Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Valentino Bags
5.0

Valentino Bags taška dámská z imitace kůže ALEXIA zelená VBS5A808

3599 Kč
Barva: hnědá
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže ALEXIA zelená VBS5A808
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže hnědá
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže černá
ONE SIZE
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Zelená kabelka hobo Valentino Bags – univerzální model z imitace kůže s odnímatelným páskem

Zelená kabelka hobo Valentino Bags je všestranným doplňkem, který vyniká spojením ležérní uvolněnosti s elegantním provedením. Vyrobena z vysoce kvalitní imitace kůže, nabízí pohodlí při nošení jak na rameni, tak i jako crossbody, díky odnímatelnému pásku. Její kompaktní rozměr z ní činí ideální volbu pro společenská setkání, večerní vycházky nebo situace vyžadující volnost pohybu, při zachování stylového charakteru.

Čím se vyznačuje kabelka hobo Valentino Bags?

  • Univerzální kabelka typu hobo, kterou lze nosit přes rameno nebo jako crossbody
  • Elegantní a ležérní styl, vhodný pro různé události a setkání
  • Kompaktní rozměry (28x16x10 cm) pojmou nezbytné drobnosti, nepojme formát A4
  • Praktické zapínání na zip, které bezpečně chrání obsah kabelky
  • Vyrobena z vysoce kvalitní imitace kůže, což usnadňuje údržbu a čištění
  • Hladká, matná povrchová úprava s decentním akcentem loga, zdůrazňující minimalistický design
  • Odnímatelný pásek o délce 94 cm, umožňující přizpůsobení způsobu nošení preferencím
  • Jednoduché držadlo do ruky o délce 26 cm, pro pohodlné nošení v ruce
Vlastnosti výrobku
Pásek
Odnímatelný pásek
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vnitřní uspořádání
1 komora
Typ zapínání
na zip
Velikost kabelky
nemístí A4
Údaje o výrobku
Kód výrobce
VBS5A808
Barva výrobce
064
Barva
hnědá
Značka
Valentino Bags
ID produktu
99KK-TOD11M_88C
Materiál
Základní materiál:
100% Imitace kůže
Rozměry
Délka pásu:
94 cm
Délka rukojeti:
26 cm
Hloubka:
10 cm
Šířka:
28 cm
Výška:
16 cm
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB01
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags EMBER hnědá barva, VBS9IE17GLI
Kabelka Valentino Bags EMBER
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB09
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB05
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS24
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS04
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R404G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS7B306
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS15
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags DORIS RE hnědá barva, VBS9ON09
Kabelka Valentino Bags DORIS RE
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže ALEXIA hnědá VBS5A804
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže ALEXIA
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS3XJ02MAT
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE hnědá VBS9UM01
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže hnědá VBS3XJ02
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags COURMAYEUR hnědá barva, VBS7GG01WO
Kabelka Valentino Bags COURMAYEUR
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE hnědá VBS9UM09
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags taška dámská JOLLY BIS RE hnědá VBSA9T01
Valentino Bags taška dámská JOLLY BIS RE
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA hnědá VBS9ZW04
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže hnědá
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže hnědá VBS7LX06
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže
2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GEA hnědá VBS9UC23
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GEA
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže hnědá
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS8DA15
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská IRIDE hnědá VBS9OU09
Valentino Bags crossbody kabelka dámská IRIDE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská JOLLY BIS RE hnědá VBSA9T06
Valentino Bags crossbody kabelka dámská JOLLY BIS RE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS8GT09
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže hnědá VBS3KK02R
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE hnědá VBS9UM07
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ALEKSANDRA hnědá VBS9W909
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ALEKSANDRA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Objevte produkty Valentino Bags
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z pletenky OCARINA SUMMER hnědá VBS9XL02PAG
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z pletenky OCARINA SUMMER
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže ALEXIA hnědá VBS5A804
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže ALEXIA
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská pletenková SELENE hnědá VBS9PU09
Valentino Bags crossbody kabelka dámská pletenková SELENE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS04
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS15
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags hnědá barva, VBS51O06
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže hnědá
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže GEA hnědá VBS9UC06
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže GEA
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA hnědá VBS9ZW04
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže AELLA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS1R409G
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS07
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB09
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-24%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže hnědá VBS5A809
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GEA hnědá VBS9UC23
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže GEA
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže hnědá VBS3XJ02
Valentino Bags kabelka rohlík dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags COURMAYEUR hnědá barva, VBS7GG01WO
Kabelka Valentino Bags COURMAYEUR
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER hnědá VBS9IE17
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže EMBER
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags AURY RE hnědá barva, VBS9OB01
Kabelka Valentino Bags AURY RE
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže hnědá
Valentino Bags crossbody kabelka dámská z imitace kůže
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská JOLLY BIS RE hnědá VBSA9T06
Valentino Bags crossbody kabelka dámská JOLLY BIS RE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ALEKSANDRA hnědá VBS9W909
Valentino Bags crossbody kabelka dámská ALEKSANDRA
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags REGINA RE hnědá barva, VBS9IS24
Kabelka Valentino Bags REGINA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE hnědá VBS9UM08
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags taška dámská JOLLY BIS RE hnědá VBSA9T01
Valentino Bags taška dámská JOLLY BIS RE
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE hnědá VBS9UM07
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE hnědá VBS9UM09
Valentino Bags kabelka přes rameno dámská z imitace kůže DEA RE
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže zelená VBS7LX06
Valentino Bags taška dámská z imitace kůže
2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kabelka Valentino Bags černá barva, VBS7B306
Kabelka Valentino Bags
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE hnědá VBS9UM01
Valentino Bags crossbody kabelka dámská DEA RE
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
Kabelka Valentino Bags DORIS RE
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč