Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Rip Curl

Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURFmodrá 035WSB

*-15 % s kódem: SUN
589 Kč
Barva: modrá
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF modrá 035WSB
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF černá 035WSB
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-15 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Modrá nákupní taška Rip Curl – prostorný model s potiskem, ideální pro volnočasové aktivity a letní dobrodružství

Nákupní taška Rip Curl je prostorný a ležérní model, který se skvěle hodí pro letní aktivity a městské výlety. Vyznačuje se měkkou konstrukcí z bavlněné tkaniny a výrazným potiskem, odkazujícím na kolekci CLASSIC SURF. Tento střih snadno pojme dokumenty formátu A4, což z něj činí praktické řešení pro ty, kdo ocení pohodlí a styl v casual outfitech.

Čím se vyznačuje nákupní taška Rip Curl?

  • Prostorná nákupní taška s měkkou konstrukcí, ideální pro uložení formátu A4
  • Ležérní styl s potiskem, skvělý pro volnočasové, letní outfity
  • Velká kapacita, pojme formát A4, což usnadňuje organizaci každodenních věcí
  • Otevřená konstrukce bez zapínání umožňuje rychlý přístup k obsahu tašky
  • Vyrobena z textilního materiálu s bavlněnou podšívkou, což zvyšuje odolnost
  • Výrazný potisk odkazující na kolekci CLASSIC SURF, dodává charakter
  • Dlouhá ucha (71 cm) umožňují pohodlné nošení tašky na rameni
  • Měkká konstrukce tašky se přizpůsobí obsahu a zachovává lehkost
Vlastnosti výrobku
Pásek
bez pásku
Podšívka
bavlněná
Typ zapínání
bez zapínání
Velikost kabelky
místí A4
Údaje o výrobku
Kód výrobce
035WSB
Barva výrobce
70
Barva
modrá
Značka
Rip Curl
Výrobce

PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp. j.
FRANCJA; Hossegor
407, avenue de la Tuilerie ; 40150
customer-service@ripcurl.com

ID produktu
PPY2-TODZYU_50X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Rozměry
Délka rukojeti:
71 cm
Hloubka:
17 cm
Šířka:
41 cm
Výška:
42 cm
Podobné produkty
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl tote taška dámská pletená CLASSIC SURF modrá 02YWSB
Rip Curl tote taška dámská pletená CLASSIC SURF
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Calvin Klein modrá barva, LV04F3267G
Kabelka Calvin Klein
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
adidas Originals taška dámská bavlněná modrá KE0684
adidas Originals taška dámská bavlněná
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-31%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger nákupní taška dámská modrá AW0AW17711
Tommy Hilfiger nákupní taška dámská
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Levi's modrá barva, 000IP-0002
Kabelka Levi's
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Philipp Plein modrá barva, SAEA WBA2083 PDE004N
Kabelka Philipp Plein
Aktuální cena:
20990 Kč
Běžná cena: 39990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 24999 Kč
Guess crossbody kabelka dámská džínová KASSIE modrá HWDG99 30050
Guess crossbody kabelka dámská džínová KASSIE
3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Furla tote taška dámská Opportunity L Tote modrá WB00255 BX4423 G3600
Furla tote taška dámská Opportunity L Tote
Aktuální cena:
6399 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
-31%
*-5 % s kódem: SUN
Pinko nákupní taška dámská džínová modrá 106673 A3A4
Pinko nákupní taška dámská džínová
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka The North Face Redbox modrá barva, NF0A8EGECZ61
Kabelka The North Face Redbox
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld Tote taška dámská K/SIGNATURE modrá B2W46070
Karl Lagerfeld Tote taška dámská K/SIGNATURE
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Gianni Chiarini nákupní taška dámská kožená DUA modrá BS 9720 RNGDBL T.U.
Gianni Chiarini nákupní taška dámská kožená DUA
8899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kožená kabelka Karl Lagerfeld K/CIRCLE béžová barva, A1W30058
Kožená kabelka Karl Lagerfeld K/CIRCLE
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 6799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Love Moschino modrá barva, JC4143PP1OLX0701
Kabelka Love Moschino
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Jeans baguette kabelka dámská z imitace kůže modrá AW0AW18787
Tommy Jeans baguette kabelka dámská z imitace kůže
2789 Kč
Coccinelle nákupní taška dámská kožená šedá E1 UAK 11 02 01
Coccinelle nákupní taška dámská kožená
8499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld
Bavlněná kabelka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD modrá B1W30041
Karl Lagerfeld nákupní taška dámská z imitace kůže K/RSG MD
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 5449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans modrá barva, B1W30177
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Guess taška dámská GIULLY modrá HWDG96 73090
Guess taška dámská GIULLY
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Guess NEDA modrá barva, HWJP96 54240
Kabelka Guess NEDA
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka U.S. Polo Assn. Pool modrá barva, BEU2P8691WIA
Kabelka U.S. Polo Assn. Pool
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Tommy Jeans taška dámská džínová modrá AW0AW18883
Tommy Jeans taška dámská džínová
2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld Jeans baguette kabelka dámská džínová modrá B2W30123
Karl Lagerfeld Jeans baguette kabelka dámská džínová
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans modrá barva, A1W30513
Kabelka Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Guess taška dámská GIULLY modrá HWDG96 73720
Guess taška dámská GIULLY
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Džínová taška Karl Lagerfeld Jeans modrá barva, B2W50081
Džínová taška Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3249 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Guess kufříková kabelka dámská z imitace kůže EMELIE modrá HWGP99 28180
Guess kufříková kabelka dámská z imitace kůže EMELIE
3149 Kč
Objevte produkty Rip Curl
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl taška dámská CLASSIC SURF modrá 038WSB
Rip Curl taška dámská CLASSIC SURF
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl tote taška dámská pletená CLASSIC SURF modrá 02YWSB
Rip Curl tote taška dámská pletená CLASSIC SURF
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl taška dámská bavlněná MIXED LOGO béžová 034WSB
Rip Curl taška dámská bavlněná MIXED LOGO
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF oranžová 035WSB
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF
589 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl nákupní taška dámská SAND FREE 32L černá 03JWSB
Rip Curl nákupní taška dámská SAND FREE 32L
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF černá 035WSB
Rip Curl nákupní taška dámská bavlněná CLASSIC SURF
589 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl taška dámská bavlněná MIXED TERRY růžová 03EWSB
Rip Curl taška dámská bavlněná MIXED TERRY
Aktuální cena:
869 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl tote taška dámská růžová 03IWUT
Rip Curl tote taška dámská
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1599 Kč
Rip Curl taška dámská pletená CLASSIC SURF hnědá 037WSB
Rip Curl taška dámská pletená CLASSIC SURF
1199 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl ledvinka dámská modrá 03GWUT
Rip Curl ledvinka dámská
939 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Rip Curl crossbody kabelka dámská béžová 03AWSB
Rip Curl crossbody kabelka dámská
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Rip Curl crossbody kabelka dámská pletená CLASSIC SURF béžová 03KWSB
Rip Curl crossbody kabelka dámská pletená CLASSIC SURF
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 469 Kč