Přejít na obsah

Answear Club

logo answear
Tommy Jeans

Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW18360

*-5 % s kódem: LST
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč -38%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč -9%
Barva: béžová
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW18360
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná růžová AW0AW18360
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná modrá AW0AW18360
ONE SIZE
FINAL SALE %

*-5 % s kódem: LST při nákupu za min. 2 200 Kč. S kódem FIN: -10 % v aplikaci!

Stáhnout aplikaci
DOPRAVA ZDARMA od 1800 Kč
Doručení i do 24 hodin
VRÁCENÍ A REKLAMACE
Vrácení do 30 dnů

Béžová kšiltovka Tommy Jeans s logem – stylový doplněk k městským outfitům

Kšiltovka Tommy Jeans je klasická pokrývka hlavy, která zajišťuje pohodlí při nošení za slunečných dnů. Je vyrobena z bavlněné tkaniny, umožňuje dostatečnou cirkulaci vzduchu, což z ní činí vhodnou volbu pro teplejší roční období. Model v jednolité béžové barvě, zdobený decentním logem, skvěle doplňuje ležérní outfity a podtrhuje městský charakter outfitu.

Čím se vyznačuje kšiltovka Tommy Jeans s logem?

  • Kšiltovka, navržena pro ochranu obličeje před slunečními paprsky
  • Vyrobena z bavlněné tkaniny, zajišťuje pohodlí a prodyšnost v horkých dnech
  • Optimální pro jarní a letní sezónu, pomáhá udržovat příjemný chlad
  • Nastavitelné zapínání vzadu, umožňuje přesné přizpůsobení hlavě
  • Ležérní střih, skvěle doplňuje městské a volnočasové outfity
  • Hladký povrch s viditelným logem, dodává estetický akcent
  • Charakteristické logo Tommy Jeans, podtrhuje příslušnost ke značce
Údaje o výrobku
Kód výrobce
AW0AW18360
Barva
béžová
Značka
Tommy Jeans
Výrobce

Tommy Hilfiger Europe B.V.
Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands
www.tommy.com

ID produktu
PPY2-CAD05W_01X
Materiál
Celý produkt:
100% Bavlna
Podobné produkty
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná bílá AW0AW18358
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka Kangol FUN PUFF BASEBALL béžová barva, s aplikací, K5426.IH100
Kšiltovka Kangol FUN PUFF BASEBALL
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 1699 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka HUGO bílá barva, hladká, 50519265
Kšiltovka HUGO
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice HUGO Cara-Valentine bílá barva, 50557038
Bavlněná baseballová čepice HUGO Cara-Valentine
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld baseballová čepice dámská bavlněná K/CIRCLE béžová B2W33022
Karl Lagerfeld baseballová čepice dámská bavlněná K/CIRCLE
Aktuální cena:
1099 Kč
Běžná cena: 2149 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka adidas x Moon Boot béžová barva, s potiskem, JE1944
Kšiltovka adidas x Moon Boot
Aktuální cena:
549 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 619 Kč
*-15 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Ruslan Baginskiy Baseball Cap béžová barva, s aplikací, BSB041-C-TYD
Bavlněná baseballová čepice Ruslan Baginskiy Baseball Cap
4499 Kč
*-5 % s kódem: LST
HUGO Blue baseballová čepice dámská bavlněná Astryd-EM bílá 50562465
HUGO Blue baseballová čepice dámská bavlněná Astryd-EM
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 989 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 779 Kč
Armani Exchange baseballová čepice dámská s bavlnou béžová XW003039 AF26063
Armani Exchange baseballová čepice dámská s bavlnou
1699 Kč
-16%
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka Karl Lagerfeld béžová barva, s aplikací, A1W33159
Kšiltovka Karl Lagerfeld
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1199 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová kšiltovka Marc O'Polo béžová barva, 508103401059
Manšestrová kšiltovka Marc O'Polo
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 799 Kč
*-5 % s kódem: LST
Barbour Baseballová čepice dámská bavlněná Mackworth béžová LHA0618
Barbour Baseballová čepice dámská bavlněná Mackworth
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1099 Kč
*-5 % s kódem: LST
Karl Lagerfeld kšiltovka dámská bavlněná K/AUTOGRAPH béžová B2W33019
Karl Lagerfeld kšiltovka dámská bavlněná K/AUTOGRAPH
Aktuální cena:
1199 Kč
Běžná cena: 1999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1319 Kč
*-5 % s kódem: LST
Rip Curl trucker čepice dámská CARIOCA Farm Rio béžová 07WWHE
Rip Curl trucker čepice dámská CARIOCA Farm Rio
Aktuální cena:
689 Kč
Běžná cena: 819 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 729 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Rip Curl béžová barva, 06XWHE
Bavlněná baseballová čepice Rip Curl
Aktuální cena:
499 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 509 Kč
Polo Ralph Lauren baseballová čepice dámská bavlněná béžová 211912843
Polo Ralph Lauren baseballová čepice dámská bavlněná
1899 Kč
*-5 % s kódem: LST
Čepice 47brand MLB New York Yankees béžová barva, s aplikací, B-BSRNR17GWS-KH
Čepice 47brand MLB New York Yankees
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 709 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 569 Kč
*-5 % s kódem: LST
Guess kšiltovka dámská béžová AW5502 POL01
Guess kšiltovka dámská
Aktuální cena:
699 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Guess kšiltovka dámská AZHA béžová V6YZ06 W3269
Guess kšiltovka dámská AZHA
989 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka Casall béžová barva, hladká, 24198
Kšiltovka Casall
Aktuální cena:
739 Kč
Běžná cena: 1399 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 769 Kč
*-5 % s kódem: LST
Patrizia Pepe kšiltovka dámská béžová 2F0142 V014
Patrizia Pepe kšiltovka dámská
Aktuální cena:
1299 Kč
Běžná cena: 2099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1399 Kč
*-5 % s kódem: LST
Rip Curl kšiltovka dámská bavlněná CARIOCA Farm Rio béžová 07QWHE
Rip Curl kšiltovka dámská bavlněná CARIOCA Farm Rio
Aktuální cena:
639 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Ari béžová 50519889
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Ari
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Patrizia Pepe béžová barva, 8F0108 A708
Bavlněná baseballová čepice Patrizia Pepe
Aktuální cena:
999 Kč
Běžná cena: 1499 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 1069 Kč
*-5 % s kódem: LST
Kšiltovka Under Armour Blitzing béžová barva, 6009335
Kšiltovka Under Armour Blitzing
Aktuální cena:
449 Kč
Běžná cena: 589 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 479 Kč
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Lilyan béžová 50558395
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Lilyan
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 939 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 679 Kč
*-5 % s kódem: LST
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Ari béžová 50519889
BOSS kšiltovka dámská bavlněná Ari
Aktuální cena:
709 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 739 Kč
Objevte produkty Tommy Jeans
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná bílá AW0AW18358
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 609 Kč
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans béžová barva, AW0AW17908
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná béžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans tmavomodrá barva, AW0AW17908
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans bílá barva, s aplikací, AW0AW16986
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná růžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná černá AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
559 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-25 % s kódem: LST
Tommy Jeans baseballová čepice dámská bavlněná černá AW0AW18838
Tommy Jeans baseballová čepice dámská bavlněná
1299 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská džínová růžová AW0AW18362
Tommy Jeans kšiltovka dámská džínová
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans černá barva, s aplikací, AW0AW16992
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans bílá barva, s aplikací, AW0AW17572
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1199 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 669 Kč
-11%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná bílá AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
479 Kč
Běžná cena: 899 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
-13%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná růžová AW0AW18360
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans modrá barva, s aplikací, AW0AW16986
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-40%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná modrá AW0AW18578
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
649 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena od uvedení na trh: 1099 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans Kšiltovka dámská bavlněná modrá AW0AW18358
Tommy Jeans Kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 489 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná námořnická modř AW0AW18358
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 759 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 539 Kč
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans modrá barva, s aplikací, AW0AW16986
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Džínová baseballová čepice Tommy Jeans černá barva, AW0AW18512
Džínová baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 649 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans bílá barva, s aplikací, AW0AW17315
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
579 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 599 Kč
*-5 % s kódem: LST
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans růžová barva, AW0AW17908
Manšestrová kšiltovka Tommy Jeans
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans černá barva, s aplikací, AW0AW16868
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
509 Kč
Běžná cena: 749 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans fialová barva, AW0AW17580
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
-50%
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans fialová barva, s aplikací, AW0AW15842
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
439 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 879 Kč
-10%
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná oranžová AW0AW16991
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
519 Kč
Běžná cena: 879 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 579 Kč
*-5 % s kódem: LST
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná modrá AW0AW18360
Tommy Jeans kšiltovka dámská bavlněná
Aktuální cena:
679 Kč
Běžná cena: 1099 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 749 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans modrá barva, AW0AW17580
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans modrá barva, AW0AW17815
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč
*-5 % s kódem: LST
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans tmavomodrá barva, s aplikací, AW0AW16986
Bavlněná baseballová čepice Tommy Jeans
Aktuální cena:
539 Kč
Běžná cena: 999 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 559 Kč