Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
EA7 Emporio Armani
5.0

Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, šedá barva, s aplikací, AF15528.7W000568

-17%*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3399 Kč -44%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč -17%
Barva: šedá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tepláky EA7 Emporio Armani

Teplákové kalhoty z kolekce EA7 Emporio Armani. Model vyroben z pleteniny s aplikací. Model z extrémně příjemného materiálu s vysokým podílem bavlny.
- Armani Sustainability Project - k výrobě tohoto modelu byly použity organické a recyklované materiály. Během výrobního procesu bylo navíc spotřebováno méně vody a energie.
- Iniciativa za lepší bavlnu. Výrobky označené tímto znakem obsahují nejméně 50 % bavlny od prodejce nebo značky patřící do iniciativy Better Cotton a investující do rozvoje BCI.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Model s ozdobnými pásky.
- Elastický pásek v pase a dodatečné nastavení šířky pomocí stahovacích šňůrek, které zabraňují klouzání při pohybu.
- Tenká, elastická pletenina.
- Šířka v pase: 38 cm.
- Šířka v bocích: 57 cm.
- Výška sedu: 31 cm.
- Spodní šířka nohavice: 22 cm.
- Šířka nohavice: 31 cm.
- Vnitřní délka nohavic: 69 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
AF15528.7W000568
Barva
šedá
Značka
EA7 Emporio Armani
Výrobce

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
9BYA-SPD0AM_90X
Složení
Hlavní materiál: 53 % Bavlna, 47 % Polyester
Jiné materiály: 100 % Polyester
Střih
Pas (výška):
pravidelný
Typ nohavic:
rovné
Střih:
Regular fit
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-10 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem šedé regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani šedá barva, AF12643.7W000446
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s bavlnou šedé high waist AF20758.7W001402
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s bavlnou
3199 Kč
*-15 % s kódem: LST
Kenzo tepláky dámské bavlněné šedé high waist FG62PA5504MQ
Kenzo tepláky dámské bavlněné
7699 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Abercrombie & Fitch dámské, šedá barva, KI147-5141-955
Tepláky Abercrombie & Fitch
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
-50%
*-10 % s kódem: LST
Bavlněné tepláky MAX&Co. dámské, šedá barva, 2528786012200
Bavlněné tepláky MAX&Co.
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tepláky Dkny dámské, béžová barva, DP5P3496
Tepláky Dkny
1699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněné tepláky P.E Nation Adventure dámské, šedá barva, 261P121
Bavlněné tepláky P.E Nation Adventure
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-18%
*-5 % s kódem: LST
The North Face tepláky dámské bavlněné Essential Terry Simple Dome šedé high waist NF0A8GQZRHI1
The North Face tepláky dámské bavlněné Essential Terry Simple Dome
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-48%
Tepláky Medicine dámské, šedá barva
Tepláky Medicine
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 869 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhoty MUUV Soft Touch dámské, šedá barva, hladké
Kalhoty MUUV Soft Touch
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Answear.LAB šedá barva, hladké
Tepláky Answear.LAB
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-10 % s kódem: LST
From Future tepláky dámské kašmírové šedé high waist WJO03554
From Future tepláky dámské kašmírové
Aktuální cena:
4599 Kč
Běžná cena: 5899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tepláky Karl Lagerfeld dámské, šedá barva, s aplikací, A4W10089
Tepláky Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
HUGO Blue tepláky dámské s bavlnou Nopassa_B šedé high waist 50563206
HUGO Blue tepláky dámské s bavlnou Nopassa_B
2499 Kč
*-15 % s kódem: LST
Rotate tepláky dámské bavlněné šedé high waist 1163743070
Rotate tepláky dámské bavlněné
3399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Calvin Klein Jeans dámské, šedá barva, LV047C249G
Tepláky Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Under Armour tepláky dámské s bavlnou Rival Fleece šedé high waist 1379438
Under Armour tepláky dámské s bavlnou Rival Fleece
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kalhoty Armani Exchange 8NYPCX YJ68Z NOS
Kalhoty Armani Exchange
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
adidas by Stella McCartney tepláky dámské bavlněné šedé high waist KR3070
adidas by Stella McCartney tepláky dámské bavlněné
2899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Dkny dámské, šedá barva, DP5P3601
Tepláky Dkny
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-17%
*-10 % s kódem: LST
Bavlněné tepláky Rotate šedá barva, 1134281473
Bavlněné tepláky Rotate
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Juicy Couture Layla dámské, šedá barva, JCSEBJ001
Tepláky Juicy Couture Layla
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky The North Face Redbox dámské, šedá barva, NF0A8EG20SA1
Tepláky The North Face Redbox
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tepláky Hugo Blue Nicole_B_1 dámské, šedá barva, 50546957
Tepláky Hugo Blue Nicole_B_1
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky P.E Nation Discovery dámské, šedá barva, 252P058
Tepláky P.E Nation Discovery
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tepláky adidas Performance TIRO šedá barva, vzorované, IS1011
Tepláky adidas Performance TIRO
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-50%
Tepláky Just Cavalli dámské, šedá barva, s potiskem, 79PAAE05 CFW13
Tepláky Just Cavalli
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 8399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8399 Kč
Puma tepláky dámské s bavlnou CLASS šedé high waist 694012
Puma tepláky dámské s bavlnou CLASS
1299 Kč
*-25 % s kódem: LST
American Vintage tepláky dámské bavlněné s elastanem šedé high waist ATU05B
American Vintage tepláky dámské bavlněné s elastanem
2599 Kč
Objevte produkty EA7 Emporio Armani
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s bavlnou šedé high waist AF20758.7W001402
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s bavlnou
3199 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani šedá barva, AF12643.7W000446
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-10 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem šedé regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani růžová barva, s potiskem, AF12473.7W000418
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani černá barva, hladké, PJPXZ.6DUP03
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, béžová barva, TJ9RZ.8NTP66
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
EA7 Emporio Armani dámské s bavlnou hnědé high waist AF12501.7W001662
EA7 Emporio Armani dámské s bavlnou
3399 Kč
-13%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, tmavomodrá barva, AF10377.7X000157
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, s potiskem, AF12473.7W000419
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, AF13135.7W000462
Tepláky EA7 Emporio Armani
2599 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, AF16217.7W000410
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, s potiskem, AF12501.7W000961
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem růžové regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem béžové regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, AF13135.7W000461
Tepláky EA7 Emporio Armani
2499 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani tmavomodrá barva, s potiskem
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani černá barva, AF12116.7X000251
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, s potiskem
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-10 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské bavlněné béžové high waist AF21061.7W000928
EA7 Emporio Armani tepláky dámské bavlněné
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2369 Kč
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, béžová barva, AF13135.7W000462
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1629 Kč
-10%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani černá barva, vzorované, TNGLZ.6DUP29
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 6099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
EA7 Emporio Armani dámské s bavlnou černé high waist AF12501.7W001662
EA7 Emporio Armani dámské s bavlnou
3399 Kč
*-10 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem růžové regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-13%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, hnědá barva, AF10377.7X000157
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
EA7 Emporio Armani tepláky dámské hnědé high waist AF24375.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské
3199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, černá barva, AF12484.7W000460
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-11%
*-10 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, bílá barva, AF12654.7W001030
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, růžová barva, AF10443.7W000801
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-10 % s kódem: LST
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem hnědé regular waist AF12643.7W000193
EA7 Emporio Armani tepláky dámské s modalem
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tepláky EA7 Emporio Armani dámské, béžová barva, AF13135.7W000461
Tepláky EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč