Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Emporio Armani Underwear
5.0

Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000550 AF14446

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
395 Kč(132 Kč / ks)
Běžná cena: 529 Kč -25%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč -5%
Barva: černá
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000550 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000550 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000550 AF14446
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack

Dlouhé ponožky z kolekce Emporio Armani Underwear. Model vyroben z elastického materiálu. V sadě 3 páry.
- Model je vyroben z měkkého úpletu šetrného k pokožce s vysokým podílem bavlny, který je extrémně prodyšný, odolný a má skvělé hygroskopické vlastnosti.
- Horní okraj je zakončen stahovacím lemem, který zabraňuje sklouznutí během aktivity.
Vlastnosti výrobku
Multipack
3-pack
Délka ponožek
dlouhé
Údaje o výrobku
Kód výrobce
EM000550.AF14446
Barva
černá
Značka
Emporio Armani Underwear
Výrobce

Giorgio Armani S.p.A.
Via Borgonuovo 11, 20121 Milan, Italy
clientservice@aftersale.armani.com

ID produktu
PPY2-LGM02D_99X
Složení
76 % Bavlna, 22 % Polyamid, 2 % Elastan
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Emporio Armani Underwear kotníkové ponožky pánské 3-pack černé EM000548 AF14446
Emporio Armani Underwear kotníkové ponožky pánské 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18145
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000550 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000543 AF18165
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM003751 AF18263
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF20653
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000551 AF14499
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18175
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18180
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000543 AF17788
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Viking pánské, černá barva, 920/25/9014
Ponožky Viking
Aktuální cena:
195 Kč
Běžná cena: 239 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky BOSS 2P RS Mini iconic MC 2-pack pánské, černá barva, 50524282
Ponožky BOSS 2P RS Mini iconic MC 2-pack
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 639 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Ponožky Diesel SKM-D-ANKLE 3-pack pánské, černá barva, A17881.0LKBI
Ponožky Diesel SKM-D-ANKLE 3-pack
709 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky The North Face 2-pack černá barva, NF0A8BRBFUQ1
Ponožky The North Face 2-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Calvin Klein Jeans černá barva, 701235975
Ponožky Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
229 Kč
Běžná cena: 409 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky BOSS 2P RS Sport CC 2-pack pánské, černá barva, 50469747
Ponožky BOSS 2P RS Sport CC 2-pack
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 279 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger ponožky pánské 3-pack černé 701239616
Tommy Hilfiger ponožky pánské 3-pack
409 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein - Ponožky (2-pack)
Calvin Klein - Ponožky (2-pack)
Aktuální cena:
249 Kč
Běžná cena: 339 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 259 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky HUGO 2P RS RED LABEL CC 2-pack černá barva, 50543167
Ponožky HUGO 2P RS RED LABEL CC 2-pack
Aktuální cena:
209 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 225 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack pánské, černá barva, 701230780
Ponožky Tommy Hilfiger 2-pack
Aktuální cena:
255 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 269 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Calvin Klein 2-pack pánské, černá barva, 701231369
Ponožky Calvin Klein 2-pack
Aktuální cena:
199 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 209 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger černá barva, 701228788
Ponožky s příměsí kašmíru Tommy Hilfiger
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky adidas Originals 2-pack černá barva, KD8392
Ponožky adidas Originals 2-pack
Aktuální cena:
289 Kč
Běžná cena: 349 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 309 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky HUGO 3P QS RIB CAMO CC 3-pack černá barva, 50546476
Ponožky HUGO 3P QS RIB CAMO CC 3-pack
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky HUGO 2P RS GIFT SPLIT CC 2-pack černá barva, 50546669
Ponožky HUGO 2P RS GIFT SPLIT CC 2-pack
Aktuální cena:
269 Kč
Běžná cena: 539 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 2-pack pánské, černá barva, JV6049
Ponožky adidas Originals 3-Stripes 2-pack
Aktuální cena:
279 Kč
Běžná cena: 379 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 299 Kč
Objevte produkty Emporio Armani Underwear
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18175
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 549 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Emporio Armani Underwear kotníkové ponožky pánské 3-pack černé EM000548 AF14446
Emporio Armani Underwear kotníkové ponožky pánské 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000543 AF18165
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
429 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18180
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000543 AF17788
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
319 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 339 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000551 AF14499
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF20653
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM003751 AF18263
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
349 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 369 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000548 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack černá barva, EM000550 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack černá barva, EM000545 AF18145
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000548 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
489 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 519 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000550 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000550 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000551 AF14499
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000550 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack tmavomodrá barva, EM000545 AF18145
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 439 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack bílá barva, EM003751 AF18263
Ponožky Emporio Armani Underwear 2-pack
Aktuální cena:
339 Kč
Běžná cena: 649 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000554 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000550 AF23600
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000550 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
369 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 389 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Emporio Armani Underwear Kotníkové ponožky pánské 3-pack námořnické modré
Emporio Armani Underwear Kotníkové ponožky pánské 3-pack
Aktuální cena:
399 Kč
Běžná cena: 529 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 429 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000548 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack bílá barva, EM000548 AF20083
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
395 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 419 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack tmavomodrá barva, EM000556 AF14446
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 449 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack modrá barva, EM000551 AF14499
Ponožky Emporio Armani Underwear 3-pack
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč