Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
5.0

Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG dámské, béžová barva, YW0YW01893

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč -48%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč -7%
Barva: béžová
Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG dámské, béžová barva, YW0YW01893
Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01893
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG

Sandály z kolekce Calvin Klein Jeans. Model vyroben z kombinace přírodní kůže a syntetického materiálu. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Zapínání na přezku s boltcem.
- Pohodlný vnitřek.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
Vlastnosti výrobku
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
YW0YW01893
Barva
béžová
Značka
Calvin Klein Jeans
Výrobce

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-OBD03R_01X
Materiál
Svršek:
Syntetický materiál, Pravá kůže
Interiér:
Syntetický materiál
Podrážka:
Syntetický materiál
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN dámské, béžová barva, YW0YW01700
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH dámské, béžová barva, YW0YW01711
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Crocs sandály dámské Soho Y Strap Sandal béžové 211755
Crocs sandály dámské Soho Y Strap Sandal
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Liu Jo sandály na platformě dámské FIONA 04 béžové BA6089EX246S1400
Liu Jo sandály na platformě dámské FIONA 04
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Merrell sandály sportovní dámské SPEED FUSION SPORT RMX béžové J008136
Merrell sandály sportovní dámské SPEED FUSION SPORT RMX
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály AGL Gwendoline Sporty dámské, béžová barva, na platformě, D690008PHSOFTY0551
Kožené sandály AGL Gwendoline Sporty
Aktuální cena:
6299 Kč
Běžná cena: 12989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6699 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály UGG W Goldenglow Toggle dámské, béžová barva, na platformě, 1179370.JSM
Sandály UGG W Goldenglow Toggle
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3089 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Geox SANDAL FOAMMENTERA dámské, béžová barva, J65P0D000BCC1058
Sandály Geox SANDAL FOAMMENTERA
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Aldo sandály na plochém podpatku dámské kožené JAVAMANNON béžové 14298432
Aldo sandály na plochém podpatku dámské kožené JAVAMANNON
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Manebi Hiking Sandals dámské, béžová barva, V 2.7 JH
Sandály Manebi Hiking Sandals
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Bohonomad Serengeti dámské, béžová barva, SRG.LEO.12WRS
Sandály Bohonomad Serengeti
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2089 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Ipanema CLASS CONNEC dámské, béžová barva, 83701-BC838
Sandály Ipanema CLASS CONNEC
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Ipanema CLASS LINEA dámské, béžová barva, 27110-BA178
Sandály Ipanema CLASS LINEA
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-29%
*-5 % s kódem: SUN
Liu Jo sandály s otevřenou patou dámské STEFFY SANDAL 01 béžová BA6083EX014S3991
Liu Jo sandály s otevřenou patou dámské STEFFY SANDAL 01
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3239 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bohonomad sandály na platformě dámské TAHITI béžové TAH.0012.CPS
Bohonomad sandály na platformě dámské TAHITI
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Geox D ADELASH dámské, béžová barva, D55YWC 000TU C1122
Kožené sandály Geox D ADELASH
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály MICHAEL Michael Kors Lynn dámské, béžová barva, na platformě, 40S5LYFS1B.150
Sandály MICHAEL Michael Kors Lynn
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Vagabond Shoemakers IZZY dámské, béžová barva, 5713-201-13
Kožené sandály Vagabond Shoemakers IZZY
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Melissa MELISSA SOLAR TWIST AD dámské, béžová barva, M.36042.BF298
Sandály Melissa MELISSA SOLAR TWIST AD
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1639 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
BOSS sandály dámské semišové Freyah béžové 50563358.275
BOSS sandály dámské semišové Freyah
Aktuální cena:
3999 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sandály Alohas Nalu dámské, béžová barva, S101065-01
Semišové sandály Alohas Nalu
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály UGG Goldenstar Villa dámské, béžová barva, na platformě, 1167392-MDSD
Kožené sandály UGG Goldenstar Villa
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Rick Owens Lilies Penta dámské, béžová barva, LI01E4808
Kožené sandály Rick Owens Lilies Penta
Aktuální cena:
10990 Kč
Běžná cena: 21989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 21989 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Ecco Gruuv Sol W dámské, béžová barva, na platformě, 213103-01378
Kožené sandály Ecco Gruuv Sol W
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na platformě dámské kožené LEATHER SPORTY PLATFORM SANDAL béžové FW0FW09119
Tommy Hilfiger sandály na platformě dámské kožené LEATHER SPORTY PLATFORM SANDAL
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Aldo LINETTE dámské, béžová barva, 14242953
Sandály Aldo LINETTE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bianco sandály dámské BIAOSLO béžové 11202635
Bianco sandály dámské BIAOSLO
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Ecco Offroad dámské, béžová barva, 853333-01009
Kožené sandály Ecco Offroad
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály UGG W Goldenglow Toggle dámské, béžová barva, 1179370.MDSD
Kožené sandály UGG W Goldenglow Toggle
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3089 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Teva dámské sandály TirraTraveler Slingback béžové 1173702
Teva dámské sandály TirraTraveler Slingback
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
Objevte produkty Calvin Klein Jeans
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH dámské, béžová barva, YW0YW01711
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN dámské, béžová barva, YW0YW01700
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH dámské, černá barva, YW0YW01711
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SANDAL SLING MG LTH
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01893
Sandály Calvin Klein Jeans ROPE TOE POST SANDAL LTH MG
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN dámské, černá barva, YW0YW01700
Sandály Calvin Klein Jeans SQ MOLDED SDL FISHERMAN MG WN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT MOLDED SANDAL SLIDE dámské, černá barva, YW0YW01710
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT MOLDED SANDAL SLIDE
Aktuální cena:
1189 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL TRANSPARENT TPU dámské, zelená barva, na plochém podpatku, YW0YW01829
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL TRANSPARENT TPU
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans HEEL SQUARE MG LTH dámské, černá barva, na podpatku, YW0YW01702
Pantofle Calvin Klein Jeans HEEL SQUARE MG LTH
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN dámské, béžová barva, na platformě, YW0YW01723
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené pantofle Calvin Klein Jeans ROPE SANDAL SOFT LTH MG dámské, béžová barva, YW0YW01864
Kožené pantofle Calvin Klein Jeans ROPE SANDAL SOFT LTH MG
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT SANDAL SLIDE MG dámské, žlutá barva, YW0YW01697
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT SANDAL SLIDE MG
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Žabky Calvin Klein Jeans THONG+ TPU METALLIC dámské, zelená barva, na plochém podpatku, YW0YW01720
Žabky Calvin Klein Jeans THONG+ TPU METALLIC
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans BEACH WEDGE SLIDE CANVAS dámské, černá barva, na klínku, YW0YW01725
Pantofle Calvin Klein Jeans BEACH WEDGE SLIDE CANVAS
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Žabky Calvin Klein Jeans THONG+ TPU METALLIC dámské, růžová barva, na plochém podpatku, YW0YW01720
Žabky Calvin Klein Jeans THONG+ TPU METALLIC
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT MOLDED SANDAL SLIDE dámské, šedá barva, YW0YW01710
Pantofle Calvin Klein Jeans FLAT MOLDED SANDAL SLIDE
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans SLIDE MONOGRAM TPU dámské, zelená barva, YW0YW01715
Pantofle Calvin Klein Jeans SLIDE MONOGRAM TPU
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans SLIDE PU HF MG dámské, oranžová barva, YW0YW01879
Pantofle Calvin Klein Jeans SLIDE PU HF MG
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN dámské, růžová barva, na platformě, YW0YW01723
Žabky Calvin Klein Jeans BEACH SANDAL FLATFORM TTXR SATIN
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans BEACH WEDGE SLIDE CANVAS dámské, béžová barva, na klínku, YW0YW01725
Pantofle Calvin Klein Jeans BEACH WEDGE SLIDE CANVAS
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené pantofle Calvin Klein Jeans ROPE SANDAL SOFT LTH MG dámské, černá barva, YW0YW01864
Kožené pantofle Calvin Klein Jeans ROPE SANDAL SOFT LTH MG
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Pantofle Calvin Klein Jeans FLATFORM SANDAL SLIDE IN NYLON dámské, béžová barva, na platformě, YW0YW01791
Pantofle Calvin Klein Jeans FLATFORM SANDAL SLIDE IN NYLON
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1089 Kč