Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Calvin Klein Jeans
4.0

Tenisky Calvin Klein Jeans HIKE RUNNER MG TECH KNITdámské, černá barva, YW0YW01856

*-5 % s kódem: SUN
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3489 Kč -45%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč -5%
Barva: černá
Zvolte velikost
SUMMER SALE AŽ -50 %

*-5 % s kódem: SUN při nákupu za min. 2 200 Kč. A extra slevy v aplikaci!

SUMMER SALE AŽ -50 %
Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Tenisky Calvin Klein Jeans HIKE RUNNER MG TECH KNIT

Tenisky z kolekce Calvin Klein Jeans. Model vyroben v kombinaci textilního a syntetického materiálu. Lehký a pohodlný model ideální pro každodenní nošení.
- Měkká špička.
- Vyztužená pata poskytuje vynikající podporu kotníku a patě.
- Klasické šněrování umožňuje individuální přizpůsobení noze.
- Gumová podešev je trvalá a odolná proti poškození.
- Textilní vnitřek je pohodlný pro nohu a usnadňuje udržování obuvi v čistotě.
Vlastnosti výrobku
Obuv
do kotníku
Zapínání a nastavení
šněrování
Typ podrážky
silná, plochá
Špička
zpevněná
Údaje o výrobku
Kód výrobce
YW0YW01856
Barva
černá
Značka
Calvin Klein Jeans
Výrobce

PVH Brands Poland Sp. z o.o. PVH Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands

ID produktu
9BYA-OBD03Y_99X
Složení
Svršek: Umělá hmota, Textilní materiál
Vnitřek: Textilní materiál
Podrážka: Umělá hmota
Podobné produkty
Tenisky Calvin Klein Jeans EVA RUNNER L-UP MIX MESH LOGO CK
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN černá barva, YW0YW01768
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP černá barva, YW0YW01269
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans RUNNER LACEUP MG NYLON MIX dámské, černá barva, YW0YW01828
Tenisky Calvin Klein Jeans RUNNER LACEUP MG NYLON MIX
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans RUNNER SOCK LACEUP ML LTH černá barva, YW0YW01616
Sneakers boty Calvin Klein Jeans RUNNER SOCK LACEUP ML LTH
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE MIX IN MTL černá barva, YW0YW01471
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE MIX IN MTL
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LTH dámské, černá barva, YW0YW01886
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LTH
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky AllSaints Shana Sneaker černá barva, W105FB
Kožené tenisky AllSaints Shana Sneaker
Aktuální cena:
2599 Kč
Běžná cena: 4199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky MICHAEL Michael Kors Aurora černá barva, 43T4AUFS1L 001
Kožené tenisky MICHAEL Michael Kors Aurora
Aktuální cena:
2339 Kč
Běžná cena: 4699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Nubukové tenisky G-Star YIELD TNL W dámské, černá barva, D28148-01-990
Nubukové tenisky G-Star YIELD TNL W
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Mexx FLEUR ELLEN dámské, černá barva, MI001000953W
Tenisky Mexx FLEUR ELLEN
Aktuální cena:
1229 Kč
Běžná cena: 2299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1299 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Steve Madden Animates-E dámské, černá barva, 11004763
Tenisky Steve Madden Animates-E
Aktuální cena:
2299 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Vagabond Shoemakers YASMIN černá barva, 5959-280-20
Sneakers boty Vagabond Shoemakers YASMIN
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
Karl Lagerfeld Kapri sneakers boty dámské kožené černé KL62510C
Karl Lagerfeld Kapri sneakers boty dámské kožené
4799 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky MICHAEL Michael Kors Rebel černá barva, 43T4RBFS1D 001
Tenisky MICHAEL Michael Kors Rebel
Aktuální cena:
2739 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5499 Kč
Kožené tenisky adidas Originals TAEKWONDO LA černá barva, JQ4775
Kožené tenisky adidas Originals TAEKWONDO LA
2599 Kč
-10%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Bogner MALAGA 24 černá barva, 22521735
Sneakers boty Bogner MALAGA 24
Aktuální cena:
4699 Kč
Běžná cena: 8799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 5279 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky HUGO Leon černá barva, 50536660
Tenisky HUGO Leon
Aktuální cena:
2099 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Guess NAOKO dámské, černá barva, FLTNAO LEA12
Tenisky Guess NAOKO
Aktuální cena:
1899 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Kožené tenisky New Rock dámské, černá barva, M-OVERZ106NR-C1
Kožené tenisky New Rock
8699 Kč
-18%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Geox D SPHERICA ECUB-2 dámské, černá barva, D56WVD 05402 C9999
Tenisky Geox D SPHERICA ECUB-2
Aktuální cena:
1799 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2199 Kč
*-15 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Naked Wolfe Sporty černá barva
Kožené tenisky Naked Wolfe Sporty
4999 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 01 dámské, černá barva, BF5009P010222222
Tenisky Liu Jo LIU JO MAXI WONDER 01
Aktuální cena:
2499 Kč
Běžná cena: 4389 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2899 Kč
-11%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Stine Goya 2400 Ballet Sneaker dámské, černá barva, SG-PF25-F038-2400
Tenisky Stine Goya 2400 Ballet Sneaker
Aktuální cena:
3899 Kč
Běžná cena: 7399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 4399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Reebok DMX Comfort + černá barva
Sneakers boty Reebok DMX Comfort +
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1999 Kč
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor černá barva, JI2712
Tenisky adidas Originals Gazelle Indoor
3199 Kč
Weekend Max Mara sneakers boty dámské černé 2625766054600
Weekend Max Mara sneakers boty dámské
8399 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Guess HARPAA dámské, černá barva, FLPHAR FAL12
Tenisky Guess HARPAA
Aktuální cena:
1949 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2099 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U dámské, černá barva, KL63509
Kožené tenisky Karl Lagerfeld ANAKAPRI U
Aktuální cena:
2799 Kč
Běžná cena: 5499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3199 Kč
Objevte produkty Calvin Klein Jeans
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE MIX IN MTL černá barva, YW0YW01471
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE MIX IN MTL
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3489 Kč
-13%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans EVA RUNNER L-UP MIX MESH LOGO CK dámské, černá barva, YW0YW01851
Tenisky Calvin Klein Jeans EVA RUNNER L-UP MIX MESH LOGO CK
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans RUNNER SOCK LACEUP ML LTH černá barva, YW0YW01616
Sneakers boty Calvin Klein Jeans RUNNER SOCK LACEUP ML LTH
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2689 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP černá barva, YW0YW01269
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP
Aktuální cena:
1239 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 2489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LTH dámské, černá barva, YW0YW01886
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM LTH
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN černá barva, YW0YW01768
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans RUNNER LACEUP MG NYLON MIX dámské, černá barva, YW0YW01828
Tenisky Calvin Klein Jeans RUNNER LACEUP MG NYLON MIX
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE MIX IN bílá barva, YW0YW01767
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE MIX IN
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00823 CHUNKY CUPSOLE MONOLOGO W bílá barva, YW0YW00823
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00823 CHUNKY CUPSOLE MONOLOGO W
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MG bílá barva, YW0YW01769
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH ML MTL stříbrná barva, YW0YW01517
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LACEUP LTH ML MTL
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3189 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD FLATF LOW MIX OHB bílá barva, YW0YW01632
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD FLATF LOW MIX OHB
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD FLATF LOW LACE MG bílá barva, YW0YW01766
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD FLATF LOW LACE MG
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE MONO LTH WN béžová barva, YW0YW00823
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE MONO LTH WN
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM MG NYLON MIX dámské, bílá barva, YW0YW01896
Tenisky Calvin Klein Jeans VULC FLATFORM MG NYLON MIX
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2289 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Semišové sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LACEUP LOW MG SUEDE růžová barva, YW0YW01575
Semišové sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LACEUP LOW MG SUEDE
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3499 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW LACE MG DC stříbrná barva, YW0YW01429
Tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW LACE MG DC
Aktuální cena:
1739 Kč
Běžná cena: 3489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3489 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP MIX WN bílá barva, YW0YW01774
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP MIX WN
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MG bílá barva, YW0YW01769
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MG
Aktuální cena:
1599 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1699 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LTH MG LTH béžová barva, YW0YW01614
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LTH MG LTH
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3189 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00840 RUNNER SOCK LACEUP NY-LTH W oranžová barva, YW0YW00840
Tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00840 RUNNER SOCK LACEUP NY-LTH W
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE MIX IN béžová barva, YW0YW01767
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE MIX IN
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
-12%
*-5 % s kódem: SUN
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP béžová barva, YW0YW01269
Kožené sneakers boty Calvin Klein Jeans CLASSIC CUPSOLE LACE UP
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
-50%
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE LTH ML MTL béžová barva, YW0YW01516
Sneakers boty Calvin Klein Jeans BOLD PLATF LOW LACE LTH ML MTL
Aktuální cena:
1589 Kč
Běžná cena: 3189 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 3189 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN bílá barva, YW0YW01768
Sneakers boty Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE LOW MIX IN
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 2999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00840 RUNNER SOCK LACEUP NY-LTH W béžová barva, YW0YW00840
Tenisky Calvin Klein Jeans YW0YW00840 RUNNER SOCK LACEUP NY-LTH W
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2789 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE MONO LTH WN bílá barva, YW0YW00823
Kožené tenisky Calvin Klein Jeans CHUNKY CUPSOLE MONO LTH WN
Aktuální cena:
1699 Kč
Běžná cena: 3799 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1799 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Tenisky Calvin Klein Jeans EVA RUNNER L-UP MIX MESH LOGO CK dámské, bílá barva, YW0YW01851
Tenisky Calvin Klein Jeans EVA RUNNER L-UP MIX MESH LOGO CK
Aktuální cena:
1399 Kč
Běžná cena: 2489 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1499 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP NT béžová barva, YW0YW01823
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP NT
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč
*-5 % s kódem: SUN
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP NT bílá barva, YW0YW01823
Sneakers boty Calvin Klein Jeans ATHLEISURE RUNNER LACEUP NT
Aktuální cena:
1499 Kč
Běžná cena: 3299 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1599 Kč