Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

Knížka home & lifestyle Nelson Mandela: Volume 73 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English

469 Kč
Barva: vícebarevná
ONE SIZE
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kniha z kolekce home & lifestyle. Bestsellerová série dětských životopisů, která se zabývá životem pozoruhodných lidí - od návrhářů a umělců po vědce a aktivisty. Všichni dosáhli úžasných úspěchů, ale každý z nich začal svůj život jako dítě s malým snem.
- Navzdory dlouholetému věznění a nepřízni osudu, kterému musel čelit, zůstal Nelson neochvějný ve svém poslání ukončit rasistický systém apartheidu v Jihoafrické republice. Jeho odvaha a houževnatost byly odměněny, když byl propuštěn z vězení a později zvolen prvním černošským prezidentem Jihoafrické republiky. Tato inspirativní kniha obsahuje ilustrace a další fakta, včetně životopisné časové osy s fotografiemi a podrobného životního profilu.
- Tvrdý obal.
- Země vydání: Spojené království.
- Rok vydání: 2022.
- Počet stran: 32.
- Vydavatel: Quarto Publishing PLC.
- Hmotnost: 336 g.
- Rozměry: 20,2 x 24,6 x 1,3 cm.
Údaje o výrobku
Kód výrobce
QU1041
Barva
vícebarevná
Značka
Inne
ID produktu
99KK-AKU5OD_MLC
Podobné produkty
Objevte produkty Inne
Knížka Don't Fck Up Your Baby: The Ultimate Guide to Raising Your Newborn Brand by Coen Luijten, English
699 Kč
-14%
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka home & lifestyle Muhammad Ali: Volume 21 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 469 Kč
-10%
Knížka home & lifestyle Pablo Picasso: Volume 74 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
-10%
Knížka home & lifestyle Iris Apfel: Volume 64 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Knížka home & lifestyle Marilyn Monroe: Volume 66 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
469 Kč
-10%
Knížka home & lifestyle RuPaul: Volume 61 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 469 Kč
Knížka home & lifestyle Cross Stitch with Cattitude by Emma Congdon, English
589 Kč
Knížka home & lifestyle Hans Christian Andersen : Volume 59 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
469 Kč
Knížka home & lifestyle Image for Prince: Volume 54 Click to enlarge Prince: Volume 54 by Maria Isabel Sanchez Vegara, English
469 Kč
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
Knížka Sustainable Beauty by Justine Jenkins, English
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
Knížka home & lifestyle Queer Tattoo by Benjamin Wolbergs, English
1599 Kč
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka Everything is F*cked by Mark Manson, English
Knížka Everything is F*cked by Mark Manson, English
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
Knížka Houses That Can Save the World by Courtenay Smith, Sean Topham, English
939 Kč
Knížka QeeBoo Say NO to Meat, Alexa Kaye, English
Knížka QeeBoo Say NO to Meat, Alexa Kaye, English
289 Kč
Knížka Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
Knížka Bucket List: Eco Experiences, Juliet Kinsman
1029 Kč
Knížka Thinking of You, I Mean Me. I Mean You, Barbara Kruger
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka Yoga Happy by Hannah Barrett, English
Knížka Yoga Happy by Hannah Barrett, English
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 709 Kč
-11%
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka home & lifestyle Taylor Swift is Life by Kathleen Perricone, English
Aktuální cena:
469 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
Knížka home & lifestyle A Great Gay Book by Ryan Fitzgibbon, English
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Knížka White Shoes by Nona Faustine, English
Knížka White Shoes by Nona Faustine, English
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-12%
Fotoalbum home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English více barev
Fotoalbum home & lifestyle Courtyard Homes by Joann Plockova, English
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-10 % s kódem: ONAJ26
Knížka home & lifestyle The Little Guide to Harry Styles by Orange Hippo! English
289 Kč
-10%
Knížka home & lifestyle Her Dior by Maria Grazia Chiuri, Maria Luisa Frisa, English
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 2899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
Knížka Icons of Style - Diana by Glenys Johnson, English
Knížka Icons of Style - Diana by Glenys Johnson, English
529 Kč
Knížka home & lifestyle A World of Yoga by Leo Lourdes, English
1899 Kč
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka home & lifestyle Sleeping Beauties: Reawakening Fashion by Andrew Bolton, English
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
Knížka home & lifestyle Rihanna by Rihanna, English
Knížka home & lifestyle Rihanna by Rihanna, English
4199 Kč
-12%
*-5 % s kódem: ONAJ26
Knížka Nike by Sam Grawe, English
Knížka Nike by Sam Grawe, English
Aktuální cena:
2199 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
Knížka home & lifestyle What the Band Wore: Fashion & Music by Alice Harris, Christian John Wikane, English
1199 Kč