Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans
4.0

Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, hnědá barva, s potiskem, DW0DW21602

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč -49%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč -6%
Barva: hnědá
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Bavlněná mikina Tommy Jeans

Mikina z kolekce Tommy Jeans. Model vyroben z tenké, elastické tkaniny. Model vyrobený z mimořádně pohodlného a vzdušného materiálu, ideální pro teplejší období.
- Model byl zčásti vyroben z materiálů z regenerativního zemědělství, což znamená souhru zemědělců s rytmem přírody. Tento typ zemědělství umožňuje více odpočinku a obnovy rostlin, což vede k získání lepšího krmiva pro hospodářská zvířata a zdravější půdy.
- Volný střih pro plnou svobodu pohybu.
- Dlouhý rukáv.
- Střih rukávů se sníženou linií ramen neomezuje pohyblivost.
- Klasický, kulatý výstřih.
- Rukávy a spodní okraj zakončeny pohodlným elastickým lemem.
- Délka rukávu (měřena od výstřihu): 79 cm.
- Délka: 70 cm.
- Šířka v podpaží: 60 cm.
- Rozměry pro velikost: S.
Vlastnosti výrobku
Zapínání
bez zapínání
Kapuce
Žádná kapuce
Údaje o výrobku
Kód výrobce
DW0DW21602
Barva
hnědá
Značka
Tommy Jeans
ID produktu
9BYA-BLD09Z_89X
Složení
Hlavní materiál: 100 % Bavlna
Stahovák: 95 % Bavlna, 5 % Elastan
Střih
Výstřih:
kulatý
Typ rukávu:
široký
Rozměry
Modelka na fotografii je 177 cm vysoká a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, hnědá barva, hladká, DW0DW21961
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sportovní mikina adidas TERREX dámská, hnědá barva, hladká, JM3119
Sportovní mikina adidas TERREX
Aktuální cena:
779 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 829 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Mikina Guess SOFIA dámská, béžová barva, s aplikací, O5RQ03 KCO31
Mikina Guess SOFIA
1549 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
adidas by Stella McCartney mikina dámská bavlněná hnědá JZ0671
adidas by Stella McCartney mikina dámská bavlněná
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Calvin Klein dámská, hnědá barva, s kapucí, s aplikací, K20K207954
Mikina Calvin Klein
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Hilfiger dámská, hnědá barva, s aplikací, WW0WW45752
Mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1889 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
American Vintage mikina s kapucí dámská bavlněná hnědá PLI03D
American Vintage mikina s kapucí dámská bavlněná
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Mikina adidas Originals dámská, hnědá barva, hladká, KC9117
Mikina adidas Originals
1399 Kč
*-30 % s kódem: SUN
Guess mikina dámská OLYMPE hnědá V4YQ05 KCAY2
Guess mikina dámská OLYMPE
1889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina adidas Originals dámská, hnědá barva, hladká, KC9126
Mikina adidas Originals
Aktuální cena:
1149 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1259 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina EA7 Emporio Armani dámská, hnědá barva, s potiskem, AF12473.7W000416
Mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tréninková mikina adidas Performance Motion hnědá barva, s potiskem, KD0268
Tréninková mikina adidas Performance Motion
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-34%
Mikina Medicine dámská, hnědá barva
Mikina Medicine
Aktuální cena:
569 Kč
Běžná cena: 869 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
-40%
Medicine rozepínací mikina s kapucí dámská bavlněná hnědá
Medicine rozepínací mikina s kapucí dámská bavlněná
Aktuální cena:
869 Kč
Běžná cena: 1449 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1449 Kč
adidas mikina s kapucí dámská s modalem Soft Lux hnědá KS7886
adidas mikina s kapucí dámská s modalem Soft Lux
1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger dámská, hnědá barva, hladká, WW0WW45754
Bavlněná mikina Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
Mikina Weekend Max Mara RADURA dámská, hnědá barva, s kapucí, hladká, 2615921011600
Mikina Weekend Max Mara RADURA
5799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Under Armour Project Rock dámská, hnědá barva, s kapucí, s aplikací, 6005087
Mikina Under Armour Project Rock
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina G-Star dámská, růžová barva, hladká
Bavlněná mikina G-Star
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein Jeans mikina dámská s bavlnou hnědá LV047B234G
Calvin Klein Jeans mikina dámská s bavlnou
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Oboustranná mikina EA7 Emporio Armani dámská, hnědá barva, s kapucí, hladká, AF10377-7X000156
Oboustranná mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 6599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Boss Orange dámská, oranžová barva, hladká, 50531833
Mikina Boss Orange
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Desigual BASIC dámská, hnědá barva, s kapucí, hladká, 25WWSK13
Mikina Desigual BASIC
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina AllSaints LUCK dámská, hnědá barva, s aplikací, W036JE
Bavlněná mikina AllSaints LUCK
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina EA7 Emporio Armani dámská, hnědá barva, s kapucí, s aplikací, AF10377-7W000422
Mikina EA7 Emporio Armani
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
EA7 Emporio Armani mikina dámská s viskózou hnědá TJ9RZ.8NTM45
EA7 Emporio Armani mikina dámská s viskózou
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina BOSS Scuba_Sweatshirt dámská, hnědá barva, hladká, 50545647
Mikina BOSS Scuba_Sweatshirt
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Polo Ralph Lauren mikina dámská s bavlnou hnědá 211B18685
Polo Ralph Lauren mikina dámská s bavlnou
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Objevte produkty Tommy Jeans
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, hnědá barva, s potiskem, DW0DW21922
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, hnědá barva, hladká, DW0DW21961
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná hnědá DW0DW19414
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná
2489 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, černá barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21785
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou růžová DW0DW19958
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, černá barva, s potiskem, DW0DW20942
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, černá barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21962
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1144 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, fialová barva, s potiskem, DW0DW22517
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná černá DW0DW22996
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou béžová DW0DW19959
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, béžová barva, s kapucí, hladká, DW0DW19712
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2189 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, béžová barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW22603
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, zelená barva, s aplikací, DW0DW21196
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, modrá barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21771
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná fialová DW0DW19414
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná bílá DW0DW22362
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou béžová DW0DW19959
Tommy Jeans mikina dámská s bavlnou
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, bílá barva, hladká, DW0DW21589
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná s elastanem béžová DW0DW17324
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná s elastanem
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1419 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská s bavlnou námořnická modř DW0DW23485
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská s bavlnou
2489 Kč
Summer Sale až -50 %!
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná modrá DW0DW19414
Tommy Jeans mikina s kapucí dámská bavlněná
2489 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná růžová DW0DW22742
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, černá barva, s aplikací, DW0DW17325
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, bílá barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW20171
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, růžová barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21962
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1149 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, béžová barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21963
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1144 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, béžová barva, s kapucí, s potiskem, DW0DW21771
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněná mikina Tommy Jeans dámská, modrá barva, s potiskem, DW0DW21345
Bavlněná mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Mikina Tommy Jeans dámská, černá barva, s aplikací, DW0DW21587
Mikina Tommy Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná černá DW0DW22742
Tommy Jeans mikina dámská bavlněná
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč