Přejít na obsah

Answear Club

logo answear

adidasPolo tričko adidas F76954-blue

939 Kč
Barva: námořnická modř
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Polo tričko adidas

Polo z kolekce adidas. Model vyroben z elastické tkaniny. Model vyrobený z extrémně pohodlného, ​​prodyšného materiálu.
- Materiál ClimaLite se speciální konstrukcí umožňuje rychlé pohlcování potu a jeho okamžité odvádění do vnějších vrstev k dosažení rychlejšího odpaření.
- Krátké zapínání na knoflíčky.
- Jednoduchý, neblokující střih.
- Krátký rukáv.
- Model s límcem.
- Tenká, elastická pletenina.
- Nášívka s logem značky.
- Ozdobné detaily.
Vlastnosti výrobku
Pružnost materiálu
elastický materiál
Údaje o výrobku
Kód výrobce
F76954
Barva
námořnická modř
Značka
adidas
Detaily výroby
Výrobce
Adidas AG
Postfach 1120, 91072 Herzogenaurach, Germany
www.adidas.com
ID produktu
99KK-POM05E_59X
Složení

100 % Polyester
Střih
Střih:
Regular fit
Rozměry
Model na fotografii je 181 cm vysoký a má na sobě velikost S
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.
Podobné produkty
Medicine
Polo tričko Medicine
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Guess Tričko pánské LARRY modré M6GR12 Z0565
Guess
Tričko pánské LARRY
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2549 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Guess Polo pánské námořnické modré M6GP04 K3073
Guess
Polo pánské
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1229 Kč
-11%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Pánské bavlněné polo námořnická modř M6GP48 K3476
Guess
Pánské bavlněné polo
Aktuální cena:
969 Kč
Běžná cena: 1789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
-13%
*-5 % s kódem: BTS
Helly Hansen Polo pánské OCEAN námořní modř 34367
Helly Hansen
Polo pánské OCEAN
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Fred Perry Bavlněné polo tričko Fred Perry pánské, tmavomodrá barva, M3600.01B
Fred Perry
Bavlněné polo tričko Fred Perry
2499 Kč
Polo Ralph Lauren Polo pánské bavlněné námořnické modré 710B18546
Polo Ralph Lauren
Polo pánské bavlněné
5599 Kč
-47%
Medicine Polo pánské bavlněné námořnicky modré
Medicine
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
329 Kč
Běžná cena: 629 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 629 Kč
-12%
Tommy Hilfiger Polo pánské bavlněné modré MW0MW37396
Tommy Hilfiger
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: BTS
BOSS Polo pánské bavlněné Parris 80 námořnické modré 50567874
BOSS
Polo pánské bavlněné Parris 80
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
Polo Ralph Lauren Polo pánské bavlněné námořnické modré 710B21920
Polo Ralph Lauren
Polo pánské bavlněné
5399 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Lindbergh Polo pánské bavlněné s elastanem námořnická modř 30.404036A
Lindbergh
Polo pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 969 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Tommy Hilfiger Polo pánské bavlněné námořnické modré MW0MW39994
Tommy Hilfiger
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Marc O'Polo Polo pánské s bavlnou námořnická modř 5000013992
Marc O'Polo
Polo pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Tommy Jeans Bavlněné polo tričko Tommy Jeans tmavomodrá barva, DM0DM18312
Tommy Jeans
Bavlněné polo tričko Tommy Jeans
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1039 Kč
*-20 % s kódem: BTS
Guess Polo pánské s bavlnou námořnické modré M6YP60 K4388
Guess
Polo pánské s bavlnou
1749 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Calvin Klein Polo tričko Calvin Klein tmavomodrá barva, K10K112751
Calvin Klein
Polo tričko Calvin Klein
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1009 Kč
-11%
*-5 % s kódem: BTS
Tommy Hilfiger Bavlněné polo tričko Tommy Hilfiger tmavomodrá barva, MW0MW38457
Tommy Hilfiger
Bavlněné polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-15 % s kódem: BTS
BOSS Polo pánské bavlněné námořnická modř 50471335
BOSS
Polo pánské bavlněné
2499 Kč
-14%
*-5 % s kódem: BTS
Calvin Klein Jeans Polo pánské bavlněné námořnické LV040EM269
Calvin Klein Jeans
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1029 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: BTS
Tommy Hilfiger Polo pánské bavlněné námořnické modré MW0MW39994
Tommy Hilfiger
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1059 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
Aeronautica Militare Polo pánské bavlněné námořnické modré PO1308UP00082
Aeronautica Militare
Polo pánské bavlněné
1599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: BTS
Pepe Jeans Polo pánské bavlněné NEW OLIVER GD námořnické modré PM542099
Pepe Jeans
Polo pánské bavlněné NEW OLIVER GD
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-20 % s kódem: BTS
Joop! Pánské bavlněné námořnická modř 30101508
Joop!
Pánské bavlněné
3799 Kč
-18%
*-5 % s kódem: BTS
Guess Polo pánské s lyocellem námořnické M6GP15 K3083
Guess
Polo pánské s lyocellem
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 1989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-20%
*-5 % s kódem: BTS
Tommy Hilfiger Polo tričko Tommy Hilfiger MW0MW17771
Tommy Hilfiger
Polo tričko Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Gant Polo pánské bavlněné námořnické modré 2210
Gant
Polo pánské bavlněné
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: BTS
Barbour Bavlněné polo tričko Barbour Westerdale pánské, tmavomodrá barva, MML1522
Barbour
Bavlněné polo tričko Barbour Westerdale
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-15 % s kódem: BTS
BOSS Orange Polo pánské bavlněné Phoenix námořnické modré 50560227
BOSS Orange
Polo pánské bavlněné Phoenix
2299 Kč
Objevte produkty adidas
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné polo tričko adidas Essentials béžová barva, s potiskem, JE6383
adidas
Bavlněné polo tričko adidas Essentials
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 599 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné polo tričko adidas Essentials černá barva, JE6380
adidas
Bavlněné polo tričko adidas Essentials
Aktuální cena:
589 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
adidas Tričko adidas REGISTA 20 červená barva, s potiskem, FI4551-red
adidas
Tričko adidas REGISTA 20
759 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas pánské, tyrkysová barva, s aplikací, KT0556
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Essentials Linear zelená barva, s potiskem, JE9001
adidas
Bavlněné tričko adidas Essentials Linear
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
adidas Tričko pánské bavlněné Novelty bílé KC7129
adidas
Tričko pánské bavlněné Novelty
749 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné x Mercedes béžové KE8289
adidas
Tričko pánské bavlněné x Mercedes
Aktuální cena:
799 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Everyday Getaway pánské, zelená barva, s potiskem, JZ7558
adidas
Bavlněné tričko adidas Everyday Getaway
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-15 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné x Mercedes černé KE8161
adidas
Tričko pánské bavlněné x Mercedes
1099 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas TIRO černá barva, s potiskem, IS2876
adidas
Bavlněné tričko adidas TIRO
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 1029 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Camo Explorer pánské, šedá barva, s potiskem, JZ7501
adidas
Bavlněné tričko adidas Camo Explorer
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Stadium pánské, černá barva, s potiskem, JN1824
adidas
Bavlněné tričko adidas Stadium
Aktuální cena:
769 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 849 Kč
-11%
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas s potiskem, IX5199
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 919 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
*-15 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné Z.N.E. černé KF3818
adidas
Tričko pánské bavlněné Z.N.E.
1099 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko adidas Stadium černá barva, JZ9441
adidas
Tričko adidas Stadium
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 759 Kč
-10%
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas tmavomodrá barva, s potiskem, IL5660
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 469 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné námořnické KE5605
adidas
Tričko pánské bavlněné
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-10%
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas zelená barva, s potiskem, IZ1171
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
529 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas All SZN pánské, černá barva, s aplikací, JL6549
adidas
Bavlněné tričko adidas All SZN
Aktuální cena:
849 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 899 Kč
adidas Tréninkové tričko adidas TECHFIT BASE červená barva, s potiskem, D82089-red
adidas
Tréninkové tričko adidas TECHFIT BASE
759 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko adidas x Mercedes pánské, černá barva, KG4743
adidas
Tričko adidas x Mercedes
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné x Z.N.E zelené KE4698
adidas
Tričko pánské bavlněné x Z.N.E
Aktuální cena:
819 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 869 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Coffee Cafe pánské, černá barva, KB4847
adidas
Bavlněné tričko adidas Coffee Cafe
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-16%
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko pánské bavlněné x Z.N.E tyrkysové KR0204
adidas
Tričko pánské bavlněné x Z.N.E
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1059 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 809 Kč
adidas Tričko s dlouhým rukávem adidas ASK SPRT LST M GI4581 žlutá barva, GI4581-yellow
adidas
Tričko s dlouhým rukávem adidas ASK SPRT LST M GI4581
879 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas Coffee Cafe pánské, béžová barva, s aplikací, KB4845
adidas
Bavlněné tričko adidas Coffee Cafe
Aktuální cena:
609 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas 3-Stripes pánské, černá barva, s aplikací, JV6783
adidas
Bavlněné tričko adidas 3-Stripes
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 589 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Tričko s dlouhým rukávem adidas x Mercedes vínová barva, s aplikací, KG4795
adidas
Tričko s dlouhým rukávem adidas x Mercedes
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1949 Kč
-50%
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas červená barva, IR9110
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
409 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 819 Kč
*-5 % s kódem: BTS
adidas Bavlněné tričko adidas pánské, tyrkysová barva, KC0903
adidas
Bavlněné tričko adidas
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč