Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
women'secret

women'secret kalhotky dámské s modalem černé 8323113

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 409 Kč -29%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč -6%
Barva: černá
Zvolte velikost
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černé kalhotky women'secret s modalem a krajkou – pohodlí a jemný půvab

Kalhotky women'secret jsou dámský model spodního prádla, který se vyznačuje spojením pohodlí a jemného stylu. Vyrobeny z úpletu s příměsí modalu, se subtilními krajkovými vsadkami, zajišťují příjemný pocit na pokožce. Jejich hladký vzor a klasická výška pasu z nich činí vhodnou volbu pro ženy, které ocení pohodlí v casual outfitech.

Charakteristické vlastnosti kalhotek women'secret s modalem a krajkou

  • Klasický střih kalhotek zajišťuje pohodlí a diskrétnost pod oblečením, což je ceněno při každodenním nošení
  • Elastický materiál s modalem umožňuje dokonalé přizpůsobení tělu, podporuje svobodu každého pohybu
  • Klasická výška pasu spodního prádla podporuje komfort nošení, aniž by způsobovala nepříjemný tlak v pase
  • Měkký úplet s příměsí modalu přispívá k příjemnému pocitu na pokožce a dobré prodyšnosti
  • Subtilní krajky v kombinaci s hladkým vzorem dodávají prádlu jemný a estetický vzhled
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
8323113
Barva
černá
Značka
women'secret
Výrobce

EUROFIEL CONFECCION, S.A. 

Avenida Llano Castellano, 51 MADRID 28034

ID produktu
PPY2-BID1TT_99X
Materiál
Hlavní materiál:
78% Modal, 13% Polyamid, 9% Elastan
Střih
Pas (výška):
pravidelný
Podobné produkty
-50%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 7-pack černá barva, 4932673
Kalhotky women'secret 7-pack
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4982586
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tvarující kalhotky women'secret černá barva, 5182806
Tvarující kalhotky women'secret
Aktuální cena:
729 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 5352617
Tanga women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 8323103
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 8323099
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
309 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 329 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tvarující kalhotky women'secret černá barva, 5182805
Tvarující kalhotky women'secret
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 5353899
Tanga women'secret
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682840.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: LST
women'secret brazilky dámské černé 5353927
women'secret brazilky dámské
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 255 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret 2-pack černá barva, 7683089.1
Tanga women'secret 2-pack
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 8323095
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352623
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682948.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4302075
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 6673187
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 6673179
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 8323118
Tanga women'secret
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 195 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4982637
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682913.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret MATERNITY černá barva, 4933608
Kalhotky women'secret MATERNITY
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 2-pack černá barva, 7682972.1
Kalhotky women'secret 2-pack
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 5359628
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 294 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 8323092
Tanga women'secret
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tvarující kalhotky women'secret černá barva, 5182807
Tvarující kalhotky women'secret
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: LST
women'secret kalhotky dámské černé 5353926
women'secret kalhotky dámské
Aktuální cena:
215 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 229 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352628
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret 3-pack černá barva, 7682875
Tanga women'secret 3-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 4302074
Tanga women'secret
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352626
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
Objevte produkty women'secret
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682867.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret 2-pack černá barva, 7683084.1
Tanga women'secret 2-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 8323118
Tanga women'secret
Aktuální cena:
189 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 195 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352618
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, průhledné, 5352611
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 8323116
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 215 Kč
*-5 % s kódem: LST
women'secret kalhotky dámské černé 5353926
women'secret kalhotky dámské
Aktuální cena:
215 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 229 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682913.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 2-pack černá barva, 7683083.1
Kalhotky women'secret 2-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352626
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 6673179
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352628
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-5 % s kódem: LST
women'secret body dámské černé 7913107
women'secret body dámské
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 589 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682840.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 5353899
Tanga women'secret
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 359 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4302075
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 245 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret 2-pack černá barva, 7683089.1
Tanga women'secret 2-pack
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 6673187
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 2-pack černá barva, 7682980.1
Kalhotky women'secret 2-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 3-pack černá barva, 7682948.1
Kalhotky women'secret 3-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 4302074
Tanga women'secret
Aktuální cena:
225 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4982586
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
219 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 249 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret 2-pack černá barva, 7682972.1
Kalhotky women'secret 2-pack
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 8323092
Tanga women'secret
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky women'secret černá barva, 4982637
Kalhotky women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 5352623
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Kalhotky brazilky women'secret černá barva, 8323103
Kalhotky brazilky women'secret
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 239 Kč
-27%
*-5 % s kódem: LST
Women'secret tanga dámské černá 5353924
Women'secret tanga dámské
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 289 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tanga women'secret černá barva, 5352617
Tanga women'secret
Aktuální cena:
239 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
-12%
*-5 % s kódem: LST
Tvarující kalhotky women'secret černá barva, 5182807
Tvarující kalhotky women'secret
Aktuální cena:
619 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč