Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Vagabond Shoemakers
5.0

Semišové sneakers boty Vagabond Shoemakers PAUL 2.0černá barva, 5383.040.20

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč -34%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč -8%
Barva: černá
Semišové sneakers boty Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 černá barva, 5383.040.20
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 sneakers boty pánské semišové námořnicky modré 5383-040-67
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Semišové sneakers boty Vagabond Shoemakers PAUL 2.0

Sneakers boty z kolekce Vagabond Shoemakers vyrobené ze semišové kůže. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Pevná špička.
- Vyztužený patní pult stabilizuje patu a drží nohu v botě, aby při pohybu nevyklouzla.
- Kožená stélka je pohodlná pro nohu a zabraňuje tření, oděrkám a vzniku nepříjemného zápachu.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Vyjímatelná, snadno čistitelná vložka.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Délka stélky pro velikost je: 28 cm.
- Rozměry pro velikost: 43.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Vložka
Přírodní kůže
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
plochá
Údaje o výrobku
Kód výrobce
5383.040.20
Barva
černá
Značka
Vagabond Shoemakers
ID produktu
9BYX-OBM0SS_99X
Složení
Svršek: Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál, Přírodní kůže
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 černá barva
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Vagabond Shoemakers LEO černá barva, 5996-042-20
Kožené sneakers boty Vagabond Shoemakers LEO
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 černá barva
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Guess DREAN sneakers boty pánské černé FMJDRE SUE12
Guess DREAN sneakers boty pánské
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000 černá barva, JI3278
Semišové tenisky adidas Originals Forum2000
3199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky PS Paul Smith Lee černá barva
Kožené tenisky PS Paul Smith Lee
Aktuální cena:
2689 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Tommy Hilfiger TH HI VULC CORE LOW LTH II ESS pánské, černá barva, FM0FM05511
Tenisky Tommy Hilfiger TH HI VULC CORE LOW LTH II ESS
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Lacoste L003 NEO černá barva, 49SMA0003
Tenisky Lacoste L003 NEO
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3209 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY pánské, černá barva, YM0YM01387
Tenisky Calvin Klein EVA RUNNER MIX NY
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Camper Peu Pista GM černá barva, K300417-013
Tenisky Camper Peu Pista GM
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5069 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Camper Drift Trail černá barva, K100864-015
Tenisky Camper Drift Trail
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4339 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KREW černá barva, KL53023
Kožené tenisky Karl Lagerfeld KREW
Aktuální cena:
2889 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010 pánské, černá barva, YGOR010M/EU1
Tenisky U.S. Polo Assn. YGOR010
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tenisky Puma Exotek NITRO černá barva, 396425
Tenisky Puma Exotek NITRO
4099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Steve Madden Euphoria-M černá barva, SM12000798
Sneakers boty Steve Madden Euphoria-M
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Aeronautica Militare černá barva, SC253PL250
Sneakers boty Aeronautica Militare
Aktuální cena:
2839 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky HUGO Neston pánské, černá barva, 50563566.003
Tenisky HUGO Neston
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Tenisky adidas Originals Campus 00s
Aktuální cena:
2789 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky HUGO Blake černá barva, 50499261
Kožené tenisky HUGO Blake
Aktuální cena:
2839 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky BOSS Parkour-L pánské, černá barva, 50552914
Tenisky BOSS Parkour-L
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky BOSS Jonah černá barva, 50536496
Tenisky BOSS Jonah
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Gant San Prep sneakers boty pánské černé 32638244
Gant San Prep sneakers boty pánské
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky BOSS Saturn černá barva, 50498265
Tenisky BOSS Saturn
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Camper Runner Twentyfive pánské, černá barva, K101105-010
Kožené tenisky Camper Runner Twentyfive
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Camper Peu Path+ pánské, černá barva, K101114-002
Kožené tenisky Camper Peu Path+
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3829 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Hoka Arahi SR sneakers boty pánské černé 1168712
Hoka Arahi SR sneakers boty pánské
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3779 Kč
HUGO GO3 sneakers boty pánské černé 50573782.002
HUGO GO3 sneakers boty pánské
4499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Guess WIMOH černá barva, FMPWIM LEA12
Kožené tenisky Guess WIMOH
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Armani Exchange pánské, černá barva, XM002200 AF21419 MC105
Tenisky Armani Exchange
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Giuseppe Zanotti May pánské, černá barva, RU50003.002
Tenisky Giuseppe Zanotti May
Aktuální cena:
8599 Kč
Běžná cena: 17990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9099 Kč
Objevte produkty Vagabond Shoemakers
*-5 % s kódem: SUN
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 černá barva
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Vagabond Shoemakers LEO černá barva, 5996-042-20
Kožené sneakers boty Vagabond Shoemakers LEO
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 černá barva
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 pánské kožené sneakers boty hnědé 5383-018-51
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 pánské kožené sneakers boty
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 sneakers boty pánské semišové námořnicky modré 5383-040-67
Vagabond Shoemakers PAUL 2.0 sneakers boty pánské semišové
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 bílá barva
Kožené boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Vagabond Shoemakers LEO pánské, bílá barva, 5996-001-01
Kožené tenisky Vagabond Shoemakers LEO
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0 zelená barva
Semišové boty Vagabond Shoemakers Paul 2.0
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč