Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour
5.0

Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece zelená 1373880

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1599 Kč -17%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč -5%
Barva: zelená
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Zelená mikina s kapucí Under Armour – pohodlí a styl v ležérním provedení

Mikina s kapucí Under Armour je kousek, který spojuje pohodlí a moderní design, ideální pro muže, kteří si cení svobody. Tento model s převahou bavlny zajišťuje pohodlné nošení a je skvělým základem pro athleisure a ležérní outfity. Díky volnému střihu a praktickým detailům je skvělou volbou pro různé neformální příležitosti.

Čím vyniká pánská mikina s kapucí Under Armour?

  • Volný střih zajišťuje naprostou volnost pohybu a pohodlí při nošení
  • Styl athleisure a ležérní styl dokonale zapadá do městských trendů
  • Mikina typu klokanka s kapucí je klasikou ve sportovním provedení
  • Převážně bavlněný materiál je měkký a příjemný na dotek
  • Praktická klokaní kapsa na přední straně pojme drobné předměty
  • Nastavitelná kapuce integrovaná u krku chrání před chladem
  • Silnější materiál pomáhá udržet teplo v chladnějších dnech
  • Hladký úplet s logem značky dodává sportovní charakter
  • Žebrované manžety a spodní lem umožňují lepší přizpůsobení
Vlastnosti výrobku
Kapuce
s kapucí
Údaje o výrobku
Kód výrobce
1373880
Barva výrobce
338
Barva
zelená
Značka
Under Armour
ID produktu
9BYY-BLM1H8_79X
Materiál
Hlavní materiál:
80% Bavlna, 20% Polyester
Podšívka kapuce:
100% Bavlna
Střih
Výstřih:
integrovaný s kapucí
Typ rukávu:
klasický
Střih:
Oversize
Rozměry
Model na fotografii je 183 cm vysoký a má na sobě velikost M
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility zelená 6004963
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 zelená barva, 1328495
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s aplikací, 1374250
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1089 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece zelená 1373880
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Rival pánská, zelená barva, hladká, 6009347
Mikina Under Armour Rival
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, hladká, 1379755
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Launch černá barva, hladká, 6005542
Joggingová mikina Under Armour Launch
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour réninková mikina pánská zelená 1373358
Under Armour réninková mikina pánská
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Qualifier šedá barva, hladká
Joggingová mikina Under Armour Qualifier
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, 1379757
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece zelená 1373880
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour réninková mikina pánská zelená 1382797
Under Armour réninková mikina pánská
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Tepláková mikina Under Armour zelená barva, s kapucí, 1373353
Tepláková mikina Under Armour
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina
Under Armour mikina
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s kapucí, hladká
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 zelená barva
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, zelená barva, s kapucí, s potiskem, 710917904
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
2999 Kč
Běžná cena: 5299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina 47 brand MLB New York Yankees pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, BB017PEMBRB620352F1
Mikina 47 brand MLB New York Yankees
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Guess mikina s kapucí pánská s bavlnou ALDWIN zelená Z4YQ12 KAIJ1
Guess mikina s kapucí pánská s bavlnou ALDWIN
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina adidas Feelcozy pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, JE3841
Mikina adidas Feelcozy
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Hugo Blue Newirex pánská, zelená barva, s potiskem, 50549213
Bavlněná mikina Hugo Blue Newirex
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Lacoste pánská, zelená barva, s aplikací, SH5888
Bavlněná mikina Lacoste
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 4099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans pánská, zelená barva, s potiskem, DM0DM22093
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Calvin Klein Jeans pánská, zelená barva, s kapucí, s aplikací, LV14RE202G
Mikina Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Gant pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, 2067035
Bavlněná mikina Gant
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská zelená 710907092
Polo Ralph Lauren mikina s kapucí pánská
4999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Champion pánská, zelená barva, hladká
Mikina Champion
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Kenzo Boke Flower 2.0 pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, FF55SW2554MC.50
Bavlněná mikina Kenzo Boke Flower 2.0
Aktuální cena:
5399 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6109 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Polo Ralph Lauren pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, 710766778
Mikina Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
HUGO mikina s kapucí pánská bavlněná Dapo zelená 50486478
HUGO mikina s kapucí pánská bavlněná Dapo
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Objevte produkty Under Armour
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 zelená barva, 1328495
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
809 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 zelená barva
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s aplikací, 1374250
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1089 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Qualifier šedá barva, hladká
Joggingová mikina Under Armour Qualifier
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility zelená 6004963
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece zelená 1373880
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour réninková mikina pánská zelená 1382797
Under Armour réninková mikina pánská
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece zelená 1373880
Under Armour mikina s kapucí pánská s bavlnou Essential Fleece
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina
Under Armour mikina
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-26%
*-5 % s kódem: SUN
Tepláková mikina Under Armour zelená barva, s kapucí, 1373353
Tepláková mikina Under Armour
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Rival pánská, zelená barva, hladká, 6009347
Mikina Under Armour Rival
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s kapucí, hladká, 1379757
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour réninková mikina pánská zelená 1373358
Under Armour réninková mikina pánská
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, hladká, 1379755
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Launch černá barva, hladká, 6005542
Joggingová mikina Under Armour Launch
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, zelená barva, s kapucí, hladká
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour pánská, oranžová barva, s kapucí, hladká, 1379757
Mikina Under Armour
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour tréninková mikina pánská burgundská 1373358
Under Armour tréninková mikina pánská
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Qualifier černá barva
Joggingová mikina Under Armour Qualifier
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility černá 6004963
Under Armour mikina pánská UA Tech Utility
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
-36%
*-5 % s kódem: SUN
Joggingová mikina Under Armour Seamless Stride černá barva, 1378168
Joggingová mikina Under Armour Seamless Stride
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 černá barva, 1328495
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0 vínová barva, 1328495
Tréninková mikina Under Armour Tech 2.0
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
-41%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour Project Rock růžová barva, s kapucí, 1389947
Tréninková mikina Under Armour Project Rock
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour 1370401 pánská, šedá barva, s potiskem
Mikina Under Armour 1370401
Aktuální cena:
889 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 919 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Under Armour mikina s kapucí pánská Unstoppable Fleece černá 1389350
Under Armour mikina s kapucí pánská Unstoppable Fleece
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Rival pánská, šedá barva, s kapucí, s potiskem, 6003955
Mikina Under Armour Rival
Aktuální cena:
979 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Rival Fleece pánská, černá barva, s kapucí, hladká, 1379757
Mikina Under Armour Rival Fleece
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina Under Armour UA Tech Geotessa oranžová barva, 1385260
Tréninková mikina Under Armour UA Tech Geotessa
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč