Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Under Armour

Under Armour pantofle pánské námořnické modré 6007528

689 Kč
Barva: námořnická modř
Under Armour pantofle pánské bílé 6007528
Under Armour pantofle pánské námořnické modré 6007528
Zvolte velikost
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Pánské pantofle Under Armour s logem – lehkost a styl pro letní dny

Pánské pantofle Under Armour s logem jsou nazouvací obuví, která nabízí pohodlí a oporu pro chodidla. Tento model v univerzální tmavě modré barvě se ideálně hodí na pláž, k bazénu nebo k odpočinku po tréninku. Vyrobeny ze syntetických materiálů, usnadňují údržbu a rychle schnou.

Syntetické pantofle Under Armour – objevte jejich výhody

  • Pánské pantofle Under Armour jsou nazouvací obuv, vytvořená s ohledem na aktivní odpočinek
  • Svršek vyrobený z odolného syntetického materiálu, což usnadňuje udržování čistoty
  • Podrážka z lehké pěny, která zajišťuje odpružení každého kroku
  • Charakteristický plážový styl, vhodný k bazénu, na pláž nebo na zahradu
  • Měkká stélka ze syntetického materiálu, která se jemně přizpůsobí chodidlu
  • Vnitřek podšitý syntetickým materiálem, který podporuje rychlé schnutí
  • Lehká konstrukce celé obuvi, což usnadňuje transport a nošení
  • Výrazné logo Under Armour na svršku, které podtrhuje značkový charakter
  • Hladký povrch svršku, který minimalizuje riziko odřenin
Vlastnosti výrobku
Podrážka
z pěny
Údaje o výrobku
Kód výrobce
6007528
Barva výrobce
410
Barva
námořnická modř
Značka
Under Armour
ID produktu
9BY2-KLMZY2_59X
Materiál
Celý produkt:
Syntetický materiál
Rozměry
Délka vložky je:
26 cm
Míry uvedené pro velikost:
41
Podobné produkty
Calvin Klein pantofle pánské ESS SLIDE RUBBER NEOPRENE
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: LST
Lacoste pantofle pánské SERVE SLIDE 1.0 modré 51CMA0017 092
Lacoste pantofle pánské SERVE SLIDE 1.0
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 939 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Žabky Tommy Hilfiger MOLDED COMFORT TH BEACH SANDAL pánské, tmavomodrá barva, FM0FM05508
Žabky Tommy Hilfiger MOLDED COMFORT TH BEACH SANDAL
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: LST
Crocs pantofle pánské All Terrain Clog námořnické 206340
Crocs pantofle pánské All Terrain Clog
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Hackett London SLIDER SPORT pánské, tmavomodrá barva, HMS21287
Pantofle Hackett London SLIDER SPORT
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Havaianas TOP LOGOMANIA ESSENTIAL BALLET pánské, tmavomodrá barva, 4149891.0555
Pantofle Havaianas TOP LOGOMANIA ESSENTIAL BALLET
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-10 % s kódem: LST
Emporio Armani Underwear pantofle pánské námořnické modré EX000043 AF22190 MB480
Emporio Armani Underwear pantofle pánské
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Guess SLIDES PALMA pánské, tmavomodrá barva, F5GZ05 BB00F
Pantofle Guess SLIDES PALMA
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Hilfiger pantofle na bazén pánské LIGHT ADJUSTABLE POOL SLIDER námořnická modř FM0FM05757
Tommy Hilfiger pantofle na bazén pánské LIGHT ADJUSTABLE POOL SLIDER
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle The North Face BASE CAMP SLIDE III pánské, tmavomodrá barva, NF0A4T2RI851
Pantofle The North Face BASE CAMP SLIDE III
Aktuální cena:
749 Kč
Běžná cena: 1189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle adidas Performance Adilette Shower GZ5920 pánské, tmavomodrá barva, GZ5920
Pantofle adidas Performance Adilette Shower GZ5920
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 459 Kč
*-5 % s kódem: LST
Puma pantofle pánské Leadcat 2.0 námořnické modré 384139
Puma pantofle pánské Leadcat 2.0
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Calvin Klein pantofle s odkrytými prsty pánské ESS SLIDE MONOBRAND CV modré HM0HM02107
Calvin Klein pantofle s odkrytými prsty pánské ESS SLIDE MONOBRAND CV
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 839 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Calvin Klein ESS SLIDE CV pánské, tmavomodrá barva, YM0YM01393
Pantofle Calvin Klein ESS SLIDE CV
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
-15%
*-5 % s kódem: LST
Gant pantofle pánské Pierbay námořnické modré 32609300
Gant pantofle pánské Pierbay
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans pantofle pánské TJM SUMMER SANDAL 26 námořnické modré EM0EM01697
Tommy Jeans pantofle pánské TJM SUMMER SANDAL 26
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
Crocs pantofle pánské Roy Clog námořnické modré 213756.48I
Crocs pantofle pánské Roy Clog
2199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle adidas Adilette pánské, tmavomodrá barva, F35542
Pantofle adidas Adilette
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-15 % s kódem: LST
Aqua Speed - Pantofle
Aqua Speed - Pantofle
409 Kč
*-5 % s kódem: LST
Sandály Crocs Classic 10001
Sandály Crocs Classic
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Emporio Armani Underwear pánské, tmavomodrá barva, XVPS11 XR273 K578
Pantofle Emporio Armani Underwear
Aktuální cena:
879 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
Pantofle Tommy Hilfiger TH PRINT TUMBLE POOL SLIDE pánské, tmavomodrá barva, FM0FM05505
Pantofle Tommy Hilfiger TH PRINT TUMBLE POOL SLIDE
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-10 % s kódem: LST
BOGNER pantofle na plochém podpatku pánské kožené PORTOFINO námořnické 12625121
BOGNER pantofle na plochém podpatku pánské kožené PORTOFINO
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-20%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle BOSS Aryeh pánské, tmavomodrá barva, 50536835
Pantofle BOSS Aryeh
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Aeronautica Militare CIABATTE pánské, tmavomodrá barva, 261SC0242UCT03337
Pantofle Aeronautica Militare CIABATTE
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-5 % s kódem: LST
Armani Exchange pantofle na bazén pánské námořnické modré XM002744 AF23456 MB574
Armani Exchange pantofle na bazén pánské
Aktuální cena:
939 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 999 Kč
*-5 % s kódem: LST
Blauer pantofle pánské na bazén HOLLEY02 námořnická modř S6HOLLEY02/EVA
Blauer pantofle pánské na bazén HOLLEY02
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 849 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Tommy Jeans POOL SLIDE ESS pánské, tmavomodrá barva, EM0EM01191
Pantofle Tommy Jeans POOL SLIDE ESS
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Just Cavalli pantofle pánské námořnické modré 80QA3SZ1ZSE50264
Just Cavalli pantofle pánské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
Objevte produkty Under Armour
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Under Armour Locker pánské, šedá barva, 3028094
Pantofle Under Armour Locker
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Under Armour Ignite Pro 8 pánské, černá barva, 6010383
Pantofle Under Armour Ignite Pro 8
Aktuální cena:
839 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 889 Kč
Under Armour pantofle pánské Ignite Pro 8 černé 6010383.001
Under Armour pantofle pánské Ignite Pro 8
969 Kč
Under Armour pantofle pánské bílé 6007528
Under Armour pantofle pánské
689 Kč
*-5 % s kódem: LST
Pantofle Under Armour Locker pánské, černá barva, 3028094
Pantofle Under Armour Locker
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč