Přejít na obsah

Answear Club

Pánské kalhoty Karl Lagerfeld Jeans

Počet vybraných produktů: 10
Karl Lagerfeld Jeans

KARL LAGERFELD JEANS vždy pracuje na tom, aby byl udržitelnější a vytvořil svou strategii udržitelnosti KARL CARES. Tato kolekce je vyrobena z udržitelnějších materiálů, jako je organická bavlna a recyklovaný nylon a bavlna. To znamená, že spotřebuje méně surovin, energie, vody a chemikálií. Lepší oblečení pro lepší budoucnost.

značka Karl Lagerfeld Jeans
Od populárních
Druh
Velikost výrobce
Barva
Cena
Typ nabídky
Délka nohavic
Materiál
Pas (výška)
Střih
Typ materiálu
Zobrazit více filtrů
Karl Lagerfeld Jeans kalhoty pánské manšestrové černé regular waist B3M10017
Karl Lagerfeld Jeans kalhoty pánské manšestrové
4049 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld Jeans kalhoty pánské se lnem černé regular waist B2M10142
Karl Lagerfeld Jeans kalhoty pánské se lnem
Aktuální cena:
2269 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Karl Lagerfeld Jeans pánské, černá barva, B1M10025
Bavlněné kalhoty Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-40%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Karl Lagerfeld Jeans pánské, černá barva, B1M10026
Kalhoty Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4049 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Karl Lagerfeld Jeans boyfriend kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist B2M10056
Karl Lagerfeld Jeans boyfriend kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4049 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tepláky Karl Lagerfeld Jeans pánské, černá barva, s potiskem, A1M10001
Tepláky Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Karl Lagerfeld Jeans pánské, černá barva, B1M10031
Kalhoty Karl Lagerfeld Jeans
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2269 Kč
Zobrazit také: