Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
U.S. Polo Assn.
5.0

U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP šedá MUP3359

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč -35%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč -7%
Barva: šedá
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP šedá MUP3359
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP námořnická modrá MUP3359
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP černá MUP3359
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Šedá mikina U.S. Polo Assn. s krátkým zipem a stojáčkem – klasika v ležérním provedení

Šedá mikina U.S. Polo Assn. je volbou pro muže, kteří si cení pohodlí a nadčasového stylu. Vyniká měkkým bavlněným úpletem, krátkým zipem a praktickým stojáčkem. Tento model se skvěle hodí do ležérních městských outfitů i jako součást šatníku pro relaxaci po aktivitách a nabízí pohodlí i všestrannost.

Pánská mikina U.S. Polo Assn. s krátkým zipem a stojáčkem – hlavní přednosti

  • Střih regular fit podporuje volnost pohybu a pohodlné nošení
  • Měkký bavlněný úplet je příjemný k pokožce a přispívá k pohodlí
  • Klasický styl mikiny se skvěle hodí k městským a ležérním outfitům
  • Provedení bez kapuce usnadňuje vrstvení oblečení a neomezuje v pohybu
  • Převaha bavlny v materiálu zaručuje prodyšnost a měkkost
  • Krátký zip usnadňuje oblékání a umožňuje regulaci ventilace
  • Praktický stojáček chrání krk před chladem a dodává střihu eleganci
  • Žebrované manžety a spodní lem zajišťují lepší přizpůsobení postavě
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na zip, přes hlavu, krátké
Kapuce
Žádná kapuce
Údaje o výrobku
Kód výrobce
MUP3359
Barva výrobce
Y3E
Barva
šedá
Značka
U.S. Polo Assn.
ID produktu
99KK-BLM1IK_09X
Materiál
Celý produkt:
80% Bavlna, 20% Polyester
Střih
Výstřih:
Stojáček, na zapínání
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 186 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB šedá MUP4412
U.S. Polo Assn. mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW šedá MUP3356
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina The Kooples pánská, šedá barva, s kapucí, s aplikací, HSWE30020K
Bavlněná mikina The Kooples
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 6199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Calvin Klein Performance šedá barva
Tréninková mikina Calvin Klein Performance
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina PURPLE BRAND HWT FLEECE PO HOODY pánská, šedá barva, s kapucí, s aplikací, P401-HBSS125
Bavlněná mikina PURPLE BRAND HWT FLEECE PO HOODY
Aktuální cena:
4299 Kč
Běžná cena: 8599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Levi's mikina pánská s bavlnou RELAXD GRAPHIC CREW šedá 38712
Levi's mikina pánská s bavlnou RELAXD GRAPHIC CREW
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1059 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Fiorucci Banana Sound Print Relaxed Fit Hoodie pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, U02SPSHO092CJ05GY01
Bavlněná mikina Fiorucci Banana Sound Print Relaxed Fit Hoodie
Aktuální cena:
3399 Kč
Běžná cena: 6799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6799 Kč
-46%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina adidas Originals pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, JM0469
Bavlněná mikina adidas Originals
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
New Era - Mikina
New Era - Mikina
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina pánská s bavlnou šedá DM0DM20741
Tommy Jeans mikina pánská s bavlnou
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 šedá barva, 1328495
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Dickies Oakport Quarter Zip Heather Grey pánská, šedá barva, melanžová, DK0A4XD4HG01
Mikina Dickies Oakport Quarter Zip Heather Grey
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-39%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Quiksilver Griffin Hoodie pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, AQYFT03407
Mikina Quiksilver Griffin Hoodie
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Columbia Marble Canyon pánská, šedá barva, s kapucí, melanžová, 2072791
Mikina Columbia Marble Canyon
Aktuální cena:
1289 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Unstoppable pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, 6003864
Mikina Under Armour Unstoppable
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Calvin Klein pánská, šedá barva, s potiskem, K10K104060
Bavlněná mikina Calvin Klein
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Sportovní mikina Helly Hansen Tyri šedá barva, s kapucí, 63399
Sportovní mikina Helly Hansen Tyri
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina POC pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, 61652
Bavlněná mikina POC
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina adidas Performance šedá barva, s kapucí, s potiskem
Tréninková mikina adidas Performance
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, šedá barva, s potiskem, 710835770
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2089 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Calvin Klein Jeans pánská, šedá barva, s kapucí, hladká, J30J327113
Bavlněná mikina Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina BOSS CASUAL pánská, šedá barva, s kapucí, hladká, 50468445
Bavlněná mikina BOSS CASUAL
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Levi's 35909.0002-Greys
Mikina Levi's
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Samsoe Samsoe SALOUIS pánská, šedá barva, melanžová, M25200036
Bavlněná mikina Samsoe Samsoe SALOUIS
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina s kapucí pánská bavlněná šedá DM0DM22677
Tommy Jeans mikina s kapucí pánská bavlněná
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina AllSaints UNDERGROUND pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, M034NB
Bavlněná mikina AllSaints UNDERGROUND
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Helly Hansen 62976
Mikina Helly Hansen
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
BOGNER Fire+Ice mikina pánská bavlněná FILIZ šedá 84327936
BOGNER Fire+Ice mikina pánská bavlněná FILIZ
Aktuální cena:
4499 Kč
Běžná cena: 5149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5149 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Reebok Classic Basketball pánská, šedá barva, s potiskem
Mikina Reebok Classic Basketball
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
Objevte produkty U.S. Polo Assn.
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW šedá MUP3356
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB šedá MUP4412
U.S. Polo Assn. mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská bavlněná LB Sweat Zip černá MUP4652
U.S. Polo Assn. mikina pánská bavlněná LB Sweat Zip
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP námořnická modrá MUP3359
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. Mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW námořnická modrá MUP3356
U.S. Polo Assn. Mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW béžová MUP3356
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB CREW
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina U.S. Polo Assn. DHM LB CREW pánská, černá barva, hladká, MUP3356-M12
Mikina U.S. Polo Assn. DHM LB CREW
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP černá MUP3359
U.S. Polo Assn. mikina pánská s bavlnou DHM LB 1/4 ZIP
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. mikina pánská bavlněná LB Sweat Zip béžová MUP4652
U.S. Polo Assn. mikina pánská bavlněná LB Sweat Zip
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. Mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB námořnická modrá MUP4412
U.S. Polo Assn. Mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB námořnická modrá MUP4413
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB šedá MUP4413
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM Interlock Zip béžová MUP4660
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina s kapucí pánská s bavlnou DHM Interlock Zip
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB zelená MUP4413
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
U.S. Polo Assn. rozepínací mikina pánská s bavlnou DHM LB
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč