Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Fly London

Semišové sandály Fly London FORY424FLY modrá barva, P145424001

-11%*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3199 Kč -25%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč -11%
Barva: modrá
Semišové sandály Fly London FORY424FLY modrá barva, P145424001
Fly London sandály na vysokém podpatku semišové FORY424FLY burgundské P145424003
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Semišové sandály Fly London FORY424FLY

Sandály na podpatku z kolekce Fly London. Model vyroben ze semišové kůže. Model s gumovou podrážkou, která je trvalá a odolná proti poškození.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
- Zapínání na přezku s kolíkem pro přizpůsobení.
- Model na sloupkovém podpatku.
- Výška podpatku: 7 cm.
- Délka stélky pro velikost je: 27 cm.
- Rozměry pro velikost: 42.
Vlastnosti výrobku
Typ podpatku
sloupek
Údaje o výrobku
Kód výrobce
P145424001
Barva
modrá
Značka
Fly London
ID produktu
PPY2-OBD3O6_55X
Složení
Svršek: Semišová kůže
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na klínk HIGH WEDGE ESPAD WEBBING modré FW0FW09342
Tommy Hilfiger sandály na klínk HIGH WEDGE ESPAD WEBBING
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na klínk MID WEDGE ESPAD WEBBING modré FW0FW09230
Tommy Hilfiger sandály na klínk MID WEDGE ESPAD WEBBING
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Aldo ABERITRAM modrá barva, 13967975
Sandály Aldo ABERITRAM
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2669 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
Kurt Geiger London sandály na vysokém podpatku Embroidery Platform Navy Canvas černé 5855484339
Kurt Geiger London sandály na vysokém podpatku Embroidery Platform Navy Canvas
5499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sandály BOSS Rose 50516197
Semišové sandály BOSS Rose
Aktuální cena:
4399 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8799 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Camper sandály na sloupku kožené Thelma Sandal modré K201723-002
Camper sandály na sloupku kožené Thelma Sandal
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
Kurt Geiger London sandály na vysokém podpatku Lobster Sandal Blue Fabric fialové 5804080609
Kurt Geiger London sandály na vysokém podpatku Lobster Sandal Blue Fabric
5499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Aldo NASTAZIA modrá barva, 14190571
Sandály Aldo NASTAZIA
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 2269 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tommy Hilfiger sandály na klínk MID WEDGE ESPAD X CROSS modré FW0FW09332
Tommy Hilfiger sandály na klínk MID WEDGE ESPAD X CROSS
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Espadrilky Mexx NOEMI SADÉ Heeled sandal béžová barva, MI001602361W-01
Espadrilky Mexx NOEMI SADÉ Heeled sandal
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Camper Kora Sandal černá barva, K201739-001
Kožené sandály Camper Kora Sandal
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3439 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Souliers Martinez sandály na klínku kožené SUMMER béžové SUMMER
Souliers Martinez sandály na klínku kožené SUMMER
Aktuální cena:
7999 Kč
Běžná cena: 10989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 8999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE béžová barva, FW0FW08668
Sandály Tommy Hilfiger TOMMY HILFIGER ESPAD HIGH WEDGE
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Patrizia Pepe černá barva, 8X0065 L048 K103
Kožené sandály Patrizia Pepe
Aktuální cena:
5199 Kč
Běžná cena: 10499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 10499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Calvin Klein SCULPT KITT HEEL STRAPPY LTH černá barva, HW0HW02800
Kožené sandály Calvin Klein SCULPT KITT HEEL STRAPPY LTH
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2179 Kč
Rick Owens Lilies sandály na klínku kožené Cantilever 8 černé LI01F7804.LLP
Rick Owens Lilies sandály na klínku kožené Cantilever 8
23990 Kč
Sandály Steve Madden Annie zelená barva, 11002343
Sandály Steve Madden Annie
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Answear.LAB z kolekce Unscripted červená barva
Kožené sandály Answear.LAB z kolekce Unscripted
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-28%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Answear.LAB černá barva
Kožené sandály Answear.LAB
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Steve Madden sandály na vysokém podpatku Ramos zlaté 11005439
Steve Madden sandály na vysokém podpatku Ramos
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Aldo RE-SOPHIA hnědá barva, 14190699
Kožené sandály Aldo RE-SOPHIA
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2519 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Le Silla sandály na jehlovém podpatku Sandalo Numa černé 6688F100BXPPNEM001
Le Silla sandály na jehlovém podpatku Sandalo Numa
Aktuální cena:
14999 Kč
Běžná cena: 21990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 15990 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Guess sandály na sloupku semišové VALICE2 hnědé FLJV2C SUE03
Guess sandály na sloupku semišové VALICE2
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Steve Madden Cassie zlatá barva, SM11003372
Kožené sandály Steve Madden Cassie
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Steve Madden Cassie béžová barva, SM11003372
Kožené sandály Steve Madden Cassie
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Aldo FERRA černá barva, 13966759
Sandály Aldo FERRA
Aktuální cena:
1319 Kč
Běžná cena: 1889 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Camper Tasha černá barva, K201712-001
Kožené sandály Camper Tasha
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 3829 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Lauren Ralph Lauren sandály kožené Kendyl hnědé 802P10403001
Lauren Ralph Lauren sandály kožené Kendyl
Aktuální cena:
3099 Kč
Běžná cena: 4399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Alohas Otis černá barva, S100138.13
Kožené sandály Alohas Otis
Aktuální cena:
2399 Kč
Běžná cena: 4599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
Objevte produkty Fly London
*-5 % s kódem: SUN
Sandály Fly London YOJI198FLY hnědá barva, P145198002
Sandály Fly London YOJI198FLY
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Fly London sandály na vysokém podpatku semišové FORY424FLY burgundské P145424003
Fly London sandály na vysokém podpatku semišové FORY424FLY
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2599 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Fly London sandály na sloupku kožené MEBU450FLY tyrkysové P145450001
Fly London sandály na sloupku kožené MEBU450FLY
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Fly London BEXY575FLY černá barva, P501575001
Kožené sandály Fly London BEXY575FLY
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Fly London sandály na klínk kožené DONY440FLY hnědé P145440003
Fly London sandály na klínk kožené DONY440FLY
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sandály Fly London EBAN454FLY více barev, P145454000
Kožené sandály Fly London EBAN454FLY
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Fly London sandály na sloupku kožené MEBU450FLY černé P145450003
Fly London sandály na sloupku kožené MEBU450FLY
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Fly London sandály semišové DONY440FLY béžové P145440004
Fly London sandály semišové DONY440FLY
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London BAWO543FLY černá barva, na klínku, P501543001
Kožené lodičky Fly London BAWO543FLY
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2299 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY oranžová barva, na podpatku, P145460001
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London POLK457LY růžová barva, na podpatku, P145457004
Kožené lodičky Fly London POLK457LY
Aktuální cena:
2699 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London PEMY456FLY modrá barva, na podpatku, s odkrytou patou, P145456002
Kožené lodičky Fly London PEMY456FLY
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY černá barva, na podpatku, P145460000
Kožené lodičky Fly London CADS460FLY
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené lodičky Fly London PEMY456FLY růžová barva, na podpatku, s odkrytou patou, P145456001
Kožené lodičky Fly London PEMY456FLY
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 3999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Fly London lodičky kožené EROK453FLY zelené P145453000
Fly London lodičky kožené EROK453FLY
Aktuální cena:
3299 Kč
Běžná cena: 4499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč