.0HPAL
Plavková podprsenka Diesel MIRIAM-D-CORE
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Protest růžová barva
Plavkové kalhotky Protest
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
*-15 % s kódem: SUN
women'secret plavková podprsenka dámská růžová 6483854
women'secret plavková podprsenka dámská
879 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein plavková podprsenka dámská růžová LV00Q62697
Calvin Klein plavková podprsenka dámská
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Casall růžová barva, mírně vyztužený košík
Plavková podprsenka Casall
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05243
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-30%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER růžová UW0UW06543
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-32%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER růžové UW0UW06544
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05828
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05825
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05244
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER růžové UW0UW06449
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské SUMMER
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05315
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské růžové UW0UW06402
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER růžová UW0UW06444
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, měkký košík, UW0UW05803
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger růžová barva, UW0UW05947
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05805
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05801
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger růžová barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05802
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger bílá barva, UW0UW05316
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská modrá UW0UW06358
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger bílá barva, UW0UW05829
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská béžová UW0UW06393
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1079 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, UW0UW05316
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger červená barva, UW0UW05293
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-35%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské modré UW0UW06363
Tommy Hilfiger plavkové kalhotky dámské
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger dámské námořnické UW0UW06407
Tommy Hilfiger dámské
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger černá barva, měkký košík, UW0UW05815
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, mírně vyztužený košík, UW0UW05314
Plavková podprsenka Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
-33%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger Plavkové kalhotky dámské námořnické modré UW0UW06371
Tommy Hilfiger Plavkové kalhotky dámské
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER námořnická modř UW0UW06444
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, UW0UW05902
Plavkové kalhotky Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER oranžová UW0UW06399
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská SUMMER
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská burgundská UW0UW06387
Tommy Hilfiger plavková podprsenka dámská
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč