Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein
5.0

Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3129G

-19%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč -42%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1489 Kč -19%
Barva: černá
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3129G
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3129G
ONE SIZE
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Černá taštička Calvin Klein – kompaktní doplněk k pánským outfitům

Pánská taštička Calvin Klein je funkční doplněk, který pomáhá s uspořádáním nezbytných předmětů. Vyrobena z imitace kůže, je praktickým doplňkem městských outfitů. Její kompaktní rozměry a promyšlená konstrukce usnadňují přístup k obsahu.

Čím se vyznačuje pánská taštička Calvin Klein LV04D3129G?

  • Kompaktní taštička, která umožňuje volné nošení nezbytných doplňků
  • Optimální rozměry (21 x 15,5 x 8 cm) usnadňují uložení klíčů, peněženky nebo telefonu
  • Provedení z imitace kůže zajišťuje odolnost a estetický vzhled produktu
  • Jedna hlavní komora a přední kapsa usnadňují organizaci a rychlý přístup k obsahu
  • Hladký vzor podtrhuje minimalistický charakter, hodící se k mnoha outfitům
  • Nastavitelný, neodnímatelný pásek umožňuje individuální přizpůsobení délky nošení
Vlastnosti výrobku
Pásek
Neodnímatelný pásek, Nastavitelný pásek
Podšívka
s plnou podšívkou, syntetická
Vnitřní uspořádání
1 komora, kapsy na zip
Údaje o výrobku
Kód výrobce
LV04D3129G
Barva
černá
Značka
Calvin Klein
Výrobce

Calvin Klein Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.calvinklein.com

ID produktu
9BYA-TOM0BM_99X
Materiál
Celý produkt:
100% Polyuretan
Rozměry
Měření:
21 x 15,5 x 8 cm
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3200G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže černá LV04D3332G
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G3178G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3164G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein ledvinka pánská černá LV04D3148G
Calvin Klein ledvinka pánská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3228G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3231G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
919 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3454G
Calvin Klein taštička pánská
1799 Kč
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3562G
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže
2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D1115G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3176G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D1226G
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže
1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3279G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
-34%
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2289 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3230G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3330G
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D1136G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G3159G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3452G
Calvin Klein taštička pánská
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taška přes rameno pánská z imitace kůže černá LV04D3344G
Calvin Klein taška přes rameno pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3175G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G3157G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D1091G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein ledvinka pánská černá LV04D3116G
Calvin Klein ledvinka pánská
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3234G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein pánská, černá barva, LV04G1080G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3131G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
-34%
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein pánská ledvinka černá LV04D3135G
Calvin Klein pánská ledvinka
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2289 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3366G
Calvin Klein taštička pánská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
Objevte produkty Calvin Klein
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3454G
Calvin Klein taštička pánská
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3180G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein pánská taška přes rameno z imitace kůže černá LV04D3293G
Calvin Klein pánská taška přes rameno z imitace kůže
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Calvin Klein ledvinka pánská černá LV04D3419G
Calvin Klein ledvinka pánská
2289 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein pánská, černá barva, LV04G1080G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ledvinka Calvin Klein černá barva, LV04G3177G
Ledvinka Calvin Klein
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G3180G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
829 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 859 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3247G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička na krk pánská z imitace kůže černá LV04D3292G
Calvin Klein taštička na krk pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže černá LV04D3281G
Calvin Klein taštička pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G1079G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže černá LV04D3332G
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein pánská taštička černá LV04D3233G
Calvin Klein pánská taštička
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3314G
Calvin Klein taštička pánská
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein pánská taštička černá LV04D3421G
Calvin Klein pánská taštička
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1129 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3176G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3199G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taška přes rameno pánská z imitace kůže černá LV04D3368G
Calvin Klein taška přes rameno pánská z imitace kůže
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2290 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3366G
Calvin Klein taštička pánská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
Calvin Klein taštička pánská černá LV04D3420G
Calvin Klein taštička pánská
1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3262G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04G3178G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ledvinka Calvin Klein černá barva, K50K512898
Ledvinka Calvin Klein
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3278G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3322G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ledvinka Calvin Klein černá barva, LV04D3073G
Ledvinka Calvin Klein
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D1114G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže černá LV04D3564G
Calvin Klein ledvinka pánská z imitace kůže
2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3248G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Taštička Calvin Klein černá barva, LV04D3228G
Taštička Calvin Klein
Aktuální cena:
1129 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč