Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Answear.LAB
5.0

Sako Answear.LABčerná barva

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 3199 Kč -70%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč -5%
Barva: černá
Sako Answear.LAB šedá barva
Sako Answear.LAB černá barva
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Sako Answear.LAB

Sako z kolekce Answear.LAB. Model vyroben z jednobarevné látky. Kolekce dostupná pouze na Answear.cz.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Zapínání na knoflíky.
- Model s kapsami.
- Klasické klopy.
- V ramínkách jsou všité polštářky.
- Délka rukávu: 59 cm.
- Šířka v podpaží: 41 cm.
- Délka: 64 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
dvouřadé
Podšívka
s plnou podšívkou
Údaje o výrobku
Kód výrobce
Lc240191.HLK
Barva
černá
Značka
Answear.LAB
Výrobce

Answear.com
ul. Aleja Pokoju 18
31-564 Kraków
contact@answear.com

ID produktu
BMYH-KZD04Z_99X
Složení
79 % Polyester, 19 % Bavlna, 2 % Elastan
Střih
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Přehoz Answear.LAB černá barva, bez zapínání
Přehoz Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva, bez zapínání
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB sako dámské s viskózou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1339 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Velurové sako Answear.LAB černá barva
Velurové sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Answear.LAB dvouřadé sako dámské černé
Answear.LAB dvouřadé sako dámské
2499 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou
4799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB černá barva
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-27%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Herskind Mercy černá barva
Sako Herskind Mercy
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 7699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sako BOSS Orange C_Jijaca černá barva, 50547702
Sako BOSS Orange C_Jijaca
Aktuální cena:
3499 Kč
Běžná cena: 6999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Silvian Heach QUILES černá barva, GPA25304GC
Sako Silvian Heach QUILES
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Day Birger et Mikkelsen černá barva
Sako Day Birger et Mikkelsen
Aktuální cena:
5699 Kč
Běžná cena: 7899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6399 Kč
Sako s přídavkem vlny Weekend Max Mara VELOCE černá barva, 2615041081600
Sako s přídavkem vlny Weekend Max Mara VELOCE
12299 Kč
-45%
Coperni jednořadé sako dámské Belted Pocket Tailored černé COPV69F3004
Coperni jednořadé sako dámské Belted Pocket Tailored
Aktuální cena:
13189 Kč
Běžná cena: 23990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 23990 Kč
Luisa Spagnoli sako dámské se lnem Varoma černé 542789
Luisa Spagnoli sako dámské se lnem Varoma
11990 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Lola Casademunt jednořadé sako dámské černé LS2602024
Lola Casademunt jednořadé sako dámské
4999 Kč
Objevte produkty Answear.LAB
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Přehoz Answear.LAB černá barva, bez zapínání
Přehoz Answear.LAB
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva, bez zapínání
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB sako dámské s viskózou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1339 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Velurové sako Answear.LAB černá barva
Velurové sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
Kožené sako Answear.LAB AROA černá barva
Kožené sako Answear.LAB AROA
5099 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Answear.LAB dvouřadé sako dámské černé
Answear.LAB dvouřadé sako dámské
2499 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou
4799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB černá barva
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-27%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou černé
Answear.LAB jednořadé sako dámské s viskózou
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB černá barva
Sako Answear.LAB
1799 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB hnědá barva
Zavinovací sako se šátkem Answear.LAB
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB šedá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Answear.LAB dvouřadé sako dámské s příměsí lnu modré
Answear.LAB dvouřadé sako dámské s příměsí lnu
4099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Answear.LAB Sako dámské se lnem béžové
Answear.LAB Sako dámské se lnem
2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB béžová barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Answear.LAB sako dámské béžové
Answear.LAB sako dámské
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
Summer Sale až -50 %!
Answear.LAB sako dámské z viskózy béžové
Answear.LAB sako dámské z viskózy
2499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sako Answear.LAB hnědá barva
Sako Answear.LAB
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč