Kotníkové

1 výsledků
Seřadit odpopulárních
Velikost
Značka
Barva
Materiál
Cena
adidas Originals - Dětské tenisky Basket Profit
adidas Originals - Dětské tenisky Basket Profit

1699 Kč

1199 Kč

Dívčí kotníkové tenisky

Dětské kotníkové tenisky pro dívky udrží kotník vaší holčičky pevný a dívky tak mohou poskakovat a pobíhat v pevných botách. Dívčí tenisky a kecky se prodávají jak v textilním, tak v koženém provedení. Populární kotníkové boty se řadí mezi světové módní trendy. Tenisky a kecky patří mezi sportovní botky, které si vaše holčička oblíbí. Díky jejich univerzálnosti a praktičnosti se hodí ke každému outfitu a ke každé příležitosti. Vaše holčička bude modely našich značek tak unesena, že už je nebude chtít sundat. 

Kotníkové tenisky a kecky padnou perfektně každé malé princezně. Patří mezi základní vybavení každé dívky, protože jejich využití sahá do všech ročních období. Zvláště od jara do podzimu v nich malá uličnice může řádit každý všední i sváteční den. Kotníčkové tenisky a kecky jsou velice módní a šik. Díky propracovanosti botek z naší nabídky, můžete vybírat opravdu z velice kvalitních kusů, které jsou originální, jedinečné, designové a v neposlední řadě kvalitní. 

Právě kvalita sehrává při výběru botiček klíčovou roli, což platí dvojnásob, jedná – li se o dětské boty. Nepodceňujte kvalitu dětských botiček, protože zdraví dítěte je to nejdůležitější. V tomto případě se opravdu vyplatí připlatit za pořádné boty, než riskovat trvalé poškození nohy. Kotníkové kecky i tenisky z naší nabídky jsou vyrobeny z poctivých materiálů, mezi ty nejčastější patří textilie, kůže a kvalitní syntetické materiály. Botička se přizpůsobí anatomickému tvaru nožky vaší holčičky, takže dobře prospívá a zdravě roste. Kotníčkové tenisky a kecky mají ideální tvar a jsou uvnitř dostatečně prostorné. 

V naší nabídce naleznete perfektní designové kousky. Kotníčkové tenisky i kecky jsou hravé! Chtěla by vaše princezna vyzkoušet botky s blikající špičkou? Nebo snad vysoce módní, lesklé kontíčkové kecky? Disponujeme opravdu kvalitními značkami, které vás nezklamou!