Přejít na obsah

Answear Club

Dámské šortky Red Valentino

Počet vybraných produktů: 1
Red Valentino

Značka Red Valentino byla vytvořena s cílem nabídnout svým klientům jiný pohled než Pret-a-Porter. Představuje moderní a nekonvenční styl ženy Valentino. Kolekce značky se skládá z originálních výtvorů, nepostřehnutelných tkanin a vyznačuje se důrazem na povrchové úpravy a detaily. Red Valentino je pro náročné ženy, které si cení výjimečné kvality.

značka Red Valentino
Red Valentino Česká republika
Od populárních
Velikost výrobce
Barva
Cena
Typ nabídky
Materiál
Pas (výška)
Typ materiálu
-70%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné šortky Red Valentino růžová barva, vzorované, high waist
Bavlněné šortky Red Valentino
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 9399 Kč