Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger
4.6

Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235

-17%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2790 Kč -49%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč -17%
Barva: modrá
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná béžová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná růžová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná zelená MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná šedá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná žlutá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná žlutá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná oranžová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná tyrkysová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná námořnická modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná námořnická modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná tyrkysová MW0MW37235
Tommy Hilfiger Mikina s kapucí pánská bavlněná zelená MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná zelená MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná béžová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná šedá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná zelená MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná černá MW0MW37235
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Modrá mikina s kapucí Tommy Hilfiger – ideální pro casual outfity s logem

Pánská mikina s kapucí Tommy Hilfiger je univerzální součástí šatníku, která zajišťuje pohodlí a volnost pohybu. Vyrobena z měkké bavlny, představuje skvělý základ pro mnoho outfitů. Tento střih se dokonale hodí k městskému, ležérnímu stylu.

Pánská mikina s kapucí Tommy Hilfiger – klíčové vlastnosti

  • Casualový styl se dokonale hodí pro městské a relaxační příležitosti
  • Regular fit střih zajišťuje pohodlí při nošení a neomezuje v pohybu
  • Vyrobena ze 100% bavlny, je příjemná na dotyk
  • Konstrukce mikiny s oblékáním přes hlavu zajišťuje snadné používání
  • Praktická klokaní kapsa umožňuje uložení drobností
  • Nastavitelná kapuce integrovaná s výstřihem pomáhá chránit před chladem
  • Klasické rukávy zajišťují volnost pohybu a univerzální vzhled
  • Žebrované lemy na spodním okraji a manžetách zajišťují lepší přizpůsobení postavě
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání, přes hlavu
Kapuce
s kapucí
Údaje o výrobku
Kód výrobce
MW0MW37235
Barva výrobce
C7F
Barva
modrá
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPYA-BLM040_55X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
integrovaný s kapucí
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 190 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW33631
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou modrá MW0MW11599
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, MW0MW41429
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, hladká, MW0MW37469
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW42735
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, hladká, MW0MW40000
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou modrá MW0MW11599
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, MW0MW38672
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, s potiskem, MW0MW20954
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1689 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, tyrkysová barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW11599
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
2789 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger MW0MW11599
Mikina Tommy Hilfiger
3099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, hladká, MW0MW37230
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW43218
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
2489 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou modrá MW0MW11596
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina s příměsí vlny PS Paul Smith pánská, modrá barva, hladká, M2R-211ZE-V22567
Mikina s příměsí vlny PS Paul Smith
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 5399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
The North Face réninková mikina pánská PENTADOME EMBOSSED modrá NF0A8G88H0F1
The North Face réninková mikina pánská PENTADOME EMBOSSED
1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Calvin Klein pánská, modrá barva, hladká, K10K109926
Mikina Calvin Klein
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina HUGO pánská, s kapucí, s potiskem, 50516655
Bavlněná mikina HUGO
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Rossignol Waterfall pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, RLNMS10
Mikina Rossignol Waterfall
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-15 % s kódem: SUN
AllSaints oversize mikina pánská bavlněná ODYSSEY modrá M028NE
AllSaints oversize mikina pánská bavlněná ODYSSEY
3399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein Jeans mikina pánská bavlněná modrá LV04RD242G
Calvin Klein Jeans mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
-25%
*-5 % s kódem: SUN
Jack Wolfskin rozepínací mikina pánská Paw Era 100 modrá A65984
Jack Wolfskin rozepínací mikina pánská Paw Era 100
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina United Colors of Benetton pánská, modrá barva, s kapucí, hladká, 3NMEU201X
Bavlněná mikina United Colors of Benetton
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou modrá MW0MW11599
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, hladká, MW0MW37230
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou modrá MW0MW11596
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou modrá MW0MW11599
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2079 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, MW0MW41429
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW37237
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, s potiskem, MW0MW20954
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1689 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, hladká, MW0MW37469
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
2789 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, hladká, MW0MW40000
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger MW0MW11599
Mikina Tommy Hilfiger
3099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW42735
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, tyrkysová barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW11599
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, MW0MW38672
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná modrá MW0MW43218
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, modrá barva, s kapucí, s aplikací, MW0MW33631
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná modrá MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger - Mikina
Tommy Hilfiger - Mikina
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou námořnická modř MW0MW43190
Tommy Hilfiger mikina pánská s bavlnou
3989 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou červená MW0MW42468
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná béžová MW0MW42479
Tommy Hilfiger mikina pánská bavlněná
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou černá MW0MW37361
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná béžová MW0MW43220
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger pánská, tmavomodrá barva, vzorovaná, MW0MW40476
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná tyrkysová MW0MW37235
Tommy Hilfiger mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2790 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger mikina pánská béžová MW0MW43383
Tommy Hilfiger mikina pánská
2789 Kč