Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Emu Australia
4.9

Kožené sněhule Emu Australia Stinger Mini W10003

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4399 Kč -45%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč -7%
Barva: černá
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Mini W10003
Kožené sněhule Emu Australia Stinger Mini W10003
Semišové sněhule Emu Australia Stinger Mini růžová barva, W10003
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Kožené sněhule Emu Australia Stinger Mini

Sněhule z kolekce Emu Australia. Model vyroben z nubukové kůže.
- Waterproof je membrána, která zvyšuje odolnost boty vůči vodě a chrání před vnějšími faktory zajišťující suchost uvnitř boty.
- Je nositelem certifikátu Woolmark, který náleží produktům vyrobeným z přírodní čisté vlny ve firmách či továrnách, které splňují odpovídající vysoké standardy.
- Vnitřek boty je vyroben z vysoce kvalitní vlny Merino (australské ovce), což vám zajístí univtř boty teplo a zároveň cirkulaci vzduchu.
- Měkká špička.
- Gumová podrážka.
- Lehce zesílená horní část paty.
- Zesílená pata.
- Délka stélky pro velikost je: 23 cm.
- Rozměry pro velikost: 37.
- Voděodolnost znamená zvýšenou odolnost proti vodě. Výrobek si zachovává své vlastnosti při kontaktu s vodou, což umožňuje větší komfort používání díky nižšímu prahu voděodolnosti, ale nezaručuje úplnou vodotěsnost.
Vlastnosti výrobku
Typ podrážky
plochá
Voděodolnost
hydrofobní impregnace
Údaje o výrobku
Kód výrobce
W10003.B
Barva
černá
Značka
Emu Australia
Výrobce

EMU AUSTRALIA (EUROPE) LTD
Alter Wall 32; 20457 Hamburg
onlinesupport_uk@emuaustralia.com

ID produktu
9B8X-OBD174_99X
Složení

Svršek: Ovčí kůže
Vnitřek: Merino vlna
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
Semišové sněhule Emu Australia Platinum Stinger Slim Mini
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kotníkové boty EMU Australia Stinger Micro Black W10937
Kotníkové boty EMU Australia Stinger Micro Black
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Elisabetta Franchi dámské, černá barva, na platformě, zateplené, SA40B36E2
Nízké kozačky Elisabetta Franchi
Aktuální cena:
7699 Kč
Běžná cena: 15389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové boty Karl Lagerfeld DEBUT II dámské, černá barva, na podpatku, KL32043
Semišové boty Karl Lagerfeld DEBUT II
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 7799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené workery Dr. Martens 1460 Trinity černá barva, na plochém podpatku, zateplené, DM31190001
Kožené workery Dr. Martens 1460 Trinity
Aktuální cena:
3799 Kč
Běžná cena: 5199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3999 Kč
-19%
*-5 % s kódem: SUN
Westernové kožené boty Karl Lagerfeld KANSAS NFT dámské, černá barva, na plochém podpatku, KL33265
Westernové kožené boty Karl Lagerfeld KANSAS NFT
Aktuální cena:
4099 Kč
Běžná cena: 8299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky MOA Concept dámské, černá barva, na platformě
Nízké kozačky MOA Concept
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 8299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Vivobarefoot EXPLORER MID dámské, černá barva, na plochém podpatku, zateplené, 209611
Nízké kozačky Vivobarefoot EXPLORER MID
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové kotníkové boty Gant Aligrey dámské, černá barva, na platformě, 31553157
Semišové kotníkové boty Gant Aligrey
Aktuální cena:
2179 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty United Nude Rockit Pull On Bootie černá barva, na podpatku, 109470116
Kožené kotníkové boty United Nude Rockit Pull On Bootie
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 9899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Farmářky Love Moschino dámské, černá barva, na platformě, JA24094G1LIA700A
Farmářky Love Moschino
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 7899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Kurt Geiger London Kurt Mid Calf Boot dámské, černá barva, na plochém podpatku, 4992800039
Nízké kozačky Kurt Geiger London Kurt Mid Calf Boot
Aktuální cena:
4799 Kč
Běžná cena: 9399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Steve Madden Blessing dámské, černá barva, na plochém podpatku, lehce zateplené, 11003172
Kožené kotníkové boty Steve Madden Blessing
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-50%
Kožené kotníkové boty Dr. Martens 101 Arc dámské, černá barva, na plochém podpatku
Kožené kotníkové boty Dr. Martens 101 Arc
Aktuální cena:
2749 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
-21%
*-5 % s kódem: SUN
Farmářky Versace Jeans Couture černá barva, na platformě, 79VA3S64 71570 899
Farmářky Versace Jeans Couture
Aktuální cena:
3199 Kč
Běžná cena: 6499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Aldo dámské, černá barva, na podpatku
Nízké kozačky Aldo
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Patrizia Pepe dámské, černá barva, na podpatku, 8Y0119 L121 K103
Kožené kotníkové boty Patrizia Pepe
Aktuální cena:
5599 Kč
Běžná cena: 11599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty s gumou Blauer KIMMEL dámské, černá barva, na plochém podpatku, F5KIMMEL08/LEP
Boty s gumou Blauer KIMMEL
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty s gumou Dkny Rick dámské, černá barva, na plochém podpatku
Boty s gumou Dkny Rick
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Furla Urban Chic Chelsea dámské, černá barva, na podpatku, YK17UBC BX4237 O6000
Kožené kotníkové boty Furla Urban Chic Chelsea
Aktuální cena:
3699 Kč
Běžná cena: 8099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4199 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Armani Exchange dámské, černá barva, na plochém podpatku, XDN031 XV875 00002
Nízké kozačky Armani Exchange
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 6799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty GOE dámské, černá barva, na platformě, SS2N4130 BLACK
Kožené kotníkové boty GOE
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Boty s gumou U.S. Polo Assn. ALICYA004 dámské, černá barva, na plochém podpatku, ALICYA004W/EY1
Boty s gumou U.S. Polo Assn. ALICYA004
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Versace Jeans Couture dámské, černá barva, na podpatku, 79VA3S26 ZPB68 899
Kožené kotníkové boty Versace Jeans Couture
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 9199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
Guess kotníkové Chelsea boty na nízkém podpatku dámské kožené WYNIE černé FLTWYI LEA10
Guess kotníkové Chelsea boty na nízkém podpatku dámské kožené WYNIE
3889 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené workery Dr. Martens 1460 LTT Fur Lined dámské, černá barva, na platformě, lehce zateplené, DM31876001
Kožené workery Dr. Martens 1460 LTT Fur Lined
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 95 dámské, černá barva, na platformě, BF5001PX24122222
Kožené kotníkové boty Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 95
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Lauren Ralph Lauren Cailie dámské, černá barva, na podpatku, 802937825001
Kožené kotníkové boty Lauren Ralph Lauren Cailie
Aktuální cena:
2899 Kč
Běžná cena: 5599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2989 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené kotníkové boty Tory Burch dámské, černá barva, na podpatku
Kožené kotníkové boty Tory Burch
Aktuální cena:
6499 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6899 Kč
Objevte produkty Emu Australia
*-5 % s kódem: SUN
Kotníkové boty EMU Australia Stinger Micro Black W10937
Kotníkové boty EMU Australia Stinger Micro Black
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sněhule Emu Australia Platinum Stinger Slim Mini černá barva, WP20003
Semišové sněhule Emu Australia Platinum Stinger Slim Mini
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Micro CHOC W10937
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Micro CHOC
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sněhule Emu Australia Stinger Micro dámské, hnědá barva, na plochém podpatku, zateplené, W10937
Semišové sněhule Emu Australia Stinger Micro
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Mini W10003
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Mini
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Lo W10002
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Lo
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Micro CHES W10937
Nízké kozačky Emu Australia Stinger Micro CHES
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nízké kozačky Emu Australia Platinum Stinger Slim Lo WP20002
Nízké kozačky Emu Australia Platinum Stinger Slim Lo
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 5099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč