- Technologie Geox Respira: Vybaven technologií Geox Respira, kde díky třívrstvé podrážce s prodyšnou perforací dochází k dokonalému odvětrání chodidla a tím pomáhá zdravému komfortu chodidla a pohodlí nošení bot.
- Vložka Geox: kožená vložka s perforací pomáhá dobré ventilaci chodidla. Vložka má antibakteriální vlastnosti. Díky systému anti-shock dokonale tlumí nárazy a poskytuje nositeli ten nejvyšší možný komfort. Je vhodně tvarovaná.
- Pohodlný vnitřek.
- Zapínání na přezku s kolíkem pro přizpůsobení.
- Model na sloupkovém podpatku.
- Answear
- Ona
- Boty
- Lodičky
- Sandály na podpatku
- Kožené sandály Geox D NEW ERAKLIA 50 T01










Geox4.0
Kožené sandály Geox D NEW ERAKLIA 50 T01
béžová barva, D656JC000TUC5000
-15%*-5 % s kódem: ONAJ26
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3199 Kč -15%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč -15%
Zvolte velikost
ONA DNES AŽ -30 %
*-5 % s kódem: ONAJ26 při nákupu za min. 2 000 Kč.
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodinVRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnůKožené sandály Geox D NEW ERAKLIA 50 T01
Sandály na podpatku z kolekce Geox. Model vyroben z přírodní kůže. Model s gumovou podrážkou, která je trvalá a odolná proti poškození.
Vlastnosti výrobku
- Typ podpatku
- sloupek
Údaje o výrobku
- Kód výrobce
- D656JC000TUC5000
- Barva
- béžová
- Značka
- Geox
- ID produktu
- PPY2-OBD1YH_80X
Složení
Svršek: Přírodní kůže
Vnitřek: Umělá hmota, Přírodní kůže
Podrážka: Umělá hmota
Vnitřek: Umělá hmota, Přírodní kůže
Podrážka: Umělá hmota
Steve Madden lodičkyLodičky GuessAldo lodičkyLodičky Karl LagerfeldLodičky MICHAEL Michael KorsLodičky BaldowskiLodičky Calvin KleinVagabond lodičkyGeox lodičkyLodičkyTommy HilfigerLodičky Calvin Klein JeansLodičky BossLodičky HugoLodičky WojasLodičky Liu JoSandály na podpatku GeoxSandály na podpatku BaldowskiSandály na podpatku AldoSandály na podpatku Calvin KleinSandály na podpatku Calvin Klein Jeans
Podobné produkty
Objevte produkty Geox
































