Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Armani Exchange
5.0

Sukně Armani Exchange béžová barva, midi, pouzdrová, 8NYN9A YMH6Z

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1929 Kč
Běžná cena: 3399 Kč -43%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2039 Kč -5%
Barva: béžová
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Sukně Armani Exchange

Sukně z kolekce Armani Exchange vyrobená z pleteniny. Polyamid zlepšuje odolnost produktu.
- Výrobek obsahuje materiály vyrobené z recyklovaných vláken.
- Přiléhavý střih zdůrazňující postavu.
- V pase široká elastická guma.
- Model bez podšívky.
- Tenká, elastická pletenina.
- Šířka v pase: 35,5 cm.
- Délka: 75 cm.
- Rozměry pro velikost: M.
Vlastnosti výrobku
Délka střihu
midi
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
8NYN9A.YMH6Z.NOS
Barva
béžová
Značka
Armani Exchange
Výrobce

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
99KK-SDD03W_01C
Složení
65 % Viskóza, 35 % Polyamid
Střih
Střih modelu:
pouzdrový
Rozměry
Modelka na fotografii je 178 cm vysoká a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.

Velikosti uvedené na štítcích se mohou lišit od objednaných velikostí v důsledku použitého převodního koeficientu – původní velikosti produktů této značky jsou velikosti výrobce. Pro jistotu se podívejte do tabulky velikostí.

Podobné produkty
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange béžová barva, midi, pouzdrová, XW001877 AF11957
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange béžová barva, midi, XW001814 AF18859
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Fila béžová barva, mini
Sukně Fila
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Answear.LAB béžová barva, mini, pouzdrová
Sukně Answear.LAB
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Vlněná sukně By Malene Birger béžová barva, midi
Vlněná sukně By Malene Birger
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 10299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně Bizuu BREDA béžová barva, mini, BREDA BEIGE
Bavlněná sukně Bizuu BREDA
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
Sukně Twinset béžová barva, maxi, áčková, 261TE2113
Sukně Twinset
4899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Diesel DE-TON SKIRT béžová barva, mini, A15784.09L26
Sukně Diesel DE-TON SKIRT
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Samsoe Samsoe SAAGNETE béžová barva, maxi, F25200059
Sukně Samsoe Samsoe SAAGNETE
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně s příměsí vlny Twinset béžová barva, mini, 242TP3771
Sukně s příměsí vlny Twinset
Aktuální cena:
2839 Kč
Běžná cena: 5699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Guess béžová barva, mini, áčková, V5GD00 Z3D60
Sukně Guess
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein áčková sukně béžová rostlinná LV047F601G
Calvin Klein áčková sukně
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-14%
FANDÍME ČESKÉMU FOTBALU
adidas Originals Balonová sukně béžová KE3441
adidas Originals Balonová sukně
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná sukně A.P.C. jupe laurie béžová barva, midi, áčková, COGBJ.F06410
Bavlněná sukně A.P.C. jupe laurie
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Abercrombie & Fitch béžová barva, maxi, KI143-5089
Sukně Abercrombie & Fitch
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-17%
*-5 % s kódem: SUN
Lněná sukně Hollister Co. béžová barva, mini, KI343-5027
Lněná sukně Hollister Co.
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Calvin Klein Jeans béžová barva, mini, áčková, J20J225328
Sukně Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Hugo Blue Remima-1_B béžová barva, mini, 50552371
Sukně Hugo Blue Remima-1_B
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Day Birger et Mikkelsen Kellie - Bonded Viscose Blend béžová barva, midi, pouzdrová, DAY65243264
Sukně Day Birger et Mikkelsen Kellie - Bonded Viscose Blend
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Guess LISE béžová barva, mini, pouzdrová, W4BD53 Z37K0
Sukně Guess LISE
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 2349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Theory béžová barva, midi, O0709302
Sukně Theory
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 8599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Haveone rozšířená sukně bavlněná béžová GFL-Q059
Haveone rozšířená sukně bavlněná
2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mos Mosh plisovaná sukně Runi béžová hladká 177370
Mos Mosh plisovaná sukně Runi
Aktuální cena:
2369 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-70%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně s příměsí lnu Pennyblack béžová barva, mini
Sukně s příměsí lnu Pennyblack
Aktuální cena:
929 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně MAX&Co. MCOPAGELLA béžová barva, maxi, áčková, 2616771013200
Sukně MAX&Co. MCOPAGELLA
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Marc Aurel béžová barva, midi, áčková, 2321-1020-93266
Sukně Marc Aurel
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Liu Jo béžová barva, mini, WA5265.T4277
Sukně Liu Jo
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2689 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhotová sukně Morgan béžová barva, mini, JCLOUD
Kalhotová sukně Morgan
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
Objevte produkty Armani Exchange
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange béžová barva, maxi, XW001243 AF16125
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange béžová barva, midi, XW001814 AF18859
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange béžová barva, midi, pouzdrová, XW001877 AF11957
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Armani Exchange sukně s viskózou béžová XW002245 AF10352
Armani Exchange sukně s viskózou
3499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange černá barva, midi, pouzdrová, XW001302 AF10352
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sukně Armani Exchange černá barva, mini, áčková, XW001825 AF19010
Sukně Armani Exchange
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Armani Exchange sukně džínová modrá s vybledlým efektem XW002264 AF21338
Armani Exchange sukně džínová
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Armani Exchange sukně modrá Pruhovaná XW002035 AF21535
Armani Exchange sukně
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč