Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09246

-14%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 879 Kč -37%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 639 Kč -14%
Barva: růžová
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné bílé KG0KG09246
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09246
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Růžové dívčí tričko Tommy Hilfiger s texturovaným logem

Růžové dívčí tričko Tommy Hilfiger spojuje pohodlí při nošení s charakteristickým stylem značky. Je vyrobené z měkkého žerzeje z čisté bavlny, takže podporuje volnost pohybu a je ideální pro vytváření ležérních, ale stylových outfitů, které podtrhnou mladistvý charakter každé stylizace.

Čím se vyznačuje dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger pro dívky?

  • Běžný střih podporuje volnost pohybu a přizpůsobuje se dětské postavě
  • Žerzej z čisté bavlny je měkký na dotek a příjemný pro jemnou pokožku
  • Pružný materiál umožňuje pohodlné nošení při každé aktivitě
  • Texturované logo Tommy Hilfiger na přední straně dodává tričku jedinečný charakter
  • Kulatý výstřih pohodlně sedí a neomezuje pohyb krku dítěte
  • Vlajka Tommy Hilfiger vyšitá na rukávu zdůrazňuje značkový styl produktu
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
KG0KG09246.128.176.PPY2
Barva výrobce
TIE
Barva
růžová
Značka
Tommy Hilfiger
ID produktu
PPY2-TSG085_42X
Materiál
Hlavní materiál:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
kulatý
Střih:
Regular fit, rovný
Podobné produkty
Tommy Hilfiger tričko dětské s bavlnou růžové KG0KG08590
Tommy Hilfiger tričko dětské s bavlnou
649 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KN0KN02025
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09542
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
649 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09488.9BY2
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
759 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack růžové
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem růžové KN0KN02354
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KG0KG08899
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack růžové
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KG0KG05242
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Mayoral růžová barva, 1087
Dětské tričko Mayoral
Aktuální cena:
299 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 409 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton růžová barva, 3I1XC10MZ
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Guess růžová barva, K6RI06 K6YW4
Dětské tričko Guess
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Mini Rodini Outlined hearts růžová barva, 2522013128
Dětské bavlněné tričko Mini Rodini Outlined hearts
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Lego LWTANO 628 růžová barva, 12011336
Dětské bavlněné tričko Lego LWTANO 628
Aktuální cena:
299 Kč
Běžná cena: 639 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Reima tričko dětské Vauhdikas Xylitol Cool UV 40+ růžové 5200189B
Reima tričko dětské Vauhdikas Xylitol Cool UV 40+
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 569 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton růžová barva, 35RYC10OZ
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton růžová barva, 3SDLC10OX
Dětské bavlněné tričko United Colors of Benetton
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 229 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Guess tričko dětské bavlněné s elastanem růžové J6YI11 K3716
Guess tričko dětské bavlněné s elastanem
709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Coccodrillo růžová barva, EVERYDAY GIRL
Dětské tričko Coccodrillo
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Pepe Jeans Non-denim růžová barva
Dětské bavlněné tričko Pepe Jeans Non-denim
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
Dětské tričko Mayoral růžová barva, 105
Dětské tričko Mayoral
319 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Guess tričko dětské bavlněné s elastanem růžové K6YI05 K3668
Guess tričko dětské bavlněné s elastanem
759 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Wheat basic tričko dětské bavlněné růžové 0526-560-GOTS
Wheat basic tričko dětské bavlněné
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 899 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Guess růžová barva, J6GI04 K6YW4
Dětské tričko Guess
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tous růžová barva
Dětské bavlněné tričko Tous
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Levi's LVG BATWING CHEST HIT TEE bílá barva, 4EK826
Dětské tričko Levi's LVG BATWING CHEST HIT TEE
Aktuální cena:
379 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Guess růžová barva, J6GI13 K6YW4
Dětské bavlněné tričko Guess
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
-29%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Mayoral růžová barva, 174
Dětské tričko Mayoral
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 379 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 379 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Bobo Choses Farm Adventure růžová barva, B126AB010
Dětské bavlněné tričko Bobo Choses Farm Adventure
Aktuální cena:
669 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kojenecké tričko Bobo Choses Tangerine růžová barva, B126AB022
Kojenecké tričko Bobo Choses Tangerine
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 789 Kč
Objevte produkty Tommy Hilfiger
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09488.9BY2
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
759 Kč
Tommy Hilfiger tričko dětské s bavlnou růžové KG0KG08590
Tommy Hilfiger tričko dětské s bavlnou
649 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KG0KG05242
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KG0KG08899
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem růžové KN0KN02354
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack růžové
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger růžová barva, KN0KN02025
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack růžové
Tommy Hilfiger basic tričko dětské bavlněné 2-pack
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné růžové KG0KG09542
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
649 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger zelená barva, KG0KG08526
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 939 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG08637
Bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, KG0KG09289
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 639 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger basic tričko dětské námořnická modř KG0KG09123
Tommy Hilfiger basic tričko dětské
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné námořnické modré KG0KG09199
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-23%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné bílé KG0KG09124
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger fialová barva, KG0KG08974
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 489 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné námořnická modř KG0KG09523
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tričko Tommy Hilfiger oranžová barva, KG0KG08555
Tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG09257
Dětské bavlněné tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG09066
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné bílé KG0KG09488.9BY2
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
759 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné modré KG0KG09122
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 639 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KN0KN01963
Kojenecké tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné bílé KG0KG09459
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
759 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné námořnické modré KG0KG09488.9BY2
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné
759 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG09280
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 639 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem bílé KN0KN02354
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
379 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
Dětské bavlněné tričko s dlouhým rukávem Tommy Hilfiger 2-pack růžová barva, UG0UG00779
Dětské bavlněné tričko s dlouhým rukávem Tommy Hilfiger 2-pack
1099 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem námořnická modř KG0KG09097
Tommy Hilfiger tričko dětské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Dětské tričko Tommy Hilfiger bílá barva, KG0KG08300
Dětské tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč