Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
United Colors of Benetton
5.0

United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněnébéžové regular waist 4U32UE01W

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 1999 Kč -20%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč -5%
Barva: béžová
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist 4U32UE01W
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné zelené regular waist 4U32UE01W
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné hnědé regular waist 4U32UE01W
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Béžové kalhoty chino United Colors of Benetton s rovnými nohavicemi

Pánské kalhoty chino United Colors of Benetton jsou klasickou součástí pánského šatníku, která se vyznačuje univerzálním střihem a vysokou kvalitou zpracování. Tento bavlněný model zajišťuje pohodlné nošení. Skvělá volba pro neformální outfity i volnočasové stylizace.

Čím se vyznačují pánské kalhoty chino United Colors of Benetton s regular střihem?

  • Klasické kalhoty chino, které tvoří základ mnoha pánských stylizací
  • Regularní střih zajišťuje volnost pohybu a pohodlí při celodenním nošení
  • Klasická výška sedu pro pohodlné usazení na bocích bez pocitu tlaku
  • Rovné nohavice, které se harmonicky přizpůsobí postavě a hodí se k mnoha typům bot
  • Bavlněný materiál s hladkou texturou zajišťuje prodyšnost a pohodlí
  • Zapínání na knoflík a zip usnadňuje oblékání a zajišťuje, že kalhoty dobře padnou
Vlastnosti výrobku
Zapínání
na zip, na knoflík
Pružnost materiálu
neelastický materiál
Podšívka
bez podšívky
Údaje o výrobku
Kód výrobce
4U32UE01W
Barva
béžová
Značka
United Colors of Benetton
ID produktu
9BYA-SJM043_01X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Střih
Pas (výška):
pravidelný
Typ nohavic:
rovné
Střih:
Regular fit, rovný
Rozměry
Model na fotografii je 188 cm vysoký a má na sobě velikost 34
Standardní velikost
Doporučujeme zvolit velikost, kterou běžně nosíte.

Velikosti uvedené na štítcích se mohou lišit od objednaných velikostí v důsledku použitého převodního koeficientu – původní velikosti produktů této značky jsou velikosti výrobce. Pro jistotu se podívejte do tabulky velikostí.

Podobné produkty
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1249 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, béžová barva, jednoduché
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton Boyfriend kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist 4OAEUF061
United Colors of Benetton Boyfriend kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1799 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu béžové regular waist 4YQSUF041
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist 4W3LUF05I
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné béžové regular waist 4AGH55HW8
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton Chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem béžové regular waist 4TZYUF04P
United Colors of Benetton Chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Theory pánské, béžová barva, jednoduché, L0774201
Kalhoty Theory
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 3899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Calvin Klein Jeans pánské, béžová barva, ve střihu cargo, J30J326438
Kalhoty Calvin Klein Jeans
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2490 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-16%
*-5 % s kódem: SUN
Calvin Klein slim fit kalhoty pánské bavlněné s elastanem béžové regular waist
Calvin Klein slim fit kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1999 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty Aeronautica Militare pánské, béžová barva, PA1712UCT04293
Lněné kalhoty Aeronautica Militare
Aktuální cena:
4319 Kč
Běžná cena: 4799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Calvin Klein pánské, béžová barva, LV040EM633
Kalhoty Calvin Klein
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty AMBUSH Travertine béžová barva, jednoduché, BMCF003F24FAB0016100
Bavlněné kalhoty AMBUSH Travertine
Aktuální cena:
6799 Kč
Běžná cena: 11990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7189 Kč
Bavlněné kalhoty Gramicci Gramicci Pant béžová barva, G102.OGT
Bavlněné kalhoty Gramicci Gramicci Pant
2799 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Joop! chino kalhoty pánské lněné béžové regular waist 30102982
Joop! chino kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
4199 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Picture Crusy pánské, béžová barva, jednoduché, MJS063
Kalhoty Picture Crusy
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Levi's pánské, béžová barva, jednoduché
Kalhoty Levi's
Aktuální cena:
1339 Kč
Běžná cena: 2699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2699 Kč
Fred Perry kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist T2301
Fred Perry kalhoty pánské bavlněné
3999 Kč
BOSS kalhoty pánské z lyocellem C-Perin-W-WG-261F béžové regular waist 50566948
BOSS kalhoty pánské z lyocellem C-Perin-W-WG-261F
4399 Kč
-59%
Medicine chino kalhoty pánské s viskózou béžové regular waist
Medicine chino kalhoty pánské s viskózou
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-15 % s kódem: SUN
G-Star Boyfriend kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist D24307-D504
G-Star Boyfriend kalhoty pánské bavlněné
2999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty DARKPARK Saint béžová barva, jednoduché, MTR19.FAC46.0085
Bavlněné kalhoty DARKPARK Saint
Aktuální cena:
6249 Kč
Běžná cena: 10990 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 6589 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Dickies pánské, zelená barva, jednoduché, DK0A4XK3KHK1-KHAKI
Kalhoty Dickies
Aktuální cena:
1069 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Bavlněné kalhoty Michael Kors pánské, béžová barva, jednoduché, CS5304BHC2
Bavlněné kalhoty Michael Kors
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-21%
Summer Sale až -50 %!
Manšestrové kalhoty Medicine pánské, béžová barva
Manšestrové kalhoty Medicine
Aktuální cena:
689 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty G-Star Rovic zip 3d regular tapered D02190-5126-239
Kalhoty G-Star Rovic zip 3d regular tapered
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty Heliot Emil pánské, béžová barva, SS25_M_10_108_ST18_CO
Kalhoty Heliot Emil
Aktuální cena:
6899 Kč
Běžná cena: 10099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty New Balance Athletics Standard Pant 30" pánské, béžová barva, jednoduché, MP43560SOT
Kalhoty New Balance Athletics Standard Pant 30"
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-15%
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty Polo Ralph Lauren pánské, béžová barva, přiléhavé, 710940611
Lněné kalhoty Polo Ralph Lauren
Aktuální cena:
6099 Kč
Běžná cena: 7199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 7199 Kč
Objevte produkty United Colors of Benetton
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, béžová barva, jednoduché
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton Chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem béžové regular waist 4TZYUF04P
United Colors of Benetton Chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-14%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu béžové regular waist 4YQSUF041
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné béžové regular waist 4AGH55HW8
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist 4W3LUF05I
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1039 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton Boyfriend kalhoty pánské bavlněné béžové regular waist 4OAEUF061
United Colors of Benetton Boyfriend kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, béžová barva, jednoduché
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1249 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, tmavomodrá barva, přiléhavé
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1089 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu námořnické modré
United Colors of Benetton kalhoty pánské s příměsí lnu
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton oblekové kalhoty pánské s viskózou námořnicky modré regular waist 43N4UF060
United Colors of Benetton oblekové kalhoty pánské s viskózou
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Manšestrové kalhoty United Colors of Benetton zelená barva, 4FYHU7B88
Manšestrové kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1899 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné hnědé regular waist 4AGH55HW8
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem námořnické modré regular waist 42D6UF062
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné šedé regular waist 4AGH55HW8
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné s elastanem námořnicky modré regular waist 4TZYUF05H
United Colors of Benetton kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské s bavlnou modré 42HKUE027
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské s bavlnou
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, modrá barva, jednoduché, 4UN4UF05H
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
949 Kč
Běžná cena: 1599 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 959 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné hnědé regular waist 4U32UE01W
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné bílé regular waist 4AGHUF00M
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
-27%
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné zelené regular waist 4U32UE01W
United Colors of Benetton rovné kalhoty pánské bavlněné
Aktuální cena:
1009 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem námořnicky modré
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
-20%
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, tmavomodrá barva, přiléhavé
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, černá barva, přiléhavé
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Lněné kalhoty United Colors of Benetton tmavomodrá barva, přiléhavé, 4AGHUF00M
Lněné kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
859 Kč
Běžná cena: 1899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 949 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné námořnicky modré regular waist 4AGHUF00M
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1979 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton oblekové kalhoty pánské s viskózou námořnické regular waist 43N4UF060
United Colors of Benetton oblekové kalhoty pánské s viskózou
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 2399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné zelené regular waist 4AGHUF00M
United Colors of Benetton kalhoty pánské lněné
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem černé regular waist 4TZYUF04P
United Colors of Benetton chino kalhoty pánské bavlněné s elastanem
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
Summer Sale až -50 %!
United Colors of Benetton kalhoty pánské zelené high waist 44L0UF068
United Colors of Benetton kalhoty pánské
1999 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kalhoty United Colors of Benetton pánské, zelená barva, jednoduché
Kalhoty United Colors of Benetton
Aktuální cena:
1419 Kč
Běžná cena: 1799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč